Fiv la Cluj 36

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns cristina3343 spune:



Alinuta pe ce zi iti iese sa faci testul?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina3343 spune:



Doamne ajuta Georgi,de fapt si doar unul e bun sa se implanteze si sa ramana la noi in burtica;ce sa va zic ca am fost ieri la iarba verde si erau copiii prietenilor,de la 1 an si jumatate la 3 ani au,sunt tare draguti,i-am flocait bine;si nepotica l-a pronuntat saptamana asta si pe "r"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinutahu spune:

cristina ...felicitari nepoatei pt litera ,,r,,...eu sincer deja sambata mi-am luat doua testuri de sarcina dar nu stiu exact cand am sa fac...cred ca in z 10 dupa IA am sa-l fac pe primul sau este prea devreme ...voi cand ati facut?

georgetani cum adica lichid in burtica?

buburneak

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinutahu spune:

hai sa va povestesc ceva ....in jurul meu erau 7 gravidute ,prieteni ,colegi ,vecine,ieri cand am iesit cu niste prieteni care asteapta un bebe, are 15 sapt. ,le-al spus ca am facu IA toata ziua atata mau incurajat si mai batut la cap ca deja ma simteam gravida si a fost asa de bine dar azi dimineata ma-m trezit si am revenit la realitate si nu mai este asa de bine a ideea era ca una dintre gravidute a pierdut sarcina asa cand a fost la eco a doua oara i-a spus med ca nu se dezvolta si i-au facut tot felul de analizea si a rezultat ca fatul sa oprit din evolutie..saraca ...mi sa ridicat parul pe mine cand am auzit si adoua a facut avorto Doamne ca nu-mi9 ajunge pagina sa ma dau cu capul de perete a spus ca inca nu vre si ca a venit intrun moment nepotrivit si bla ,bla ,bla..mie asa de ciuda de ce este asa de nedreapta viata cui nui trebuie ii da DD cui ii trebuie nu scuzatima dar astazi asa ma-m trezit ...mi-am dat seama ca realitatea este CRUDA

buburneak

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina3343 spune:


Alinuta draga,e intr-adevar foarte traumatizant sa se opreasca din evolutie asa cum a patit prietena ta,dar uite prietenele mele au dus sarcina pana la capat si erau la primul copil,avorturi n-au avut altadata,una dintre ele chiar a ramas de prima data ce si-a dat sotul ei prezervativul jos ,poate totusi vom avea si noi noroc odata.
Gandeste pozitiv,ca poate chiar esti graviduta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinutahu spune:

cristina esti o draguta ....mersi

buburneak

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinutahu spune:

citeam asa cam prin forum speram sa vad o proaspata graviduta dar din pacate cam toata lumea declara z1 de cm sau ca nu a reusit nici de data asta ....oare nu se mai intampla minuni sau ce Dumnezeu se intampla ? lasa ca o sa sparg eu geata ,daca nu asa ca sunt graviduta atunci asa ca dau cu capul ,dar tot o sparg

buburneak

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina3343 spune:

La fel esti si tu,mersi de felicitari

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinutahu spune:

cristina o intrbare pt tine....tu esti la munca?

buburneak

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina3343 spune:


Da,sunt la munca,dar lucreaza ceva informaticianul in program,asa ca suntem cu colegele pe net.

Mergi la inceput