Goldie Pants - 42

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns JoAnn spune:

hello

oana e musai sa savurez in continuare limonada

neuronu incearca din greu sa tina pasu'.
pana acu toate bune....oarecum...

lisa, iona, purple....


17+ viitoare mami de gemeni
www.youtube.com/watch?v=DcB8py9JWF4" target="_blank">
Forever,Michael

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:


Hello,

Am vrut sa spun ceva, dar am uitat...concluzia e:



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

neazta




oana menunat plan ai avut

parpal te intrebi unde e Black? iti raspund mai tarziu

lisa iti recomand sa te asezi pe un scaun cand deschizi dovezile incontestabile

JoAnn

www.youtube.com/watch?v=-9TqO_TYCrw&feature=related" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:



Iona , fii pe pace....nu te panica...nu ma intreb unde e Black, pt. ca stiu

Am vazut la stiri ca se petrece un trafic de vetamine, cafea si delicatese...dar nu se stie unde merg ...dar parca inspre Nord asa...oricum, asteptam vesti

Pana atunci....



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

bunaaaaaaaa
Stelele sunt ochii cerului, fiicele lunii si ai soarelui, în mod tainic legate de soarta oamenilor. Ca lumini ale cerului, ele simbolizeaza spiritul si sunt considerate în popor drept calauze ale oamenilor si simboluri ale destinului individual.

Se spune ca fiecare om are o stea, stiam ca acolo sus pe cer...undeva....o am si eu pe a mea....voi ati gasit-o si i-ati pus un nume, un nume frumos, care va dainui everlasting in sufletul meu, impreuna cu persoanele care l-au dat....va fi de acum inainte steaua mea norocoasa pe care o voi celebra in aceeasi zi a fiecarui an, din toti cei care vor veni.
E unul din cele mai deosebite si frumoase daruri pe care le-am primit, pentru ca voi fetili sunteti la fel de deosebite, frumoase si mi-e tare drag de voi Meritati ca stelele voastre (poate fara nume inca) sa va calauzeasca pasii spre tot ce e mai bun si de pret in viata
Va multumesc mult si ma bucur ca M ne-a adus pe toate in acelasi loc, pentru a ne intalni.

Ati vrut sa ma hipno de dimineatza cu cafeli, vitamini, delicatesi....di ce mey??? ca sa nu mai fiu in stare sa vorbesc 2 vorbe? iaca m-am hemotionat si s-a inchis tolba cu cuvinte...sper ca ati prins esenta
Fetili din GSS all of you!



www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=PlayList&p=D1C36AF4E9D5BFFB&playnext_from=PL&playnext=1&index=62" target="_blank">"I become the stars and the moon. I become the lover and the beloved.
I become the victor and the vanquished. I become the master and the slave.
I become the singer and the song. I become the knower and the known.
I keep on dancing and then, it is the eternal dance of creation.
The creator and creation merge into one wholeness of joy."

www.youtube.com/watch?v=3vX1q_464vQ&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ&feature=related" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=oNLcEEgXRLU&feature=related" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=slxYSVXOE9w&feature=related" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:



Lisa
www.youtube.com/watch?v=EECHXp5iFgc" target="_blank">If you can dream, the wish we're making on a star...is coming true

www.youtube.com/watch?v=AKn0ogygjqI" target="_blank">It's all about True Love

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

play-replay


mey lisa

sper ca ati elucidat misteru cu camerili de supravegheat. oricum eu nu mai zic nemic decat in prezenta avocatilor ca nu razbeste altfel omu cu voi

sa aveti un weekend fenomenal....adika bun, nu plin de fenomene


Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

buna

ieri ora 13:40...casa lisei arata cam asa misteru neelucidat
ora 18:00....ma striga BAD sa www.youtube.com/watch?v=mKOF7FaYjPA&feature=related" target="_blank">rock with him..prin actionarea unui boton camerile isi inceteaza activitatea
ora 22:30....camerele isi reiau activitatea
ora 22:45...ii surprinde pe www.youtube.com/watch?v=4Uy2A610trg" target="_blank">lisa si BAD facandu-si declaratione brusc, dupa cum se si observa, camerile isi intrerup activitatea si misterul iaste elucidat

oana,parpal nu va zic nemik oricum nu o sa fiu crezuta

JoAnn

www.youtube.com/watch?v=-9TqO_TYCrw&feature=related" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

fetili
ionaaa ce eficiente e camerili tale de supraveghere stiu fix cand trebe sa inceteze transmisia si cand sa emita again...profesionalism, n-am ce zice bine ca surprind imagini numai din exterioru casei
oana cine a avocatul tau? poate ajung la un consens cu el..ca altfel, veti deschide teveu dimineatza la cafea si veti zice ca transmite live de la resedinta meaduamne fereste luati de acilea neste www.youtube.com/watch?v=NdLuBlw2Fs4" target="_blank">hoxigen poate va reveniti
purple am nevoie de o vitamina ca fetili astea vor sa ma nebuneasca pana si casa mi-au intors-o cu susu'n jos

www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=PlayList&p=D1C36AF4E9D5BFFB&playnext_from=PL&playnext=1&index=62" target="_blank">"I become the stars and the moon. I become the lover and the beloved.
I become the victor and the vanquished. I become the master and the slave.
I become the singer and the song. I become the knower and the known.
I keep on dancing and then, it is the eternal dance of creation.
The creator and creation merge into one wholeness of joy."

www.youtube.com/watch?v=3vX1q_464vQ&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ&feature=related" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=oNLcEEgXRLU&feature=related" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=slxYSVXOE9w&feature=related" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

play-replay


mey liso....avocat nu am, ma reprezint solo. nu ca n-am finante sa il sustin...ci pen'ca eu mi-s blonda..si ce e la mine in neuron, e greu sa pricep si eu uneori, cum sa ii mai explic eu o motivare sau un punct de vedere unui avocat? eu cu mine mi-s destul. oricum constiinta mea pune mia multe intrebari decat cel mai aprig avocat...mai ales acu de cand nu mai sunt lady....are de lucru, nu gluma

asadar maine sa ma uit la stirile de dimi ca e live de la tine??? nu vreu, prefer sa mai dau o tura pe la tine sa mai vad... meleagurili tale se mai vad si baieti intre ei

iona am ramas 'presionata de ce zici tu acolo. cum adika nu ti cred mey??? doar eu am vazut cu okii mey atunci seara transmisia de la lisa, si cum le zambea la baieti..la toti


parpal....daca degenereaza treaba cu spionaju si antispionaju la casa lu lisa, cred ca pun rochia invizibila. si va trebui sa mai faci inca una de rezerva, sa stiu ca am spatili acoperit de 2 ori, nu cumva sa ma impedic de drujba aia mare a lisei


in rest...mai incolo nitzel ...ca mai avem ceva de spus seara asta



Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)



Mergi la inceput