Ghiocei de martie-aprilie 2009***210***

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

am mai facut ceva frumos
si pe alb,galben,albastru


Bazar general pe DC


Blogul Speranta moare ultima
Blogul lui Bogdan Andrei , goblenuri,Varsta lui Donu' Bodo,Varsta Isabella-Elena



Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la
Dumnezeu imposibilul!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ayla21 spune:

Salutare! Multumim mult pt urari.
Felicitari Elilov! Sarcina usoara!
Eu am pregatit azi budinca din gris, cu mar, la cuptor, si au papat copilasii mei portie dubla.
Am incarcat in sfarsit cateva poze cu Luana.

_
Sunt o mica printesa - foto & video
Luana - 15 luni
Arborele care daruieste

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Hello !!!

Ne-am intors si noi din circuit ca azi dupa Sighisoara am facut intalneala cu bunicile si strabunicile!

Intalneala a fost reusita ca de altfel toate de pana acum , am cunoscut mamici si tatici noi, ca ghioceii mi se pareau cunoscuti deja, vremea a tinut cu noi, exceptand ieri dupa amiaza dar ne-am repliat repede si in loc sa vizitam Sighisoara am vizitat Penny market

Abia astept intalneala urmatoare care va avea loc in septembrie, in nord, dupa cum am promis !

Cu detalii si poze revin mai incolo !

Mami lui www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anaan spune:

Novuuuus, da-ne niste poze! Macar asa, de gust!

Ana, mama lui Andrei (14.03.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anaan spune:

Deci ati vizitat Penny Market...bun si asta!

Ana, mama lui Andrei (14.03.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Pai asa putin am avut de recuperat ??

Olishka, condoleante pt unchiul tau !! Ce rau ne-a parut ca nu ati fost cu noi, v-am simtit lipsa !

Pisigri, tie ti-am raspuns deja dupa cum vad : sept si sper ca ne vedem !!

Mireal, bine ai venit in gasca ! excursionistele vesele stiu de ce

Anaan, sa stii ca am trecut prin Blaj vineri si m-am gandit la tine, daca aveam nr tau te sunam Si felicitari pt promovare !

Bianca, super tari baitii tai ! si inventivi !

Aris, vazut sot in copac si Alexandros tot mai frumos ! Sper sa ne cunoastem si noi la vara cand venim de la mare






Mami lui www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anaan spune:

Citat:
citat din mesajul lui novus


Anaan, sa stii ca am trecut prin Blaj vineri si m-am gandit la tine, daca aveam nr tau te sunam Si felicitari pt promovare !


Mami lui www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)



O sa-l pun pe mailul comun, sa nu mai ratez asa ocazie. Oricum ai ratat omul cavernelor, ca vineri aveam o voce....vai de mama ei!

Ana, mama lui Andrei (14.03.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Acu' descarc, ramaneti pe receptie !!

Mami lui www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anaan spune:

Si cand mai mergi pe la bunica ta, poate ne vedem- prin Alba, Blaj, unde vrei tu si unde ti-e mai la indemana!

Ana, mama lui Andrei (14.03.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anaan spune:

Pana ne tine Novus in suspans, bat eu campii. Azi al meu sot mi-a zis ca mergem in Bulgaria peste doua saptamani...si ghiciti unde? La Duni! Stam din 14 pana-n 22..cred ca plec eu si sositi voi...parca asa era perioada.El in iulie nu poate sa-si ia concediu, asa ca mergem in iunie. Oricum voi fi insiderul, va transmit informatii de la fata locului!

Ana, mama lui Andrei (14.03.2009)

Mergi la inceput