FIV in Ungaria 106

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns corina_anam spune:

Atena la cat a crescut endometrul ?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adipapazi spune:

luck, da, mi-a dat AC 16 zile, apoi celebra pauza de 3 zile, apoi cate 150 gonal si 2 merionale. ultimele 4 zile de stimulare-cate un cetrotide. 2 ovitrelle inainte de punctie.amh=0,66.
pupi

Adi +11

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns atena_77 spune:

Corina: intre 7.6 - 8 (dupa Ovitrelle am inteles ca mai creste, acum speranta mea e sa stea crescut pana la transfer...)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxi25 spune:

adi, am fost la balaton si mi-a placut f mult; chiar ma gandeam sa venim si intr-un concediu scurt candva, am gasit o pensiune f draguta, cu piscina si mancare buna

m-am mai linistit cu transferul, poate asta o sa fie norocul nostru; oricum, procedura este simpla; am inteles ca poate veni si sotul si iti arata embrionii la microscop; ma bucur

fetelor, voi cate zile ati luat metypred? kovacs da 4 zile dupa punctie, l-ati continuat si dupa transfer?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adipapazi spune:

roxi, si noi am mers la balaton cu o zi inainte de ET. m-a linistit f mult excursia aia. ma uitam la lacul ala verde si mi-am zis ca e ultima excursie doar in 2.

referitor la metypred, am luat strict 4 zile. nu pk capitanul nostru?

Adi +11

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxi25 spune:

asa voi face atunci; sper sa am norocul tau

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns BoboMom spune:

Roxi, bafta multa! Si eu am luat tot 4 zile. Am facut exact ce mi-a spus PK. Mergi inainte cu incredere! Doamne ajuta sa ai puiuti lipiciosi si sa vina pe lume sanatosi!

Gabriela, super productie! Bafta in continuare!

Luck, eu nu cred ca PK ti-ar zice sa faci punctia doar ca sa nu se incurce cu concediul lui. Eu zic ca ti-a spus asta pt ca asa considera el ca e mai bine. Bafta multa! Sanatate mamei tale!

Adi, felicitari pt puiuti!

pe toate si va tin pumnii!

Laura de Nicholas James 9 Noiembrie 2009
Poze
Poze botez si nu numai
www.youtube.com/watch?v=2rJh5IWto3M" target="_blank">Filmulete

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luck spune:

adipapazi
roxi
tinem pumnii pentru maine !!!
Laura Garner
nici eu nu cred ca mi-a indicat punctia pentru asta ,doar ca eu as merge pe AC pt eliminarea lui , nu stiu de ce , imi e frica de punctie.
Am trecut prin atatea in ultimul timp ca parca nu mai am putere!!
Mi-a raspuns PK la mail si mi-a spus ca pot sa merg pe varianta asta si ca sansele sunt de 50%.
Oricum maine trebuie sa ma hotarasc pt ca astazi sunt ziua 1 a CM.
Fivul daca nu l-am putut incepe acum nu mai pot decat in iulie.
Fetelor
cati km sunt pana la Balaton din Budapesta?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mami_vreau spune:

Neatza girls!!!!!

Va multumesc tuturor pentru urarile pentru finuta mea!!! e o dulcica si o cuminte!!!! si acum e crestina! azi ma duc sa ii iau mirul si sa ma asez cu fundul pe copaie!

bytzi si Doamne ajuta sa fie cum spui tu!

roxi bafta maine!

gabriela 10 ovocite e super, super bine!!! iti tin pumnii!

adi mersi de mesaj (a fost super) si felicitari inca o data pentru pereche!!!

adria pentru tine am intrat asa dimineata!!! asteptam o veste buna! sper ca nu ai apucat sa postezi deoarece sarbatoresti cu familia rezultatul pozitiv... Doamne ajuta sa fie bine!

luck iti tin pumnii si ii urez multa sanatate mamei tale!


Laura


mutatia MTHFR C677T heterozigota

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Motzishor spune:

asb77: Zadori vrea sa ma programeze la sfirsitul lui Iunie, inceputul lui Iulie. As fi incercat Budapesta - PK - dar nu imi raspunde la email-ul trimis de joi.

Fetelor, cum comunicati voi cu PK? Pe adresa de pe forum info@... sau are el alta adresa personala?

Mergi la inceput