Fiv la Cluj 36

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns uratica spune:

buna fete dragi!
intru si eu sa va salut..cam tarzior insa..vb lui bruni..era o perioada in care eram dependente de forumul asta!mai ales eu!
acum insa..mi-e groaza sa ma gandesc la toate prin care am trecut si ca trebuie sa o iau de la capat!
dar ce sa fac?daca trebuie-e musai!parca nu mai sunt eu!
bruni-nici nu stiu unde sa fac fiv..nici unde sa fac analizele!nu stiu nici care dri au dreptate,care nu..care sunt mai buni..sincer eu cred ca stim mult mai multe decat ei!aici cand le-am zis ca stiu ce e un hsg si ca sunt de acord cu el..au ramas crucis drii,cand am intrebat de endometru,cand le-am zis ca eu nu am avut chisturi niciodata,cand le-am zis de trompe,de operatii etc etc..au ramas masca!nu se asteptau sa stim atat de multe!oricum..fata de cei din spania,noi romanii suntem niste genii!!din pacate nu avem economia lor,nu avem situatia lor.......aici cu bacul si un curs de 9 luni poti ajunge profesor,contabil etc..
offfffff..nu stiu unde sa fac fiv..insa cred ca tot ungaria are mai multe reusiteª!dar inainte de toate vreau sa fac absolut toate analizele de la a la z!pana nu ma stiu eu in regula-inclusiv cu capul..nu ma incumet la fiv!aici sunt femei care au copii abia acum la 45-50 de ani!si au gemeni..si insarcinate cu inca cate un copil..asa ca..dar totusi nu cred ca astept pana la anul cand ma programeaza astia ptr ca m-am saturat de atata asteptat!abia astept sa ma intorc acasa-asa bine rau cum e..e ACASA!!
UFFFFFFFFfetele mele frumoase si abia astept sa va vad pe toate cu burtici!inclusiv pe mine!
2010 trebuie sa ne poarte noroc!Doamne ajuta!
uite..o melodie care pe mine ma ajuta mult atunci cand sunt la pamant..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina3343 spune:



Buna dimineata fete dragi!
Alinuta,uratica multumim de melodii,sunt frumoase.
Uratica mult succes,o sa reusesti
Alinuta draga ce au trecut zilele,cat e AMR-UL 10 zile nu?
mamica si
Georgi,o sa ai niste foliculasi babani pana miercuri
Eu am avut ieri musafiri,dupa care am bagat un film pe calculator.
Azi ma fac eu musafira
Va pup pe toate si sa aveti o duminica frumoasa.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina3343 spune:



Bruni,corina,petruta,ale si toate celelalte fete
Corina mergem la concertul Aerosmith ?


Mergi la inceput
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinutahu spune:

uartica draga mea ....vad ca treci printrun moment de slabiciune cand dejai ai obosit si nu mai ai rabdare ...dar gandestete la reusita .tu oesti o fata tare si sunt sigura ca vei lupta pana la sfarsit...ascultati inima si tunci cand ai luat decizia potrivita fa pasul cel mare FIV...

cristina ...incerc sa nu ma gandesc la AMR dar este asa de greu ...seara cand ne punem in pat bubu deja vb cu burtica si o pupa si mi se rupe inima ....iam explicat ca inca este prea devreme sa ne facem iluzi dar el spune asa ...daca nu credem in ei ,pt ca erau doi foiculi mari de acea ei,atunci nici ei nu o sa vreie sa vina
restul gagicilor pe unde umblati ...pupii si va mai astept la o barfa

buburneak

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina3343 spune:



Alinuta,stiu cum e perioada asta...,cred ca e cea mai grea,dar sa speram ca se va finaliza cu bine,parca sotiorii nostri sunt gemeni,la fel facea si al meu,ma pupa pe burtica si zicea ca trebuie sa credem 200% in foliculasi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina3343 spune:



Daca ne-am face program cum ti-ai facut tu ieri,asa o zi plina,nu ne-am mai gandi...
Alinuta si eu ii ziceam la bunicu'din partea tatalui "Bubu" ca nu puteam sa zic bunicu'

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinutahu spune:

cristina ...eu si pt asrazi mi-am facut program in aer liber aici se sarbatoreste ziua copilului....asa ca astazi voi fi si eu COPIL ....se fac tot felul de programe si noi am ales VIDAM PARK un pac de distracti adica cel mai mare din Budapesta...dupa atat stat in casa iesim si noi ca nu mai pot sunt amortita si plictisita si vreau sa mananc un hotdog si sa ling o inghetata

va pup sa aveti o zi frumoasa ....mai tarziu mai vb

buburneak

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinutahu spune:

voi ce faceti astazi ?

buburneak

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinutahu spune:

ei bine am si reveni ca bineantales a venit o ploaie de pana ce am ajuns la masina ne-a udat pana la chiloti....dar a fost frumos am mancat putin la MC am lins o inghetata si am dat la ruleta si ne-am plimbat ...cam atat pt ziua de astazi .....voi pe unde umblati ?

buburneak

Mergi la inceput