FIV in Ungaria 106

Raspunsuri - Pagina 14

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns adria42 spune:

Gabriela, bafta la ET!
Roxi, cum te simti?
Laura Garner, pupici pt tine si Nicolas!
Aristica, iti tin pumnii sa reusesti natural!
Bytzi, Violeta, suntem niste luptatoare, da?! Nu ne dam batute!
Motzishor, iti recomand pensiunea Helios sau Koral, sunt aproape de clinica si au preturi rezonabile! Si cum au spus si fetele, merita sa astepti un loc la PK!
Adipapazi, pupici pt tine si bulinute!
Fetelor, eu de maine incep serviciul...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxi25 spune:

adria, ma simt bine, stau in pat, azi am iesit si la o plimbare usoara; imi pare rau pt nereusita! iti tin pumnii pt data viitoare!

am transferat 3 blasto cu dr timea kovats, imi pun crinone, iau femibion si aspenter

miercuri plecam spre casa

multumesc tuturor de sustinere

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adipapazi spune:

mami, maxim am zis! in dcembrie,io cu ei in patuturi, tu cu ei in burta!

adria, violeta, aristica,

roxi, sa gandesti pozitiv! bravo! mai ai si la frigider?
sa fie cu lipici si noroc si voie de la DD!

Adi +12

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simonia spune:

adria, imi pare tare rau, as fi vrut sa aud acum numai de reusite!
gabriela, cand stii cati iti transfera? sa le dai cu Moment!
atena, cu ce vii? eu vin cu ACC Bucuresti -Budapesta, de 19,10. maine. tu vii cu masina? cum sa ne intalnim maine, sa vorbim mai mult?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns paunas spune:

miki-eu am prog la PK pe data de 17.06.10 la 0ra 13,30- tu la ce ora ?
simonia-ref la translator-eu am scris si a raspuns....o platesti la ora si nu stie daca poate veni mereu lucreaza la banca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns paunas spune:

buna fetelor

Poate este o intrebare stupida........ dar poate mai sunt si alte fete in situatia mea,daca CM vine seara la ora 23 sau 24 ,care este prima zi de ciclu?ceea in care ti-a venit ciclu seara sau ceea de a 2zi? Ce spune PK la aceasta intrebare?

multam

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns BoboMom spune:

Paunas, nu mai stiu daca l-am intrebat asta pe PK, dar parca l-am intrebat pe ginecologul meu. Consideri urmatoarea zi prima zi de CM. Bafta!

Roxi, super! Doamne ajuta sa fie lipiciosi puiutii si sa stea cumintei la mami in burta 9 luni.

Laura de Nicholas James 9 Noiembrie 2009
Poze
Poze botez si nu numai
www.youtube.com/watch?v=2rJh5IWto3M" target="_blank">Filmulete

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adipapazi spune:

da, paunas, laura are dreptate, nu iei noaptea in considerare. nu e o intrebare absolut deloc tampita, toate fetele au problema asta. si mie mi-a zis drita ca daca vine ciclul dupa-masa, prima zi e urmatoarea. de fapt, prima zi e cand incepe sangerarea mai abudenta si cu sange rosu viu.

fete dragi care plecati la drum maine-poimaine, uitati-va bine la toate hainele si faceti sedinta cu ele si dati-le comanda sa se faca defecte si sa nu mai incapeti cu burtile in ele in 2-3 luni.

Adi +12

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miki_74 spune:

paunas eu am programare la ora 14 dar la dr Szmatona, sigur ne vom vedea si tu esti la prima consultatie sau ai mai fost?
i-am scris si eu translatoarei si mi-a raspuns ca probabil va putea veni la clinica, dar cum va putea intra si cu tine la 13:30 si cu mine la ora 14 la doi medici diferiti?
roxi ma bucur ca esti bine si sa dea dumnezeu sa fie bebeii lipiciosi, am inteles ca nu cu dr. Szmatona ai facut pana la urma ET-ul? asteptam sa-mi spui cum este daca faceai cu el.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns atena_77 spune:

adria....ce rau imi pare. Bine ca te gandesti la pasii urmatori, ai sa vezi, va veni si pentru tine ziua aceea
roxi: felicitari de blasto...e ff bine ca a acceptat transfer de 3, la mine PK nici n-a vrut s-auda...sa fie cu lipici
aristica: ce veste buna, sa dea Domnul sa fie totul natural!!!!
FET inseamna transfer de embrioni inghetati (acronimul vine din engleza)
adi, samira, laura, mami_vreau: pupici

Mergi la inceput