Goldie Pants - 42

Raspunsuri - Pagina 15

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Pentru www.youtube.com/watch?v=UtRDf2SfPU4&feature=related" target="_blank">d-na ezaminatoare, o vetamina personalizata . Sa nu consumi decat o data la x perioada de timp.

For every GSS member:



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

play-replay


mey atatea vetamini si delicatesi si de toate, de nu mai stiu unde sa dau play si cand replay


d-na ezaminatore poti sa iei cu incrediri vetamina speciala, am testat-o in laborator . e safe

in rest...play-replayyyyy da nu va zic la ce

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:



ce are sor'mea si io n-am? o tineti doar cu cafeli,vetamini personalizate,energizante..bineinteles,testate in laborator daca era vorba de mine,numa drujbe vedeam in fata okilor

www.youtube.com/watch?v=r5RkYS8EeL4" target="_blank">



www.youtube.com/watch?v=-9TqO_TYCrw&feature=related" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:


Sistera de iona ce ai facut cu ea? Unde ai ascuns-o? Sper ca e intreaga si nevatamata
Nu am nimic la contra ta, insa nu esti prea sociabila
cu noi..decat nu stiu ce tot faci


Vetamine nu mai avem..excesele nu este bune

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

mey Mrs. Purple Jackson zici ca nu sunt prea sociabila? atunci musai sa ma inscriu la neste cursuri de socializare am auzit ca se fac online
sistera e intreaga(nu la minte) si din enformatiile mele iaste cu proprietaru

www.youtube.com/watch?v=-9TqO_TYCrw&feature=related" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

buna

cafea pt solicitanta se stie ea care ewww.youtube.com/watch?v=NdLuBlw2Fs4" target="_blank">www.youtube.com/watch?v=fRck0ZOOBRQ" target="_blank">www.youtube.com/watch?v=sUT6C2CKUPs" target="_blank">

Citat:
ce are sor'mea si io n-am? o tineti doar cu cafeli,vetamini personalizate,energizante..bineinteles,testate in laborator daca era vorba de mine,numa drujbe vedeam in fata okilor

sistera de iona chiar daca purple te acuza de nesocializare uite io iti servesc o www.youtube.com/watch?v=lM2blGnv3FM" target="_blank">delicatesa reteta noua sper sa iti placa si sa te arati mai des pe aici
oana fetili

www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=PlayList&p=D1C36AF4E9D5BFFB&playnext_from=PL&playnext=1&index=62" target="_blank">"I become the stars and the moon. I become the lover and the beloved.
I become the victor and the vanquished. I become the master and the slave.
I become the singer and the song. I become the knower and the known.
I keep on dancing and then, it is the eternal dance of creation.
The creator and creation merge into one wholeness of joy."

www.youtube.com/watch?v=3vX1q_464vQ&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ&feature=related" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=oNLcEEgXRLU&feature=related" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=slxYSVXOE9w&feature=related" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

neazta

multumesc..asa mai merge


mey sistero informatiile tale e corecte sunt cu www.youtube.com/watch?v=bGAFb9WuMAM&feature=player_embedded" target="_blank">propritaru imi arata factura enorma a lu miss DD si ma gandesc cum sa facem sa o achitam aveti ceva economii?(as putea suporta io toati cheltuialile,dar sa nu ziceti ca sunt egoista)si nu va faceti griji,avem de la cine sa scotem banii

iaca ..am ajuns sa ma conversez cu sistera ca noi nu vorbim decat prin intermediari

www.youtube.com/watch?v=-9TqO_TYCrw&feature=related" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

lisa iasti foarte draguta o sa va vizitez mai des..delicatesa e doar pt.mine?

fetele

www.youtube.com/watch?v=-9TqO_TYCrw&feature=related" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

Citat:
citat din mesajul lui iona2005

lisa iasti foarte draguta o sa va vizitez mai des..delicatesa e doar pt.mine?


mey sistera delicatesa e pt fete a fost degustata in premiera in cadrul unui eveniment special cand tu nu erai prezanta deci nu iaste numai pt tine

iona io zic sa punem mana de la mana si sa achitam datoriile la miss DD ca niste bune pretine ce suntem..na , daca ea se afla intr-un impas acum

www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=PlayList&p=D1C36AF4E9D5BFFB&playnext_from=PL&playnext=1&index=62" target="_blank">"I become the stars and the moon. I become the lover and the beloved.
I become the victor and the vanquished. I become the master and the slave.
I become the singer and the song. I become the knower and the known.
I keep on dancing and then, it is the eternal dance of creation.
The creator and creation merge into one wholeness of joy."

www.youtube.com/watch?v=3vX1q_464vQ&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ&feature=related" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=oNLcEEgXRLU&feature=related" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=slxYSVXOE9w&feature=related" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Ce e aici? Iona sisterhood undercover?

Nu va mai faceti voi griji pt propretaru'...daca are nevoie de ceva cred ca va ganditi ca eu..ca si de Metal, il voi ajuta oricand, chiar si cu facturile scadente ale altora .

Asa ca, sistero..fii pe pace...all is well in the world
Mai bine te-ai gandi sa mai dai pe aici...uite ce primire ti se face..direct delicatese

Mergi la inceput