Fiv la Cluj 35

Raspunsuri - Pagina 16

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns cristina3343 spune:



Bine-ai revenit corina,si eu sper sa-ti fi trecut chistul.

Alinuta,mai bine pune tu o muzica ca sunt tare antrenante melodiile tale;sa stai alinuta maine in pat toata ziua,sa se prinda bebicul
Scuze ies putin,am putina treaba.
Auziti fetelor,ce film bun imi recomandati sa ma uit la calculator,un film asa de suflet.
Multumesc.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns edennoa spune:

povestea lui benjamin button cu brad pitt
eu l-am vazut in WE si mi s-a parut super



http://www.imdb.com/title/tt0421715/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina3343 spune:



Multumesc edennoa,chiar il am pe dvd


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina3343 spune:

si daca-i si cu brad pitt,clar ma uit la el


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns edennoa spune:

nu e gen troia, eu nu sunt fana brad pitt, dar filmul asta te face sa te gindesti la viata

sper sa iti placa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina3343 spune:

Si mie imi plac filmele astea de suflet gen "The blind side" cu Sandra Bullock,nu cele cu steven segal la care a doua zi si uiti subiectul;si eu am incercat sa-mi fac rost de mai toate filmele ce au luat oscar-ul;acum caut dvd-ul cu benjamin,sper ca nu l-am dat la cineva tocmai acum cand vreau sa ma uit la el.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina3343 spune:


Edennoa,fetelor ati vazut "slumdog milionaire",mie mi-a placut mult.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AleDutulescu spune:

buna fetele!

am zis sa vad ce faceti! mie mi-au mai trecut supararile si am zis sa va tin la curent cu ceea ce fac.
am fost la mures, la parintele pomohaci, sa ma sfatuiesc cu sfintia sa. mi-a spus clar FIV2. nici sa nu ma mai gandesc. mi=a explicat si de ce nu am reusit. mi=a abatut gandul si l=a facut negativ un alt preot, de la cartier, care mi=a bagat in cap ca ceilalti embrioni o sa moara si e vorba de avort. nu sunt naiva insa subconstientul a lucrat.
asadar, in loc sa ma gandesc pozitiv, mi-am dat la gioale singura.
astazi m-am interesat la med new life. nu ma tenteaza, in schimb voi merge la biogenesis.
o prietena buna a facut acolo. au rata 75%, ceea ce este imens si totul acolo e PERFECT. asa spun pacientele. urmeaza sa ma duc sa vorbesc cu grecul de acolo si sa imi recomande ce sa fac pe viitor.

asadar.... ma pregatesc de FIV2. Dumnezeu ma va ajuta!

VOI???



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinutahu spune:

ale nu grabi lucrurile ,cand simti tu ca esti gata pt FIV 2 atunci dai startul ...cat despre preoti eu nu sunt contra lor dar nici nu is adepta lor ....iti doresc succes si sa mai vi pe la noi

buburneak

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina3343 spune:



Draga Ale,
Ne bucuram ca nu ne-ai uitat,fa cum simti TU ca trebuie sa faci,daca simti ca trebuie sa faci copii fa copii,daca simti ca trebuie sa faci scoala de soferi fa scoala de soferi,oricum e viata ta si nu a preotului si fiecare facem ce vrem cu viata lui;ca unul sau altul ne poate da un sfat e ok,dar in cele din urma noi hotaram(parerea mea);
si eu as face FIV 2 daca as fi in locul tau,dar bineinteles cu pauza aia de 3 luni pentru refacere a organismului.
Te pup si sa ne tii la curent si mai dam si noi un semn de viata.
Alinuta,nu ne-ai pus o muzica buna

Mergi la inceput