Goldie Pants - 42

Raspunsuri - Pagina 14

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Nemik vad ca nu e aci. A luat tortul si s-a tot dus .
Dar daca cumva incearca sa faca ea unul? Mi-e fricaaaaaa ..Daca ne pune sa il si mancam????? Precis pune in el "ceva" sa ne ia mintile.


Iona, baietii tai au ajuns deja la mine, cel putin cativa dintre ei

Oana , esti restanta cu plata la drepurili de autor pt creatia rochitie invizibile. Iti trimit factura, cu termen de plata ieri

Lisa nu am spus ca am poze din casa ta. Am spus ca POT sa aduc. Nu am precizat un moment temporalizant, sa ne-ntelegem.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

fetili intai de toate, mersi pentru urari, aceleasi lucruri vi le doresc si voua
cafeaua e cea mai fierbinte cafea ever www.youtube.com/watch?v=v3lidwPEJJM" target="_blank">
iona scuza-mi ti rog intarzierea da am fost rapita de dimineatza locatia in care am ajuns nu spun, dar o intuiti
oana nu am zis io nemik, dar ai vazut ca am trimis felia de tort pe blueshirtu
purple www.youtube.com/watch?v=-cUN3XWKOeM&feature=related" target="_blank">ceva bun pentru tine
revin

www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=PlayList&p=D1C36AF4E9D5BFFB&playnext_from=PL&playnext=1&index=62" target="_blank">"I become the stars and the moon. I become the lover and the beloved.
I become the victor and the vanquished. I become the master and the slave.
I become the singer and the song. I become the knower and the known.
I keep on dancing and then, it is the eternal dance of creation.
The creator and creation merge into one wholeness of joy."

www.youtube.com/watch?v=3vX1q_464vQ&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ&feature=related" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=oNLcEEgXRLU&feature=related" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=slxYSVXOE9w&feature=related" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

lisaaaa,iesti iertata DAR pe Bad n-am sa-l iert cu cafeiu asta o sa-mi dobor propriu record..la ore nedormite

mey oana,de la tine n-am specificat pe cine ce iau o sa-ti dai seama dupa ce faci inventaru

purple esti sigura ca au ajuns baietii care trebuie? io zic ca nu studiaza-i din nou si vei observa diferenta

www.youtube.com/watch?v=-9TqO_TYCrw&feature=related" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

Citat:
citat din mesajul lui iona2005
mey oana,de la tine n-am specificat pe cine ce iau o sa-ti dai seama dupa ce faci inventaru



bag tot ce e emportant sub rochia envizibila mey... ca sa fiu sigura ca ramane aci

parpal ce zici tu acolo cu factura scadenta ieri? daca ma gandesc bine, ai tremis factura cu rochiili si s-a facut si ea invizibila mey. sau preferi sa zic ca si plata pe rochia invizibila s-a facut envizibil??? haaaA??? cauta acolo la tine sa vezi ca operatiunea e sicreta si envizibila

m-ati ametit mey si m-ati invartit atat de mult de nu mai stiu nemic...si tre sa ma prepar pentru exameeeennnu de socializareeee



Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Oooo, oana...daaaa...cata dreptate ai!!!! Plata rochiei s-a facut invizibilde catre un reprezentant de al tau care s-a facut invizibil anume pt. a plati factura scadenta ieri..el a venit azi. Ce bine ca am niste speciali.

Iona, am studiat toata ziua, nu te panica (vorba unui mare clasic in viata)

Lisa, nu stiu ce trebuia sa fac cu ce mi-ai dat...stiu ce am facut. Nu pot decat sa spun

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

neatza
pentru fetili, care azi dau ezamen la obectu "socializare" v-am pregatit special cafeaua www.youtube.com/watch?v=NdLuBlw2Fs4" target="_blank">www.youtube.com/watch?v=fRck0ZOOBRQ" target="_blank">www.youtube.com/watch?v=sUT6C2CKUPs" target="_blank"> si doza suplimentara, in caz de necesitate www.youtube.com/watch?v=v3lidwPEJJM" target="_blank">
oana daca bagi tot ce e de pret sub rochita envizibila cum ai sa te poti concentra la ezamen mey sau la ezamen nu te prezinti cu rochita sa face empresie straordinara??
purple nush ce ai facut cu ce ti-am tremis, stiu ce trebuia sa faci dar cred ca te-ai dexcurcat cumva iona m-a rugat printr-un comunicat de ultima ora sa-ti transmit ca black e cu ea asta mi-a zis, asta iti zic mai bine lasi balta pozili din casa mea si le faci niste haine envizibile la restu de baieti
iona stiu ca pe BAD nu l-ai ierta daca l-ai intalni numai ca traseul tau nu se intersecteaza cu al nostru, deocamdata iar pana cand se va intersecta, ai sa uiti sper pt ca ieri nu am apucat sa iti pun la pachet l-am trimis pe unu din baietii mei de la firma sa te localizeze pe traseu si sa-ti furnizeze un www.youtube.com/watch?v=N136BK4O4lE" target="_blank"> energizant
joann mi-e frica sa-ti servesc ceva de la mine mai bine te las pe mana oanei cu limanada...e mai safe

www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=PlayList&p=D1C36AF4E9D5BFFB&playnext_from=PL&playnext=1&index=62" target="_blank">"I become the stars and the moon. I become the lover and the beloved.
I become the victor and the vanquished. I become the master and the slave.
I become the singer and the song. I become the knower and the known.
I keep on dancing and then, it is the eternal dance of creation.
The creator and creation merge into one wholeness of joy."

www.youtube.com/watch?v=3vX1q_464vQ&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ&feature=related" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=oNLcEEgXRLU&feature=related" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=slxYSVXOE9w&feature=related" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Am dat examenul de socializare . Poate ar trebui sa fac asa sau asa . Nu stiu ce nota primesc .

Oricum ar fi...sa stiti ca daca nu am luat examenul cu nota maxima LISA este de vina pt. tot. Totul mi se trage de la o anumita delicatesa pe care mi-a dat-o ea..., cum m-am purtat la examen, EA e de vina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

playyy-replayyyyy



am dat examinu mey...acu ramane de vazut daca l-am luat. ca azi demeneata am aflat ca daca il iau pe asta, 2 ala de la restanta sin primvara se face 5....de trecere cica

despre rochia envizibila mey lisa a fost la looc sigur. si ce e emportant e sub ea...mereu si ma opresc aci ca iar presimt ca v-o ia imaginatia razna





Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

ezamen dat nu stiu daca luat stabilit un nou record
mey ,sper ca n-ati publicat fara acordu meu

oana si purple sau purple si oana nush cum sa o iau.sa nu fie cu suparare ce nota asteptati? de plata? nu va faceti griji, mey, ca alea e achitate de baietii vostrii
daca asteptati note,calificative ...iaca...io v-am dat 5 sori cu stelute

lisa merci pt. energizant si, mey,de cand liberianu iaste unul din baetii de la firma?




www.youtube.com/watch?v=-9TqO_TYCrw&feature=related" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

neazta

www.youtube.com/watch?v=VyjvMpy2r7s&feature=related" target="_blank">clik



www.youtube.com/watch?v=-9TqO_TYCrw&feature=related" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput