Ghiocei de martie-aprilie 2009***211***

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns cami_05 spune:

Dodo pui, multa sanatate sa aveti!

Cami mami fericita de printesa Iulia Elena (25.05.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns florinela79 spune:

Ce poze frumoase am vazut foarte frumos, ce intalnire super la Sighisoara...invidiem/
Victor doarme, ne-am luat trici ...sa impingem la ea bineinteles....si dupa o plimbare in jurul blocului e frant.
Mancam, mai bine ..sa zicem,adica doar intoarce capul nu mai face crize....strecuram apa prin palnie in strecuratoare apoi in oala....si e interesant asta de vreo 3 zile...
Am descoperit si 2 dinti jos - pe care in nebunie eu nu i-am observat...avem 8 dinti...si gingii suparate si balute.
Fetelor astia taie tot, eu una nu m-am bazat pe indemnizatia lor cand am facut bebele, imi doream de atata timp.
In schimbbbbb......ma bazam pe firmulita noastra mica, care desi din 2005, facea pasi frumosi, tot ce castigam reinvesteam..mergea bine...deasta am ramas in garsoniera...vroiam sa ne mutam direct la casa....aici sa ramana doar actele. Am cheltuit si ce era pus deoparte, ba am luat si cu imprumut......asta e..noi am fost cu toate platile la zi, am platit la timp impozitele...oameni corecti..adica MARI PROSTI.
Acum este important si castigul meu din CIC, dar nu asta ma ingrijoreaza...ma intreb ce fac din martie anul viitor???????????? Pe cine las cu copilul???..raspuns: nu am incredere in nimeni, cine sta sa-i prepare lui mancarea zilnic, proaspat, de regim, medicatia???Cine poate sa-i dea sa manance - raspuns: nimeni.Nici macar Mirel nu reuseste sa-i dea sa manance.Si sunt nevoita sa renunt la serviciu
Sau sa-mi fac o cresa, pt. copii care au colita si malabsorbtie???....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Hello !

Semnez condicuta rapid dupa ce m-am delectat cu pozele Iucai si apoi cireasa de pe tort : Sophihi care are o freza de fetita cuminte !!

Noi am fost la joaca si ne-am schimbat din nou in parc pe banca ca in ultimele zile



Mami lui www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns florinela79 spune:

Am vazut acum pe realitatea...imozit pe salariul Programatorilor???????DOAMNEE.
Pai incurajeaza munca la negru,....si cate SRL vor deveni PFA si cate va incepe sa se vanda fara factura - in diverse domenii....pe masurile astea impuse de ei. Oricum vor creste si TVA sigur....hai ca m-am gasit si eu.
Maine mergem la medic la evaluare cu Victor.Speram in vesti bune, dupa ce joi seara am simtit ca-mi fuge pamantul de sub picioare, sotul a facut un atac de panica, am chemat salvarea, apoi a facut iar niste migrene urate..de la stres + vertijul cu care a fost diagnosticat.
Ca cine a zis "nu-i da Doamne omului cat poate duce", a avut dreptate....am inceput sa ma imunizez la socuri...cat timp e Victoras OK nu ma mai atinge nimic.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns denisamada spune:

Florinela, ne bucuram ca papa mai bine Victorash. Dar ne pare rau ca tati de platinat nu se simte bine...

Eu intrasem sa intreb de avocado... cum in faceati? Piure cu branza sau era mai complicat?

Denisa-Madalina fericita de Adela-Marisa ( 5 aprilie 2009 )

www.helpioana.com" target="_blank"> Povestea unei manute pierdute

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pisigri spune:

Eu avocado il dau cu mar. Da Ilinca e ca Sophiphi, ar minca si goala scirbosenia aia....



If you can't say something nice, then don't say nothing at all

"In a world filled with hate,we must still dare to hope.In a world filled with anger,we must still dare to comfort.In a world filled with despair ,we must still dare to dream. And in a world filled with distrust,we must dare to believe."-Michael Jackson

http://pisigri.blogspot.com/

Mami de Ilinca (5.03.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Maine facem si noi ROR-ul, sa ne tineti pumnii si sa0mi spuneti daca trebuie dat preventiv paracetamol supozitor sa nu ? in ce zile trebuie urmarit ?

Fug la

Mami lui www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mireal spune:

Olga, nu prea sta cu ochelarii, cateva minute, mai incercam, pana plecam la mare poate ne obisnuim cu ei.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mireal spune:

Florinela, multa sanatate sotului.Am vazut-o pe Sophie, e atat de dulce, ce plete are.Theo azi a lins fiecare particica de nisip, se aseaza jos, pe burta si da cu limba,l-am tot lasat, poate, poate nu o sa-i mai placa.Parca isi marcheaza teritoriu, asa cum fac cateii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mireal spune:

Novus, o sa ne gandim la voi, bafta.

Mergi la inceput