FIV in Ungaria 106

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns adipapazi spune:

simonia, vad ca intre timp ti-a raspuns atena (pe care o pupacesc)! te-ai lamurit?

adria, of!!!!!!!ma doare sufletul.

samira, io v-am zis atunci ca o sa scot maxim? maxim am zis! vezi ce faci pe la piscina, cum te mai distrezi pe acolo. sper ca nu ai dat in benga ieri, m-am gandit la tine, sa stii.

mami, ai stat cu popoul pe cadita?

Adi +12

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adipapazi spune:

gabriela, adica de ziua copilului faci ET? muama!felicitari pt embrioni, esti campioana si tu. bravo!

roxi, , bafta la ET si tie!

Adi +12

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Motzishor spune:

Gabriela, sa te ajute D-zeu sa se implanteze embionii tai si sa stea cumintei pina la 9 luni.

Fetelor, voi unde ati stat in Budapesta? Ma gindesc sa iau o cazare de 12-14 zile si as vrea ceva mai convenabil, mai aproape de clinica. Asta daca imi raspunde PK la email. Uuuuffff ca nu mai am rabdare!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns BoboMom spune:

Adria

Motzishor, ai rabdare! PK merita! Sigur iti va raspunde. Cred ca e f ocupat in ultima vreme, pt ca vad ca l-au luat cu asalt romancele de pe toate meleagurile Dar repet, MERITA!

Gabriela, Doamne ajuta!

pe toate! Bafta multa!

Laura de Nicholas James 9 Noiembrie 2009
Poze
Poze botez si nu numai
www.youtube.com/watch?v=2rJh5IWto3M" target="_blank">Filmulete

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mami_vreau spune:

Citat:
citat din mesajul lui adria42

Mami,multumesc pt sustinere si iti tin pumnii la operatie!
Poate o sa fim colege in decembrie...



Imi pare tare rau ca nu ai reusit!!! stii ca te inteleg perfect! si eu am avut tot cate un embrion trasferat! offff...
Mi-ar face mare placere sa fim colege in decembrie chiar daca mi-ar fi placut si mai mult sa reusesti tu prima, acum!

Laura


mutatia MTHFR C677T heterozigota

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mami_vreau spune:

Citat:
citat din mesajul lui adipapazi
mami, ai stat cu popoul pe cadita?



yep.... Asa ca sigur se lasa cu burtica in decembrie si la mine! si o sa iasa si la mine maxim, na!!!!

samira

Laura


mutatia MTHFR C677T heterozigota

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aristica spune:

simonia scumpa mea, eu am renuntat la programarea din 2 iunie deoarece sotului meu i-a iesit f bine spermograma si speram sa gasim un doctor care sa se incumete sa-mi opereze si mie o trompa. Deci sa nu-ti faci griji, ca noi speram sa scapam complet de fiv, dar, daca n-o fi sa fie, revenim la PK in toamna. Sa va ajute pe voi Dumnezeu
adipapazi acusica, acusica faci 16 saptamani. Pupam si noi fetita+baietel!
luck sanatate mamei tale!
gabrielarusuiti tin pumnii pentru maine, sa ai noroc de "copilasi" chiar de ziua "copilului"!
atena_77 ce inseamna FET pe ciclu natural?
adria pup dulce fata puternica
mami Maxim! Bravo!...asta da, gandire pozitiva

Cand voi fi mamica, JUR sa nu-mi ranesc pruncii nici cu vorba, nici cu mana, nici cu fapta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns violeta70 spune:

Buna fetelor!

adria si aici iti spun ca-mi pare rau. Credeam ca vei reusi si astfel deveneam si eu mai optimista. Insa din pacate acest lucru este destul de greu. Doamne-Ajuta sa-ti gasesti linistea si optimismul pentru mai departe. Sigur Dumnezeu are ceva pregatit si pentru noi.

gabriela super productie. Doamne-Ajuta ca 1 Iunie sa fie fericita zi!
Adi felicitari pentru pereche. Este minunat. Nici ca se putea mai perfect.

Bafta multa fetelor care sunt in focuri!

Pupici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bytzi spune:

Buna!

Adria,abia acum am citit,offf cit speram ca vii cu o veste buna,stiu ca la noi sansele s f mici ,dar speram la o minune,stiu prin ce treci ,e f greu ,te imbratisez si dumnezeu sa-ti arate calea cea buna.

Luck,te pupic si iti doresc tot ce e mai bun.
Multa sanatate mai tale.
Nu ai facut o eco si in z1-2 de CM ,sa vezi poate s-a eliminat chistul?

Laura

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adria42 spune:

Mami, deja ma gandesc la pasul urmator! Anul asta va fi si anul nostru!
fetelor , m-am gandit sa ma apuc de acupunctura si acum caut de zor un cabinet. Fetelor care sunteti din Moldova, nu puteti sa-mi recomandati un cabinet de acupunctura si medicina trraditionala in Iasi?

Mergi la inceput