FIV in Ungaria 106

Raspunsuri - Pagina 16

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns pogonici1977 spune:

fetelor sunt atat de trista ca dct ma programat abia pe 14 IUNIE..

acum ma chinui sami caut o pila si sa vb cu dct sa ma programeze mai repede la operatie



cand ma gandesc ca ptr o biata operatie de scoaterea trompelor iti trebuie nnnnnnnnnnnnnnnnn pile..mie sila

mas duce la altul sa ma opereze dara sta ar insemna sa o iau de la capat cu toate..drumri bani..etc..si sunt la pamant cu rabdarea

sunt tristaaaaaaaaaaaaaaaaaa

anul 2010 va fi anul meu de reusita.... caci doamne doamne ne va ajuta si vom fi si noi parinti

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mami_vreau spune:

roxi felicitari pentru blasto transferati!
gabriela bafta azi la ET!
nu ne-ati povestit! v-ati intalnit acolo?

pogonici ramai la medicul acesta ca nu mai e mult pana pe 14... daca ai schimba medicul exista posibilitatea sa te programeze mult mai tarziu!

tamy sau adi nu vreti sa deschideti voi urmatoarele capitole ca sa ne molipsim si noi de la voi? ca sa purtati noroc?



Laura


mutatia MTHFR C677T heterozigota

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns paunas spune:

miki-programarea mea este la ora 13,00.cati forinti a cerut pe ora ptr traducere? poti sa imi trimiti un mesaj privat daca crezi ca nu poti scrie aici.

mutumesc fetelor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aristica spune:

roxi sa dea DD sa fie bine! 3 blaso cred ca e visul fiecareia dintre noi
adipapazi tu ai ajuns deja in saptamana 12...foarte bine, pai de-acum ai cam scapat de cosmaruri. Vei face serclaj? (am scris bine termenul? )
atena merci de explicatie, acum am priceput. Eu ii ziceam crio-et. Succes cu "fulgii de nea"! Cunosc o mamica de fetita din "fulg de nea", sper sa aveti si voi acelasi noroc. Se spune ca embrionii care rezista la dezghetare sunt embrioni puternici! Iti tin pumnii!
gabrielarusu sunt alaturi de tin, sufleteste, desigur
pogonici, dar tu ai la semnatura ca "asta va fi anul tau de reusita" si acum esti trista? Hai mai, ca stie DD cum ni le aseaza pe toate...uite, eu ar fi trebuit sa fiu maine la consultatie la PK, cand colo ma duc in trei zile sa vad daca nu cumva fac un copil "gratis"

Cand voi fi mamica, JUR sa nu-mi ranesc pruncii nici cu vorba, nici cu mana, nici cu fapta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miki_74 spune:

paunas mi-a spus ca pretul este 5.000 forinti sau 25 eur.
si tu ai vorbit tot cu lorincz ida nu?
si cand stim sigur daca poate sau nu veni la clinica cu noi, daca si lucreaza?
nu mi-ai spus tot la prima consultatie esti si tu sau ai mai fost?
daca ai mai fost cum te-ai descurcat cu medicul , a intrat aceasta dna si a tradus tot ce a spus medicul si toate intrebarile tale catre el?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pogonici1977 spune:

asa este ..anul asta stim ca bunul DD ne va ajuta sa fim si noi parinti...trebuie ca fara speranta si incredere in maicuta domnului ca ne va ajuta sa ajungem pana la capat, nu putem rezista pana atunci

mie sila de acest dct dar nu am incotro

sunt cu psihicul la pamant..si cu rabdarea nu mai zic...

mia pus rabdarae si stresul la incercare rau de tot dct asta
am vb cu o cunostinta buna dea lui tot dct sal sune si sal roage sami acorde atentie si programare mult mai repede la operatie si diseara la 21 aflu daca a rezolvat ceva...
daca nu treb sa fiu de urgenta la el al cab sai dau abni aticipat...ca asa facea acum





anul 2010 va fi anul meu de reusita.... caci doamne doamne ne va ajuta si vom fi si noi parinti

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxi25 spune:

adipapazi, mai am un blasto congelat

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns atena_77 spune:

aristica: ce frumos ai spuns...fulg de nea, superb! nu stiam ca asa li se zice, sa dea Domnul sa fie cu noroc de data aceasta. Succes si tie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns atena_77 spune:

sami_viitoare mami: de ceaiul de cretisoara ce zici, e ok sa il beau si dupa transfer? dar napraznic? - multumesc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns atena_77 spune:

simonia: m-am prins abia dupa ce am postat...eu ajung la clinica pe la 12.45, poate ne vedem acolo. Succes
motzishor: nu stiam ca e cu atasamnte....cel mai bine cand trimiti asa, pune-te pe tine in BCC si atunci stii sigur daca se trimite

Mergi la inceput