Fiv la Cluj 35

Raspunsuri - Pagina 17

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns cristina3343 spune:



Georgi speram ca totul e ok
Fetele va pup, o seara placuta,alinuta iti tin pumnii pentru maine si peste 2 saptamani sa vii cu II.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinutahu spune:

cristina mersi si noapte buna

ia uita aici http:/reclama ilegala - considera acesta un avertisment/
muzica nu am pus pt ca ziceai ca mergi puti si revi dar lasa ca iti pun maine ...ok

buburneak

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns brunadria spune:

uratica draga mea, nu te agita prea tare , o sa fie bine..
eu sunt convinsa ca tu reusesti din prima!
cand ai tu liber vb oricand cu mare placere, stii f bine asta
georgicule fata mea draga , ce vesti ne dai? eu sper din suflet sa fie bune, sa ti ajute d zeu!
petrule imi place de tine ca esti fata curajoasa , ca si noi toate, la urma cand vom avea bebele mult dorit , o sa uitam de toate necazurile prin care am trecut..
ale ma bucur ca ai trecut cat de cat peste esec , o sa vezi ca pana la urma va fi bine! d zeu ne va ajuta pe toate
alinutahu bafta ! sa vi cat de repede cu un beta mare!
cristina, corivio si celelate cucuiete
o seara minunata tuturor!

"Tant qu'il y a de la vie, il y a de l'espoir."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinutahu spune:

ia te uita vroiam sa iti trimit o adresa de retete super ,toate si cat mai economoce si ai vazut ce scie RECLAMA

buburneak

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinutahu spune:

ti-am trimis prin pm

buburneak

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinutahu spune:

Citat:
citat din mesajul lui brunadria

uratica draga mea, nu te agita prea tare , o sa fie bine..
eu sunt convinsa ca tu reusesti din prima!
cand ai tu liber vb oricand cu mare placere, stii f bine asta
georgicule fata mea draga , ce vesti ne dai? eu sper din suflet sa fie bune, sa ti ajute d zeu!
petrule imi place de tine ca esti fata curajoasa , ca si noi toate, la urma cand vom avea bebele mult dorit , o sa uitam de toate necazurile prin care am trecut..
ale ma bucur ca ai trecut cat de cat peste esec , o sa vezi ca pana la urma va fi bine! d zeu ne va ajuta pe toate
alinutahu bafta ! sa vi cat de repede cu un beta mare!
cristina, corivio si celelate cucuiete
o seara minunata tuturor!

"Tant qu'il y a de la vie, il y a de l'espoir."
buno frumoaso tu ai grija ne ne saluti pe tote si sa ne sprijini dar despre tine nu spui numic?


buburneak

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns uratica spune:

buna fete dragi!
uff..ce saptamana am!la munca probleme,la mine probleme..abia astept sa se termine toate!
si da..abia peste un an ma programeaza la fiv!asa ca..nu stiu!trebuie sa vad ce imi zic dupa ce imi fac iar programare si imi interpreteaza analizele.
bruni,petru-multam ptr suport fete frumoase!sper sa fie bine!nu am incotro!insa sincer nu stiu ce sa cred..si ce e cel mai ciudat-e ca nu ma doare absolut nimic-nu stiu de unde atatea minunatii la analize si ecografie..sper sa se fi inselat dr de aici-ptr ca altfel,cred ca mi-ar fi spus dr micu cand am facut operatia clasica!nu???uffffffff..
insa..dupa ce imi fac toate toate analizele o sa iau legatura cu cei din ungaria sa vad ce imi zic-nu mai astept inca un an-mai ales cu atatea bazaconii prin mine!abia astept sa vad ce imi zic drii.
mara-tu cum mai esti?
georgie-bafta multa fata frumoasa!sa dea Dzeu sa iti mearga bine si sa reusesti sa-ti tii bebelul mult dorit la piept!
alinuta-multa bafta si tie!sa ai parte de gemelasi asa cum iti doresti!
ale-
cristina-imi amintesti de mine cu optimismul tau..ce n-as da sa mai pot fi si eu asa..
anamy,turqoise,lili-voi ce mai faceti?ce drum mai urmati?
criadema,kry,moni,enni,jovanna,madutz,medut,denisu,dedus,julia-
fete dragi-va pe toate si va urez o saptamana cat mai frumoasa!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina3343 spune:



Buna dimineata!

Va pup pe toate,sa aveti o zi buna si va ofer o

Alinuta succes,te pup
Uratica,multam de apreciere,sa stii ca si eu am trecut prin incercari foarte grele ca uneori cand stau sa ma gandesc in spate ma si mir ca mai traiesc ,ce pot sa zic dupa toate incercarile,mi se pare mie ca am evoluat putin,acum pot sa zic ca am ajuns la un echilibru si daca ma ajuta bunul dumnezeu prin intermediul doctorului sa am si un bebelus pot sa zic ca am ajuns la mal
Bruni,georgi,cori,ale si toate celelalte frumoase

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina3343 spune:

Bruni,ce fain ca scriem cu rosu,arata tare bine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns brunadria spune:

neata buna..
uratica te rog sa ramai aceeasi optimista, pana la urma o scoatem noi la capat..mai am putin si merg in frantia , o sa pot sa te sun , sa vb oricat, abia astept, dar tu fi pozitiva ,nu ne doboara nimic pe noi ! iar tu esti puternica si toate o sa treaca..
alinutahu bafta draga mea..
cristina tu cand faci ia?
georgi asteptam vesti..


"Tant qu'il y a de la vie, il y a de l'espoir."

Mergi la inceput