Goldie Pants - 42

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Buna seara

m-am hotarat sa nu mai spun nemik despre inregistrarile din casa Lisei. Cu cat crede mai mult ca nu e adevarat, cu atat mai bine . S-apoi, ma gandeam la altceva...Lisa a fost reprezentanta mea legala tot timpul, exista legatura client-avocat...pot sa ma duc la ea pe neasteptate sa ii cer un sfat. Sigur nimeresc la vreun party; imi iau si niste din aia speciali, cu camera video in lentila , rezolv tot.
E frumoasa casa ei pe dinafara; eu pot sa va aduc poze si de dinauntru, ca sa vada lumea ca nu se umbla pe tavan la Lisa acasa
...

Oana, ce rochie anti-drjuba vrei? Nu pot cu 2 spate sa fac rochita invizibila...sau pot..dar e modelul cu spatele gol (inseamna ca ai spatele gol de 2 ori?). Dar esti precisa ca te-ar ataca cu drujba? Daca are alte arme?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

meyyy...spate gol am si de 5 ori...la ce bine arata . asa cam pe la mijloc poti pune o bucata de material de o palma, ca sa nu rapesc chiar toate privirile... din fata vazuta sunt extraordinara, din profil sunt minunata...insa vazuta din spate...sunt de-a dreptul divina...asa mi-a zis un baiet zilili trecute

cat despre armele lu lisa...dintre toate prefer drujba, crede-ma. e cea mai blanda



Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

mey oana, n-am zis ca apar la stiri maine duamne fereste, asta mai lipsea dar in ritmul in care ma urmariti mai ceva ca pe DDD la OTV e clar ca va pare rau ca i-ati lasat pe baieti singuri la parti si cand ati vazut ce veseli s-au intors acasa ati devenit suspicioase de asta enventati chestia cu planul si trasmisia poate-poate imi ametiti neuronu si va spune el singur tot ce vreti sa stiti dar forget it

parpal si tu mey??? din partea mea poti sa ii faci si 3 rochii invizibile la oana..ca partili a trecut, gata despre armamentu impotriva rochiilor invizibile nu va dezvalui nemik dar ezista, atata tre sa stiti

io o singura concluzie trag din toata treaba asta si anume ca muriti de doru la baietii mei pe care nu i-am defilat demuult dovada stau inregistrarile pe care le-a pus iona de la neste partiuri mai vechi

iaca acilea defilare HOOOOT cum n-ati mai vazut de cand a defilat BAD ultima oara






www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=PlayList&p=D1C36AF4E9D5BFFB&playnext_from=PL&playnext=1&index=62" target="_blank">"I become the stars and the moon. I become the lover and the beloved.
I become the victor and the vanquished. I become the master and the slave.
I become the singer and the song. I become the knower and the known.
I keep on dancing and then, it is the eternal dance of creation.
The creator and creation merge into one wholeness of joy."

www.youtube.com/watch?v=3vX1q_464vQ&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ&feature=related" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=oNLcEEgXRLU&feature=related" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=slxYSVXOE9w&feature=related" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Hopaaaaaaaaaaa..cred ca ai nevoie de putin hoxi , daca nu cumva inca nu ai schimbat replayul



Treaba e ca degeaba esti mirifica (te cred, nu am zis ca nu)...deci..degeaba esti mirifica daca tu porti rochita invizibila. Te face invizibila si pe tine. Ai uitat ca ai comandat si gluga? Nici buclele nu ti se mai vad cu ea. Vrei sa imi faci antirrrreclama sau ce?

Ma scuzati putin, sun la Divizia anti-tero sa anunt o posibilitate de atac de panica. Daca Lisa e Bad fara ghilimele...trebuie verificata ce arme detine, asa, preventiv.

Iona, tot pe la arhitectii lu Lisa esti? Le furi planurile secrete de la casa ei? Oare are ceva seif de delicatese in pivnita sau in acoperis? Dupa ce design exotic are casa, precis ne uimeste si e pe la mijlocul casei alta casa in casa casei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

mey..eu stiu ca tu vrei sa fli sicretu rochiei mele invizibile...da nu ti-l spun. poci sa iti zic doar ca....desi sunt invizibila cu rochia aia...pentru cine are oki sa ma vaza...sunt acolo..si inca cum . daca vrei sa afli restu sicretului intreaba la baietii tai, ca daca zic eu....spui ca delirez

buclili mele e in mare forma si se vad si din satelit. poate confirma lisa...ca pe steau ei se stie de buclicli mele, le-a vazut observatoru inca din prima clipa

mey da ce tot vorbim aci de VIP-uri, adik de mine....sa trecem la alte trreburi mai emportante...si anume..sa convocam conseliu de securitate sa aflam ce e la lisa cu armili alea...ca incep sa ma ingrijorez


daca e p'asa....lisa sa stii ca o sa iti faci reclama negativa mey...si se duce pe apa biznisu cu delicatese. daca intr-o zi imi trimeti o delicatesa si in ea descopar un mic robot ?


iona e fromos arhitectu? intreb doar asa...de curiozitate

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

lisa

Fie ca steluta norocoasa sa iti dea in dar doar zile senine, implinite si pline de dragoste!




Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:


La multi ani!!!!!!!!!!!!!!!Mrs Lisa BAD

TORT din partea de vest pt. tine .



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

LISA sa ai parte de tot ce e mai frumos in viata....cu scuzele de rigoare..nu eram logata la primul mes

meyy ce iaste acilea? concurs de cine trimite cel mai lung mesaj? la asta va iau... oricand si nu folosesc niciun cuvant asta e motivul pentru care nu m-ati anuntat,nu? stiti ca o sa castig
cu domnul arhitect intr-o zi cu soare va fac cunostinta

www.youtube.com/watch?v=-9TqO_TYCrw&feature=related" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

lisaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa de la 5 juma astept cafeaua ti rog,sa fie fff tare si fierbinte ca la cat de incarcata e agenda tre sa ma tina treaza pana maine seara nu ma supar daca imi pui la pachet neste delicatesi ..vetamilnile,de la parpal,am sa le ridic personal

oana dijeaba iti pui rochita envezibila,baietii nu vine cu mine dar, nici acas nu raman sor'mea are griji de ei pe un alt traseu

mey parpal despre ce activitati dubioase vorbesti? iaste liniste si pace pe Jackson street

www.youtube.com/watch?v=-9TqO_TYCrw&feature=related" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

play-replay


lisa eu cam de pe la 8 astept felia de tort...ma-am tot uitat in zare si nemic. pana acum 15 min cand a aparut blueshirtu si mi-a adus ceva de la tine

iona ce ai mey cu rochia mea envizibila.....ca doar nu o folosesc cu tine. sau vii cumva cu vreo drujba la purtator?? deci de la parpal iei ceva...ai specificat. ai grija sa nu ti se lipeasca si vreun baiet de mana.

baietii tai cred ca is mai in siguranta cu mine mey, decat cu sor'ta. ca ea e la fel de neobosita ca tine si scoate si smantana si untu din ei...pe cand eu ..blonda...mica...n-am atata potential , adica nu se banuieste ca as avea, ca realitatea o stie doar baietii mey






Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)



Mergi la inceput