Fiv la Cluj 36

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns cristina3343 spune:


Alinuta si noi am fost la cabana la niste prieteni,si pe noi ne-a plouat in 2 reprize,nu se mai poate baza omul pe vremea asta.
Ma gandesc sa-mi iau si vinerea ce vine si apoi lunea viitoare zile de c.o. sa mai simta omul ca traieste ,sa vedem daca ma lasa.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina3343 spune:


V-ati distrat si voi frumos,numa'de ne-ar lasa ploaia asta in pace

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinutahu spune:

da cristina in ziua de astazi nu te mai poti baza pe vreme si din pacate asa au zis ca o sa fie toata vara cald dar poli o sa fie foarte multe ....de acea nu stiu ce program sa ne face pe august...4 sapt concediu

buburneak

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinutahu spune:

ttp://www.youtube.com/watch?v=K3nK81XQsbA

buburneak

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cris_25 spune:

Salutare, fete dragi
Stiu ca nu am intrat demult, dar am avut o perioada tare grea la serviciu Dupa cum imi faceam planurile...ar fi trebuit sa incep deja FIV 2, dar cum nu se preconizeaza un concediu mai repede de luna iulie, am mai amanat putin FIV-ul ... Oricum, nu eram decisa daca incerc tot la Cluj sau in alta parte ...

Georgi, alinuta , succes dragele mele... Sper sa fie cu noroc si sa veniti cu vesti bune

uratica draga mea, sa nu uiti ca tu ai fost una dintre forumistele mele preferate ... si... datorita optimismului tau, mi-am facut curaj si am intrat pe forum. Asa ca, fii puternica, asa cum te tin eu minte ... si fa cumva si haide cu vesti bune

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina3343 spune:



Buna dimineata!
Va pup si va ofer o
Sa aveti o saptamana frumoasa!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina3343 spune:



Alinuta,super 4 saptamani de concediu,mai simte omul ca traieste

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinutahu spune:

buna dimineata tuturor....la mine se simte foarte tare ca azi e luni ...la voi?

cristina mersi de cafea
cris ...mersi de incurajari si succes la FIV 2 sa fie FIV -ul cel lipicios si te mai asteptam [e la noi

buburneak

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina3343 spune:



Alinuta si la mine se simte,de fapt si la colegi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns georgetani spune:

Buna dimineta, Cristina multumim de cafeluta-tare buna
Eu am fost la eco si au ramas aceiasi foliculi pe stanga mai maricei pe dreapta mai mici si putini dar...e binisor , ar fi o mica problema ca am acumulat ceva lichid in burtica, dar eu zic ca pana la final va fi bine totul
Miercuri fac punctia- DD ma va ajuta

Mergi la inceput