FIV in Ungaria 106

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns miki_74 spune:

roxiiti tin pumnii maine la Et, doamne ajuta sa fie lipiciosi si sa stea in burtica 9 luni, astept sa-mi spui pe urma mai multe de dr.Szmatona
multumesc si celor care mi-ati mai raspuns, asa am inteles si eu cand s-a facut programarea ca e un doctor bun si cu experienta, doar ca aveam asa o retinere ca nu s-a putut la PK fiind programarea facuta in scurt
Bafta la toate care sunteti in focuri!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns denisa220972 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Motzishor

adria42, aceeasi intrebare mi-o pun si eu. Nu de alta, dar cum nu stiu pe nimeni acolo si nici limba, mi-e teama sa nu ma ratacesc. I-am trimis un email si lui PK pe adresa de pe prima pagina - aica cu info@... Voi tot asa comunicati cu el sau aveti alta adresa de email? Oricum, daca imi raspunde pina luni seara si ma poate primi in Iunie-Iulie, o sa ramin cu el, daca nu, merg la Szeged, Dumnezeu stie cum.

multi fetelor si multe binecuvintari - Dumnezeu sa ne asculte rugaciunile!


Motzishor Draguta de ce nu te duci tu unde iti dicteaza inima,ce mai conteaza o luna in + sau - conteaza linistea ta sufleteasca si psihica. Fetele poate sa-ti confirme ca dr. Pk stie engleza bine, cu cazare te mai pot ajuta tot fetele, iar cu gasitul adresei este o vorba" a nemerit orbul Braila" dar nu ai sa gasesti tu clinica si hotelul in Budapesta.
Bafta multa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxi25 spune:

fetelor, multumesc de incurajari!

luck, la mine chistul era simplu seros, s-a vazut la eco; pk a zis ca e ok de punctionat; multa sanatate mamei tale!

mami-vreau, felicitari pt finuta! si eu am un finut botezat anul trecut; daca stiam de faza cu cadita...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adipapazi spune:

luck,

va multumesc tuturor pt felicitari. sa fie molipsitoare!

roxi, ma bucur ca te-ai mai linistit. o plimbare la balaton?

adria,

Adi +11

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luck spune:

adipapazi
imi aduc aminte ca si tu ca si mine ai rezerva ovariana pe sfarsite.
Ti-a dat PK tratament cu AC inainte de fiv?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabrielarusu spune:

buna
azi am avut punctia am 10 oua, maine vedem cate sau fertilizat , si marti fac embriotransferul.


sper viitoare mamica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns atena_77 spune:

adria: sa dea Domnul! multumesc pentru gandurile bune

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns atena_77 spune:

bravo gabriela, sa se fertilizeze cat de multi si sa ai un transfer reusit, tinem pumnii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns atena_77 spune:

motzishor: eu zic ca cel mai bine te duci acolo unde ai incredere tu cel mai mult, in cel mai profund for interior al tau

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns atena_77 spune:

Fetelor, ref la analize estradiol, PK mi-a raspuns ca dat fiind ca endometrul meu a ajuns la o val destul de buna si ca nu am facut stimulare (eu fac FET pe ciclu natural), nu recomanda analize de estrogen/progesteron/lh.
Va pe toate.

Mergi la inceput