Fiv la Cluj 35

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns alinutahu spune:

creistina imi pare rau de tanarul electrician...dar daca am sti ce se va intampla sigur am face cu totul altfel...noua nu ne ramane decat sa traim clipa si sa nu lasa nimic afara



buburneak

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina3343 spune:



Fetele,
incepe TIFF-ul

http://www.tiff.ro/informatii-bilete/4

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinutahu spune:

va pup pe toate ....plec la munca

ale ce mai e cu tine?

buburneak

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina3343 spune:

Te pup alinuta,spor la treaba.
Ale,cum mai esti?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina3343 spune:

Georgi,succes pe maine la eco

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AleDutulescu spune:

Fetele!

Nu am vesti bune. am facut test de sangem desi aseara si azi deja era ciclu adevarat. pentru ca aveam arefam bagat si am tot pus, nu avea culoare normala, insa era cantitativ normal.

Asadar, valoarea BetaHCG este 2, ceea ce inseamna ca cei 3 domni si doamne nici nu au incercat, sau nu au apucat sa se nideze.

Acum am o alta problema. Mai e nevoie de FIV? Sau e nevoie doar sa ma lamuresc de ce nu se nideaza? cu fecundarea ne-am elucidat, se pupa singuri, fara ajutor, insa mai departe nu se cuibaresc.

Am hotarat sa ma duc la Herghelegiu, care e cel mai tare ecografist, sa-mi spuna ce vede la uter etc, apoi la Biogenesis la grec care e super smecher pe infertilitate.

oricum 3 luni stau pe bara acum.

Dumnezeu sa va rasplateasca pentru grija cu care m-ati inconjurat si sa va dea Bebebei frumosi, sanatosi si minunati.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns brunadria spune:

ale speram ca o sa fie bine.. imi pare tare rau..
te rog sa te ridici incet , sa uiti ce a fost si sa te concentrezi la ce va urma! capul sus , vom invinge!


"Tant qu'il y a de la vie, il y a de l'espoir."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina3343 spune:



Ale si mie imi pare rau,mai speram si eu ca va fi bine;dar vorba brunadriei gandeste-te la ce vei intreprinde in continuare,du-te la Hergheleghiu daca zici ca e cel mai tare ecografist;pana la urma ii dam de capat daca nu in tara,atunci in strainatate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinutahu spune:

offf ale ....imi pare tare rau dar nu trebuie sa te dai batuta ci din contra trebuie sa lupti si mai tare de acuma inainte...DD sa fie cu tine si sa te ajute in toate ce-ti dorsti sa fcai de acum incolo

te rog sa nu uiti de noi ,sa ne mai scri ce se intampla cu tine

buburneak

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinutahu spune:

bine gagici plec si eu la ca am avut o zi naspa astazi ....cristina maine vreau cafea cu lapte la pat.... pleace...esti o dulceata sti nu ?

buburneak

Mergi la inceput