FIV in Ungaria 106

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns asb77 spune:

adria42 - imi pare rau de nereusita, dar trebuie sa fii optimista. Stiu ca e greu, dar D-zeu ne va ajuta pe toate.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns corina_anam spune:

Adria imi pare rau. Data viitoare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns samira33 spune:

adria,imi pare rau
simonia,ai grija cu napraznicul...este progesteronic-desi nu este dovedit stiintific si seia numai dupa ovulatie,pentru ca luat in faza foliculara poate inhiba ovulatia.
laura,sa-ti traiasca fina
adishor,esti cea mai tare din parcare...ai obtinut maxim din combinatie....fericito

va pup....ma duc la piscina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Motzishor spune:

atena_77: multzumesc mult pt. informatie. Am fost tare ingrijorata ca nu am folosit email-ul corect si ca astept in zadar raspuns.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Motzishor spune:

adria42: Imi pare tare rau. E bine ca iei o pauza sa te linistesti. Inceraca sa nu te mai gindesti deloc la FIV-uri, copii, etc. Daca te detasezi completde subiect o sa fi relaxata si in stare sa iei decizia cea mai buna. Apoi eu zic ca rugaciunea este cea mai importanta: D-zeu asculta chiar daca noi ne indoim citeodata. Intareste-te si linisteste-te. Bucura-te de tot ce ai acum, restul o sa vina cindva...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabrielarusu spune:

Buna,
Vin si eu cu vesti bune din 10 ovacite am 6 embrioni fertilizati , punctia o am pe 1 iunie de ziua copilului poate am noroc si vor ramne 9 luni la mamai in burtica.

Adria42 imi

sper viitoare mamica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabrielarusu spune:

scuze,
adria42 imi pare rau data viitoare o sa fie cu noroc



sper viitoare mamica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adria42 spune:

Gabriela, felicitari pt embrionasi, sa fie lipciosi si sa stea frumusel la mamica lor 9 luni!

Asb, Sami, Motzihor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adria42 spune:

Corinaanam

Motzishor, mai trimite-i o data emailul lui PK!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Motzishor spune:

adria42: i-am trimis din nou emailul. Sper sa imi raspunda cit mai repede. Mai ca imi vine sa il trag de mineca... Zadori asteapta sa ii raspund si nu stiu cit pot sa il mai tin asa si sa nu par neserioasa. Nici nu stiu ce sa zic...

Noapte buna fetelor

Mergi la inceput