Ghiocei de martie-aprilie 2009***209***

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Anaan spune:

Ina, fii barbata! Si eu zic sa nu te duci cu hartii, ca nu vei mai avea viata buna cu madam a ta! Mai bine zambitoare si senina, o tii pe a ta...chiar daca risti sa pari putin. Io am mintit-o pe a mea ca baiatul unei prietene ( imaginare) a facut reactii urate de la cele doua vaccinuri date concomitent si a juns cu copilul ( tot imaginar) la Cluj ( Mecca doctorilor ardeleni!) unde a fost apostrofata ca a permis vaccinarea concomitenta. Madam a mea a lasat toate reticentele si a spus ca, daca au zis aia la Cluj asa, atunci devansam vacinarile! Al meu sot abia se abtinea sa nu rada, la ce convingatoare debitam minciunile astea! Dar erau pentru un scop nobil! S-a dus si o prietena la ea si i-a zis ca a fost cu fata la Cluj si imediat a sarit madam, ca trebuie decalate vaccinarile

Ana, mama lui Andrei (14.03.2009)

Edit: c-am scris ca o analfabeta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kea spune:

Ina, tot in vacanta asta imi pun sperante sa inceapa sa si vorbeasca. Acum spune numai tata, da-l striga si prin magazine. Pe mine nu trebuie sa ma strige ca sunt mereu la indemana si ne intelegem din priviri.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cativ13 spune:

E, uite un alt motiv pt care-mi place medicuta noastra... n-a fost nevoie sa-i zic eu ceva de vaccin. mi-a zis clar ca le facem la distanta de o luna, cel putin, pt ca amestecate pot da reactii ciudate si ea nu risca... a, si mi-a zis si de ROR ca nu a avut probleme cu copilasii vaccinati, adica reactii urate sau ceva dar decizia apartine parintilor... V-ati prins c-am lasat balta licenta, nu? ma uit pe site-ul de la aramis, sa uit de crizamami de Silvia Ioana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Floric spune:

Keutule

Mama, mama cand s-or desprinde mototolii sa te tii drum fara pulbere. HAi MOTOTOLII

Poze Raru
Poze noi

Rares Rarisel cel mai frumusel

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aris26 spune:

seara
vad ca fetele au ajuns deja la distractie. sa petreceti frumos,sa aveti vreme buna,sa va odihniti si sa faceti muuuuulte poze!!!!!

pisigri - pai treaba sta asa. cat sunt mici nu poti sa stii care e fata care e baiat. cand mai cresc se deosebesc prin unghii sau o radiografie care sa arate organele genitale. cu apa se rezolva cu un filtru extern bun(te duce la 150-300lei) si un acvariu suficient de mare. eu nu le schimb apa niciodata. trebuie sa ai grija si la mancare daca le dai creveti specili se murdareste apa mai rau. de imperecheat e greu pt le trebuie un spatiu f bine pus la punct cu nisip si tot tacamul. sa nu le dea drumul in vre-un lac daca sunt testoase de florida ca nu o sa faca fatza si o sa moara garantat. daca le adoptiiti dau eu toate detaliile de nici nu o sa sti de ele.

va pup pe toate vorbim maine


25 martie 2009

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kea spune:

Anna

Ina, nu-i poti spune ca nu vrea sotul? Eu asta ii tot spun la al meu, daca-i e jena sa spuna nu, sa zica ca nu-s eu de acord.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Citat:
citat din mesajul lui Anaan

Ina, fii barbata! Si eu zic sa nu te duci cu hartii, ca nu vei mai avea viata buna cu madam a ta! Mai bine zambitoare si senina, o tii pe a ta...chiar daca risti sa pari putin. Io am mintit-o pe a mea ca baiatul unei prietene ( imaginare) a facut reactii urate de la cele doua vaccinuri date concomitent si a juns cu copilul ( tot imaginar) la Cluj ( Mecca doctorilor ardeleni!) unde a fost apostrofata ca a permis vaccinarea concomitenta. Madam a mea a lasat toate reticentele si a spus ca, daca au zis aia la Cluj asa, atunci devansam vacinarile! Al meu sot abia se abtinea sa nu rada, la ce convingatoare debitam minciunile astea! Dar erau pentru un scop nobil! S-a dus si o prietena la ea si i-a zis ca a fost cu fata la Cluj si imediat a sarit madam, ca trebuie decalate vaccinarile

Ana, mama lui Andrei (14.03.2009)

Edit: c-am scris ca o analfabeta



Super tare ! Cu medicul meu de familie e simplu: o sun si o anunt cand sa vina si pt ce sa vina, ea e draguta si cam atat


Mami lui www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Citat:
citat din mesajul lui cativ13

V-ati prins c-am lasat balta licenta, nu? ma uit pe site-ul de la aramis, sa uit de criza

mami de Silvia Ioana



Mi-am amintit: nu mai facem o comada ? ca prietena mea ma tot innebuneste cu comanda

Mami lui www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns inapreda spune:

Tu tufetelor sinteti mortale cu propunerile voastre! Ma faceti sa rid si trezesc copilu' si asa greu l-am adormit! Va pove' io miine cum au decurs ostilitatile.

Kea si al meu e innebunit dupa tat' su DAR, cind face kk. vine repede la mine

Anaan

Gina lu' Ian
Daca pastrezi copilaria mereu cu tine, nu vei imbatrani niciodata. - Tom Stoppard
Ian are 1 an!
Ian 1 an +

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cativ13 spune:

Citat:
citat din mesajul lui novus
Citat:
citat din mesajul lui cativ13V-ati prins c-am lasat balta licenta, nu? ma uit pe site-ul de la aramis, sa uit de crizamami de Silvia Ioana
Mi-am amintit: nu mai facem o comada ? ca prietena mea ma tot innebuneste cu comandaMami lui www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)
Pai eu as vrea...si am si o prietena doritoare... si am vb si cu sot sa ma duca direct la depozit, sa nu ne mai ameteasca marimile, modelele, etc.mami de Silvia Ioana

Mergi la inceput