Ghiocei de martie-aprilie 2009***210***

Raspunsuri - Pagina 11

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Maya25 spune:

Ce haios cum adoarme puiul tau, Aris! Cu cazutul din pat eu zic ca e important sa avem grija pt ca poate fi ff periculos asa ca nici o masura de protectie eu nu o vad exagerata. Mai bine asa decat sa se intample ceva.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aris26 spune:

io plec la veterinar cu zapacaita mea de catzea ca am shanse bune sa fiu din nou bunica
desi nu imi dau seama cand ne-au pacalit porumbeii astia doi
dar are ditamai tzatzele, ieri am observat-o si eu ca am stat in curte toata ziua.
tuta mai sunt si eu, pe bune acuma


25 martie 2009

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Maya25 spune:

Citat:
citat din mesajul lui aris26

io plec la veterinar cu zapacaita mea de catzea ca am shanse bune sa fiu din nou bunica

Ce fain!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ela78 spune:

N-am apucat sa citesc din urma, pun repede pozele din Sighisoara

http://picasaweb.google.com/Ela783/Sighisoara#5475166002669291906

Mi-a placut foarte mult orasul si complexul Dracul Danes, dotat cu camere spatioase, mancare fff buna, hipism si o multime de animale. Pacat ca ne-a cam jucat vremea feste...


Olishka, mi-a parut foarte rau ca n-ati putu veni
Sper ca David e mai bine...

Ianis n-a racit toata iarna si a racit acum, in plina vara Imediat cum ne-am intors, au inceput sa-i curga mucisorii Sa fie de la faptul ca a stat in masina doar in body (era foarte cald) sau pentru ca s-a jucat cu gemenii Iucai ambii raciti la popas pe drumul de intoarcere, cine stie.. Sper sa treaca cat mai repde.






Elena, fericita de Ianis Cezar (04.04.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gianina34 spune:

buna mamici, pana acum m-am tot delectat cu pozele de la sighisoara - o alta super intalnire
plus noua freza a biancai (este super si pare ca ti se protriveste de minune)
plus puzderia de poze cu vitamina si vladimir
plus - si nu in ultimul rand - cu printesa noastra cocheta, ca de obicei

pe toata lumea si revin

Gianina - mami de micsunica-balerina Andreea - 13 aprilie 2009
avem 1 anisor si-un pic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gianina34 spune:

dyana - ma bucur mult pentru sora ta
ii doresc o sarcina usoara (si sa i se implineasca dorinta cu fetita )

unde-s pozele tale?



Gianina - mami de micsunica-balerina Andreea - 13 aprilie 2009
avem 1 anisor si-un pic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dyana27 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Maya25

Dyana, ce fain ca a dormit Mutzu toata noaptea! Maria inca suge de n+1 ori noaptea, mai mult decat in timpul zilei.

pai si al meu la fel; are nopti cand suge o data (fffff rar), dar si nopti (majoritatea) cand ma cheama la apel de 4-5 ori; de fapt am observat ca rareste suptul de cate ori dormim in alta parte; nu stiu exact cum... dar de fiecare data cand mergem la ai mei sau doarme in alta casa, avem o saptamana de supt maxim o data pe noapte; oricum si-a luat revansa azi, ca deja a supt de 3 ori; m-am schimbat mai devreme ca-mi era cald, fix atunci a sunat telefonul si m-am asezat in genunchi langa el ca sa nu fuga prin casa... si-n 2 fractiuni de secunda se prinsese de titi meu si sugea cu spor; sora'mea nu intelegea de ce sta asa cuminte in picioruse si nu misca, cand a vazut ca statea in picioare si-si tinea titi cu mana si sugea satisfacut... s-a tavalit de ras; v-am mai zis eu ca e titiholic al meu, trebuie sa ma schimb in alta camera ca daca a vazut-o... pai trebuie sa-i dau macar asa, de pofta

Diana- mami super fericit de mutzunel incredibil David Gabriel 1 aprilie 2009
MINUNEA MEA
cum am venit pe lume

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dyana27 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Gianina34

dyana - ma bucur mult pentru sora ta
ii doresc o sarcina usoara (si sa i se implineasca dorinta cu fetita )

unde-s pozele tale?



Gianina - mami de micsunica-balerina Andreea - 13 aprilie 2009
avem 1 anisor si-un pic


multumim mult, suntem tare fericiti ca are si ea bebe
si... care poze????

Diana- mami super fericit de mutzunel incredibil David Gabriel 1 aprilie 2009
MINUNEA MEA
cum am venit pe lume

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Maya25 spune:

Dyana, si noi asa suntem cu titi, daca ma schimb in prezenta ei, musai sa-i dau un pic, de gust. Chiar acum imi baga mainile prin bluza si zice: titi, titi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Maya25 spune:

Ela, raceala se ia, iti spun din experienta. Si daca am purtat-o pe Maria mai dezbracata si m-am temut ca raceste, nu a patit nimic. Insa cand a intrat in contact cu persoana bolnava a luat si ea raceala (rosu in gat). Sanatate ii doresc piticului tau.

Mergi la inceput