Viitoare mamici de Septembrie-Octombrie 2010! (57)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns office spune:

Maricutz, eu de 2 zile sunt cu Iulia acasa caci a racit iar acum are si febra. Pediatra i-a prescris antibiotice si maine sper sa o pot duce la program.Pentru serbare cred ca se pregateste doar grupa mare, cei mici (citez) : nu sunt in stare sa invete inca o poezie .Ei vor participa doar cu prezenta....

Tina, cu(25+) si mamica de Iulia Maria (24.02.2008)
http://lmtf.lilypie.com/RKoDp2.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns office spune:

Citat:
citat din mesajul lui Kamy13

Va salut si eu, la capitol nou! Na, ca a iesit si cu rima

Astazi am schimbat si eu semnatura la 24 de saptamani. Ne indreptam cu pasi repezi spre apogeul Odiseei, nasterea micutilor nostri . La mine AMR-ul ("au mai ramas", cum ziceau mai demult baietii cand faceau armata) e deci de 16 saptamani. Ce frumos suna, am sa trec si la semnatura. (azi sunt plina de rime )


TENERIFE

24+ AMR 16+



Camelia

"Daca dragoste nu e, nimic nu e "



Felicitari Kamy! Tine aproape!

Tina, cu(25+) si mamica de Iulia Maria (24.02.2008)
http://lmtf.lilypie.com/RKoDp2.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana_25 spune:

UM:xx.12.09
DPN:O6.10.09
DN:08.02.1985


Ana 20+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andra_b spune:

Si eu am arsuri de cateva zile, simt zilnic arusurile astea sau acidul... e ceva asemanator...

Oramona nu cred ca de la atata lucru se poate intampla ceva, pererea mea... pup

Fistiq sa ma ierti ca nu cunosc chestiile astea, ce inseamna "personal", adica cum adica trimit la personal? Cine sunt astia? Iertare...


-----------------------------

20+ cu bebe mic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andra_b spune:

Tina sanatate Iuliei!

Si eu am morfologica pe 28 hihi


-----------------------------

20+ cu bebe mic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ana_Perianu spune:

zozela - ce faci ?
ionela - pai sper sa primesti o veste minunata si sa facem chef mare aici pt ca joia viitoare va fi si ziua mea
Ma mai roade curiozitatea si la chichiutza - eu inca mai sper si apoi gata, suntem aranjate

Kamy- esti mortala, un adevarat talent la Odiseea noastra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana_80 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Kamy13

Va rog imi trimiteti si mie parola de la Picassa ? Merci


TENERIFE

24+ AMR 16+



Camelia

"Daca dragoste nu e, nimic nu e "



Kamy, am incercat sa iti trimit parola, dar mi-a dat mesaj ca nu poti primi mesaje private .... poate fi din cauza ca mesajele mele sunt inca moderate?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adelena spune:

Office, cum adica nu sunt in stare sa invete o poezie? Dar o serbare inseamna numai poezii si cantecele? David a avut prima lui serbare la cresa, cand avea 2 ani si ceva si a iesit extraordinar.

Eu sunt atat de contrariata pentru ca am lucrat 10 ani in invatamant (si m-am lasat din cauza sistemului foarte prost) si ceea ce v-au spus doamnele de la gradi nu este o scuza ca nu vor sa marcheze zile importante din vietile copiilor.

Unde ai pitica, la gradinita de stat sau privata?

22+ si mami David 03.05.2005

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crina-s spune:

Zozela
Fetelor vreau si eu sa va intreb daca ati facut cumva afte in gura in timpul sarcinii. Mie mi-au aparut de ieri cateva afte in spatele buzei de jos si in afara de a face gargara cu ceai de musetel nu stiu ce sa mai fac. nici nu stiu de la ce le-am facut. Am mancat duminica niste prajituri de la cofeterie, dar erau proaspete, facute i aceeasi zi.
Ce ma sfatuiti?


21+

crina cu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexuza spune:

FETELOR NU MAI POOOT DE FRICA . Tocmai m-a sunat mama sa imi zica ca are GIARDIA , ea a mai venit cam de 2 ori pe saptamana sa imi faca mancare si putina curatenie ,si am citit ca este transmisibila.
Stiti ceva despre asta ? Afecteaza cu ceva sarcina ?
Offff ,va rog sa imi raspundeti

Mergi la inceput