Viitoare mamici de Septembrie-Octombrie 2010! (57)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns vanyy2009 spune:

si eu tot saptamana vitoare am morfologia de semestrul 2...pe 28..abia astept

20+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luy spune:

In legatura cu zilele de CO la care vom avea dreptul anul acesta... Ele trebuie sa fie proportionale cu lunile lucrate, asa cum au spus fetele.
Eu am patit-o data trecuta, ca mi s-a spus ca am dreptul la tot concediul dintr-un an si mi l-am luat. Si peste o perioada si-au dat seama ca nu-i asa si a trebuit sa faca reglari si mi-au retinut o suma din salariul pentru concediul postnatal ( am luat cele 126 de zile incepand cu ziua in care am nascut ).


Luy, mamica de Maria Teodora ( 25 august 2007 ) si 20+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kamy13 spune:

Va salut si eu, la capitol nou! Na, ca a iesit si cu rima

Astazi am schimbat si eu semnatura la 24 de saptamani. Ne indreptam cu pasi repezi spre apogeul Odiseei, nasterea micutilor nostri . La mine AMR-ul ("au mai ramas", cum ziceau mai demult baietii cand faceau armata) e deci de 16 saptamani. Ce frumos suna, am sa trec si la semnatura. (azi sunt plina de rime )


TENERIFE

24+ AMR 16+



Camelia

"Daca dragoste nu e, nimic nu e "

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vanyy2009 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Kamy13

Va salut si eu, la capitol nou! Na, ca a iesit si cu rima

Astazi am schimbat si eu semnatura la 24 de saptamani. Ne indreptam cu pasi repezi spre apogeul Odiseei, nasterea micutilor nostri . La mine AMR-ul ("au mai ramas", cum ziceau mai demult baietii cand faceau armata) e deci de 16 saptamani. Ce frumos suna, am sa trec si la semnatura. (azi sunt plina de rime )


TENERIFE

24+ AMR 16+



Camelia

"Daca dragoste nu e, nimic nu e "


Felicitari....asa este usor usor ajungem si la AMR

20+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oramona spune:

Da, niste lapte o sa bea. Ca ma tot chinuiam eu ce as putea lua si nu-mi venea nici o idee. Acum fug sa-mi cumpar.

mamica de fetita si 20+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luy spune:

vanny, si eu tot pe 28 am echo morfologica... Am niste emotii... Nu am mai fost de pe la 13 saptamani. Doamne ajuta sa fie totul bine !

Luy, mamica de Maria Teodora ( 25 august 2007 ) si 20+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kamy13 spune:

Va rog imi trimiteti si mie parola de la Picassa ? Merci


TENERIFE

24+ AMR 16+



Camelia

"Daca dragoste nu e, nimic nu e "

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns puiutza spune:

Fetelor ati inceput sa aveti arsuri?

Eu ba vreau ceva sarat si mananc Bake rolls cu usturoi, ba am arsuri si dau cu lapte un pic caldut.

M-au apucat si noaptea arsurile cateodata si tot asa bag laptic si mai trece. Asta ca sa nu iau dicarbocalm.

Dana 24+ cu si mami de Bobi (06.03.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zozela spune:

Asaaa:

Kamy-tanara si frumoasa!! Esti sigura ca adolescentul ala e fii'tu?? Superbe peisajele,m-am indragostit!!

Aniast,foarte faina rochita!!burtoiul!

Klarisse si cori,mi-au placut la nebunie rochitele voastre de mireasa!

Alina(AnaPerianu),cred ca am mai zis-ai niste tinute groozave!!

Crina!

Kiti,sunt superbe fotografiile! Cate locuri ati vizitat!!



Mamica lui Mihai si cu la purtator!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adelena spune:

In functie de ce mananc, mai am si eu arsuri...ceapa verde, salata verde, mancaruri cu usturoi...deocamdata nimic grav, dar la sarcina cu David, de prin luna a 8-a a fost groaznic indiferent de ce mancam

Eu am alta problema...in functie de cum se pozitioneaza bb, imi tot apasa pe un nerv si imi intepeneste spatele...de fapt soldul, pe partea stanga...uneori simt ca ma electrocuteaza, atat de puternica este durerea si nu ma mai pot misca ...dar trecem noi si peste astea, sanatosi sa fie bb-ii ca noi rezistam la orice de dragul lor

22+ si mami David 03.05.2005

Mergi la inceput