Ghiocei de martie-aprilie 2009***210***

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns simina_kin spune:

Buna seara dragele mele
Avem si noi poze recente

fericita de ranjita delicioasa Maya Andreea , din data de 6-oct-2009


Povestea nasterii printesei cu ochi albastri

www.youtube.com/watch?v=EZMAyvih51Q" target="_blank">Ceva special pentru fata si sotul meu! VA IUBESC!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Citat:
citat din mesajul lui Anaan

Si cand mai mergi pe la bunica ta, poate ne vedem- prin Alba, Blaj, unde vrei tu si unde ti-e mai la indemana!

Ana, mama lui Andrei (14.03.2009)



Sa-mi trimiti nr tau, ca noi venim des prin judetul vostru !

Mami lui www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anaan spune:

Novus, ai PM.

Ana, mama lui Andrei (14.03.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anaan spune:

Simina, e mortala! Ma face sa-mi fie dor de-un bebe mic..si-i toata zambet si buna-dispozitie!

Ana, mama lui Andrei (14.03.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Aveti 3 pagini de poze de amatori!!

Dar le asteptam pe cele ale profesionistilor Pisik, ati ajuns ?

http://www.flickr.com/photos/31088780@N05/



Mami lui www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Pisik06 spune:

Seara buna gagici!

Nu am reusit sa recuperez mare lucru, ca am avut treaba sa descarc si sa aleg poze, iar acu'sunt prea franta. Dar ma iertati nu? Si ca sa va dau un motiv, ta-naaaaaa:
Danes (Sighisoara) mai 2010, ghiocei superbi, mamici si tatici asisderea

http://picasaweb.google.ro/Ioana.sima/GhioceiiLaDanes#

ENJOY!

Cu povesti (muuulte) revin cred ca maine, ca oricum acum aveti treaba

Mamica minunii Ana Bianca (20.02.2009)


Pozele noastre

Fotografii profesionale evenimente


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Sa va mai povestesc de la intaleala: am cunoscut mamici noi dar mi se parea ca ne stim de multa vreme ca de ex pe Pisik nici nu am socotit-o la mamici noi astazi cand ii povesteam Olishkai cine a mai fost nou
Asadar am intalnit fam Pisik care imi placusera doar din poze, realitatea a fost peste asteptari, o familie reusita cu cireasa de pe tort Ana care e mai frumoasa decat in poze !

Cu Iuca mai vorbise la telefon cand ii dadeam indicatii ce sa faca cu delicioasele prajituri de la Mihaela (careia ii multumim inca o data pt delicioasele praji epuizate rapid ) asa ca si cu ea mi se parea ca ne stim tare demult ! Gemenii sunt dragalasi si am toata admiratia pt sotul care se vede ca o ajuta mult, bravo !

Am cunoscut-o si pe Adee cu frumoasa ei Ariana si tati cel glumet, din pacate nu am putut sta prea mult la socializare dar recuperam data viitoare ! Oricum sunt tare simpatici, asta am remarcat din prima

Simonapro a fost si ea o surpriza super placuta, ea e o finuta si o delicata iar Lucian are nite ochi !!

Asta a fost la new entry , pe celelalte mamici le cunoscusem deja asa ca m-am bucurat sa le revad :

Abia am asteptat sa o revad Gaza cu frumoasa Katherina cu ochii ei electrici si cu stofa de cuceritoare de pe acum !!Sa vedeti ce ocheade le arunca ospatarilor si personalului de la receptie de stateau toti drepti in fata ei !!

Pe Denisamada si Costin i-am gasit la fel de simpatici ca le ultima intalneala in schimb Adelake m-a dat gata cum merge ea ca un titirez si vorbeste o gramada, cred ca de aia ne-au ''atacat'' azi japonezii pt poze ca au auzit-o pe ea vorbind pe limba lor !! E super tare cornuletul si apriga foc !

La Ela si Dan la fel situatia neschimbata adica oameni faini si de gasca, Ianis la fel de cuminte cum il stiam ,eu cred ca nu exista copil mai linistit ca el, super calm, tacticos zici ca e ardelean de-al nostru !

Pe Saby si pe Adi nu ii mai vazusem cam de multisor adica de la Moeciu dar nu s-au schimbat decat in bine, in schimb si aici Maia m-a lasat fara cuvinte, merge super bine si e rockerita de pe acum !!

De AncaNicolae ce sa mai zic : neschimbata, la fel de vesela si exuberanta cum o stiti iar bb3 e deja baietel umblaret si vorbaret !!

Dupa cum v-am zis vremea a tinut cu noi, interfoanele la fel noi nu am prea tinut pasul de ne-a prins dimineata cu povestile nefinalizate dar remediem noi si speram ca data viitoare sa avem iarasi new-entry !!


Eram precisa ca o sa uit pe cineva : pe Joanna pe care o stiam deja dar daca a fost doar in vizita si nu am apucat sa povestim prea multe, am sarit-o ! Darius e un frumos iar ea arata tare bineee !

Mami lui www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anaan spune:

Am reusit sa ma uit la poze...nu atat de indelung pe cat mi-as fi dorit (dar maine dimineata la cafea o sa ma re-delectez cu ele). Pentru ca-s tare obosita, ma rezum acum la o singura impresie: clubul ghioceilor este, fara doar si poate, clubul celor mai fermecatori copii!

Noapte buna! Sa va odihniti bine, calatoarelor, ca maine asteptam povesti detaliate...azi va iertam, ca stim ca sunteti obosite!

Ana, mama lui Andrei (14.03.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Gata, fug si eu la ca bagajele sunt tot in hol !



Mami lui www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anaan spune:

Novus, nemtoaica, si-a facut targetul: si poze si povesti! Uite asa nu ma lasi tu sa merg la culcare!


Acum chiar va salut, ca maine avem program incarcat!

Ana, mama lui Andrei (14.03.2009)

Mergi la inceput