Fiv la Cluj 35

Raspunsuri - Pagina 15

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns alinutahu spune:

cristina draga de tine si eu am emoti mari dar cand ma gandesc ca dupa IA ce lungi o sa-mi para zilele pana la testul de sange ....mersi esti o dulceata

asa sa fie la FIV 38 sa fim gravidute

buburneak

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinutahu spune:

am fost pana la piata si am uitat sa cumpar paine a si bineantales ca ,cand am plecat era soare cand am ajuns la pita a inceput sa ploaie acuma am ajuns acasa iarasi este soare ....cine mai intalege vreme asta ....ca eu nu

plec la mag dupa paine

buburneak

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina3343 spune:


Alinuta
Da,asteptarea aia e cea mai grea,saptamanile alea m-au terminat si pe mine;dar si daca ies II merita tot stresul asta inmiit ;sa vezi ce figura-i nepotica,a suparat-o pe sora-mea cu ceva si i-a cerut iertare si i-a zis la sora-mea ca"vrei sa-ti dansez sa-ti treaca supararea";te imprastii de ras ce figura sunt...
cat ti-a dat medicul concediu?
Si la noi tot asa e vremea,dimineata un soare de numa' de strand are omu'chef si dupa-masa innorat de numa',ca nu mai poate omu'sa-si faca un program.
Nu stiu care a zis pe-aici fara intentia sa ne jigneasca ca suntem vorbarete,se pare ca asa e.




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina3343 spune:



Imi place mult ce motto si-a pus sensibila la "Inseminare66",mi se pare super si inca e si colorat

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinutahu spune:

auzi cristina ... eu ma bucur ca am gasit acest forum si ca vam gasit pe VOI toate ...cu voi este putin mai bine decat singur asa ca eu raman in continuare ,,vorbareata,, daca am cu cine si le invit pe toate fetele sa faca acest lucrul ca de acea suntem aici sa ne ajutam ,sa ne sustinem,sa radem ,si sa plangem impreuna sau nu?

buburneak

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinutahu spune:

nu ne pui o muzica ? hai ceva care sa ne aline sa uitam de atate probleme

buburneak

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina3343 spune:


Si eu sunt bucuroasa ca v-am intalnit,am mai fost eu pe un forum de femei eva.ro dar m-am lasat de el,altfel e sa stii cand zice cineva "am fost la Republica" sau am fost la casa de moda sau in parcul babes,altfel e sa stii despre ce se vorbeste nu ca am fost in piata obor,am fost pe drumul taberei,etc.
Dar in primul rand e ca un fel de grup de suport,sa plangem si sa radem impreuna,mai bine sa radem cu toatele in final.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns corivio spune:


Ma mai primiti intre voi?
Am avut o groaza de musafiri , nici nu am apucat sa deschid calculatorul
Eu sper sa fi rezolvat faza cu chistul, cicilul a venit cu niste dureri groaznice .Zilele astea , cel tarziu sapt viitoare ma duc la eco sa vad ce ma e prin burta.
Voi cum sunteti?
Ale.pentru tine.
Cristinayou.
Celelalte fete pentru viitorii nostri.Mai copii, haideti odata in viata noastra!

Corina,in curand o fericita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinutahu spune:

corivio....ce intrebare este asta ...,,ma mai primiti intre voi?,, .....bineantalesc ca DA ...cumi mai esti de ceva timp nu te-ai mai uitat la noi

buburneak

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinutahu spune:

cristina ....luni ma duc numai la serviciu pana atunci o sa va bolunzesc de tot pe toate

ale ...am stiut eu ca o sa ne parasesti.

buburneak

Mergi la inceput