Super mamici de fulgusori nov.dec2009-HAI CAMY!71*

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns tiusca spune:

Fetelor,dragutelor buna dimineata!
Trezita sunt de mult dar am multe probl.de rezovat si nu am avut timp sa dau binete.
Razvanel e bine,doarme binisor dar e in greva foamei totalIn afara de tati nimic nu-i mai place.Mananca acolo doua lingurite si pe urma isi face greata.Sper sa trec de per.asta ca ma deprima.
Am vazut doua fete frumoase de Laura-.
In rest cred ca nu am retinut nimic....ba da,salutul Laviniei,frumos din partea ei.
Matei se pare ca iar are probl.cu polipii.A fost operat cand avea 3 ani si acum cred ca-l paste iar operatia.Sper sa-l rezolve marea(am de gand sa-l trimit o luna jumate acolo),daca nu,din toamna vizitam doctorul.
Uneori simt ca se aduna prea mult.Sper sa le fac fata.Sanatosi sa fim.
O zi buna

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns My_Lady0091 spune:

Citat:
citat din mesajul lui tiusca
[ Uneori simt ca se aduna prea mult.Sper sa le fac fata.Sanatosi sa fim.
O zi buna

si eu simt la fel dar mai trag o gura de aer..doar e gratis,nu?


_
ALINAde Marie Rebecca Ayanna
Marie in balansoar
VIATA MEA PANA LA CAPAT...

" Sunt o pana de vultur pe coama unui leu/
O crusta de sare sub unghia unui zeu..."
Sum,esse,fui-by me

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns My_Lady0091 spune:


ia cititi aici:

_
ALINAde Marie Rebecca Ayanna
Marie in balansoar
VIATA MEA PANA LA CAPAT...

" Sunt o pana de vultur pe coama unui leu/
O crusta de sare sub unghia unui zeu..."
Sum,esse,fui-by me

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MADALINA_T spune:

Aici sunt Lady.Hai o data,pune burtica pe carte,fa-ti curaj.Doamne tin minte cand mi-am dat si eu licenta.David are mic,mergeam si la servici,invatam de la 9 seara si pana la 12.Apoi ma trezeam la 4 sa mai invat pana la 8 cand se scula David,apoi plecam la munk.Eram zombi .
Asaaaaaaaa,sa va zic de analizele Sofiei.Nu are nimic,totul e ok,deci,vorba sotului,scoatem cureau sa incingem funduletul.Sunt clr figuri.De azi dimineata de la 6.30 si pana acum nu a mancat decat 120 de ml de lapte.Acum ii fac piureul.Pe la 3 o sun pe pedi sa-i zic de analize.
Camy,bafta mami!
Laura ai doau ftite minunate,sa-ti dea Dumnezeu putere sa le cresti frumos si ele sa fie sanatoase.Nu stiu daca v-am zis,parca pe la inceputul odiseei,dar cu riscul de a ma repeta mai zci o data.David s-a nascut cu ultimele 3 degete de la mana stanga lipite,l-am operat de 2 ori la 2 ani la prof Lascar si e e bine acum.Ieri in schimb am fost la cumparaturi cu el si am tot vazut ca se uita insistent un barbat cand la mine cand la David,dar nu mi-am dat seama cine era decat dupa ce am plecat din magazin.Si cat de rau mi-a parut ca nu l-am recunsoscut,era celalalt medic cu care prof Lascar l-a operat.Eu chiar trebuie sa merg cu el luna asta la control.
revin ca s-a trezit fi-mea

http://www.flickr.com/photos/38427435@N02/3533794256/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MADALINA_T spune:

Tiusca,daca te face sa te simti mai bine,sa sti ca am multe prietene cu bebelusi de varsta alor nostri si care tot asa nu mai vor sa pape nimik.las' ca o sa treaca si asta.

http://www.flickr.com/photos/38427435@N02/3533794256/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tiusca spune:

madalina-chiar ma simt mai bine.dar m-as simti mai bine daca ar manca.Asta e...Fetele din Buc.ati fost pe afara?Cum este?si daca da,cum i-ati imbracat?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MADALINA_T spune:

Am fost eu cu asta mica sa-i mai las o proba pt copro si e caldut.Nu te gandi ca e caldura mare,mai bate si vantul din cand in cand.Poti sa iesi.Eu stau in continuare consemnata la domiciliu ca a mea e racita.Uite chiar acum m-a sunat o prietena,e disperata ca nu stie ce sa mai faca cu fi-su,nu vrea sa manance nimic.Nici lapte,absolut nimic,Si a mea ela fel.

http://www.flickr.com/photos/38427435@N02/3533794256/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vias spune:

buna fetelor

offfff...alergatura multa...dupa cum spuneam..

A_driana nu reduc din cei 600 ron...stai linistita!!! si ma bucur ca ai rezolvat cu unghia...mama ei!

LauraB..vezi ca maine dimineata la tine..eu astept mesaj aici...bine???????


m-am apucat de facut papica lui fla...va pup..revin!!

Cami, de Flavius Cristian in
-------------------------------------------------------------

ingerasul Darius-Andrei

Poveste si POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MADALINA_T spune:

Doamne Camy,asta ar mai lipsi,sa reduca si cei 600,chiar ne-ar lasa in fundul gol,scuzati expresia.Pofta mare!
Adi,bine ca ai scapat,am patit si eu asa cv si n-am avut incotro,am mers la urgenta si mi-au smuls-o.
Noi am terminat de papat piurel,120 ml si apoi un pic de lapte.Sa vedem masa urmatore cum ne descurcam.

http://www.flickr.com/photos/38427435@N02/3533794256/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns A_driana spune:

mada sa-i fie de bine la pitica...

voi puneti sare si ulei in mancarea bebeilor?
eu asa stiam ca nu se pune sare si zahar pana la 1 an, dar mai citesc pe ici pe colo ca se pune sare....


A_driana , de minunea mea David-Andrei

Mergi la inceput