Fiv la Cluj 35

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns cristina3343 spune:

Buna dimineata fetelor!

O cafeluta cu lapte la pat pentru doamnele regine!
Sa aveti o zi buna!
Ale ,sa ne zici si noua daca ai gasit cauza pentru care nu s-au prins embrionii,sa stim sa ne facem si noi analizele alea.
Sa nu ne uiti!
Alinuta,pls vad ca tare te stii cu internetul,zi-mi si mie cum sa-mi schimb look-ul,al tau e tare frumos cu albastru si verde.
Mersi,te pup.
la toate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns petrutaf spune:

aleimi pare rau !Apuca-te si fa-ti planuri de viitor asa o sa treci mai usor peste aceasta perioada.Nu este cazul sa te descurajezi , esti doar la FIV 1, stiu ca au fost si reusite din prima incercare ,toate visam la asa ceva dar din pacate nu a fost sa fie si cazul nostru! Oricum eu cred ca si pentru doctori si pentru paciente primul FIV este un fel de incercare, sa vada cum raspunzi la tratament si alte cele!Eu la fiecare FIV am avut o alta schema de tratament si uite ca la FIV2 a fost mai bine si la FIV 3 cu siguranta voi reusi!Nu te descuraja va veni si randul nostru

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina3343 spune:


Fetele,

Nu stiu daca va intereseaza,dar am zis sa va zic si voua:cica este un bioterapeut foarte renumit,Mircea Nedelcu il cheama,cica are o clinica deschisa si in Elvetia,acum cica e in Cluj si cica trateaza foarte bine.
Toate marile sefe de la noi s-au dus la el si zic ca s-au simtit foarte bine,nevasta unui coleg tot pierdea sarcinile si a zis colegu'ca dupa ce nevasta-sa a fost la bioterapeutul asta a tinut sarcina(acum are baietelul lor 2 ani),cica si o fata s-a dus la bioterapeutul asta in scaun cu rotile si dupa 3 sedinte de bioenergie,fata respectiva a umblat singura pe propriile picioare.
Eu nu-s foarte fan cu bioenergia asta,dar incercarea moarte nu are...
Poate avem si noi un blocaj energetic de se incapataneaza bebelusii sa apara (pe langa ce avem si fizic )
Consultatia cica e 400.000 si apoi o sedinta e 300.000
Acum cica e in Cluj,ca mai mult e tot plecat(zicea colegu')

Mircea Nedelcu-bioterapeut
0722/889924
E-mail:nedelcumir@yahoo.com




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina3343 spune:

Fetele,nu mai stiu pe care FIV m-am bagat,asa frumoase sunt fetitele lui Moniland,sunt superbe...
Poate s-a indura si de noi...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina3343 spune:


Fetele,luni e liberrrrrr

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina3343 spune:

Ce am uitat sa zic legat de bioterapeut e ca sefele noastre fara sa scoata ele o vorba ce le doare,le-a zis bioterapeutl FIX de ce sufereau ele.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina3343 spune:



http://www.youtube.com/watch?v=1UUYjd2rjsE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina3343 spune:



Brunadria,

Cum stai cu invatatul?
Eu azi o sa invat putin la engleza,ca franceza o stiu

Mergi la inceput
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina3343 spune:

http://www.youtube.com/watch?v=ERto4ssix24

Mergi la inceput