sa ne numaram binecuvantarile (cap.5)

Raspunsuri - Pagina 17

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns adinag spune:

Citat:
citat din mesajul lui mamagiuliei

Unde e CONCHITA ???


http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=153267

:(((


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabi_K spune:

de ce??????????


Gabi+Robert(20.05.1997)+Lili(17.05.2002)
www.dropshots.com/kincses3#" target="_blank">poze noi www.dropshots.com/kincses4#" target="_blank">poze si mai noi
www.dropshots.com/kincses5#" target="_blank">poze cele mai noi
Povestea nasterii: Lili si Robert

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adinag spune:

Gabi, nu stiu exact. Daca nu ma insel are de-a face cu o discutie despre religii si politica. Dar nu stiu exact, nu am urmarit, am "prins" cumva firul prin alte topice...


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Yasmine spune:

Prezenta si eu, sunt foarte prinsa dar citesc zilnic. Unde e HAPPY?

>>Daruieste lumii un zambet shi toata lumea iti va zambi!<< Charlie Chaplin
Corinna, Andreas Noël, Yasmin Serena si Mara Letizia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LaLa_20 spune:

Prezent!
Si o binecuvantare:Am reusit sa o inscriu p Bia la gradinita la care mi-am dorit si bonus si in grupa cu prietenul ei...sunt fericita

Laura,mamica de minune Bianca
POZE...noi
Adevaratul camin nu este cladit cu mainile, ci cu inima.
Speranta este ea insasi un soi de fericire si ,poate, principala fericire pe care aceasta lume o ofera.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LaLa_20 spune:

si edit...Aseara a reusit sa-si sparca arcada sau nu stiu cum sa zic...deasupra la nasuc chiar la baza sparncenei...off...mor ca nu am reusit sa evit...sper doar sa nu ramana cu semn ...

Laura,mamica de minune Bianca
POZE...noi
Adevaratul camin nu este cladit cu mainile, ci cu inima.
Speranta este ea insasi un soi de fericire si ,poate, principala fericire pe care aceasta lume o ofera.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Happy_in_TO spune:

Fetelor, pup toata gasca!

Azi e ziua Canadei si sintem acasa deocamdata, asa ca profit de ocazie si scriu si eu...
La munca deschid DC'ul din cind in cind dar mai rar pentru ca sint foarte aglomerata. Incerc sa imi organizez ziua in asa fel incit sa duc la capat simultan mai multe proiecte, sint expusa la multe chestii care sint noi pentru mine (extinderea companiei prin cumparare, pregatirea documentelor pentru imprumuturi avantajoase, analizarea de conturi, aprobarea de plati, implementarea unor noi reguli si proceduri). Imi place ca sint cautata si mi se cere parerea mereu de catre diferiti VP. Frumosul, si el VP, este un dragut, facem un team pe cinste si are un stil asa aparte de ma face sa scot numai ce este bun din mine.
Acasa, ma solicita fetele... Acum, ca timpul este frumos, mergem mai mult pe afara, la plaja, in parcuri sau la Canada's Wonderland unde ne-am luat abonament de sezon. Ma fac fetele sa ma dau in toate draciile de masini, dar imi place pentru ca ma face sa ma sint copil din nou.
Sarah si Maya au terminat scoala cu bine si ma bucur pentru asta. Sarah a mers binisor anul asta, mai bine decit in anii trecuti. Si-a mai revenit la citit si scris, nu la nivelul pe care l-as fi vrut eu, dar este ok. Are A si B+ la toate, ceea este bine. Important este ca au confidenta in ele si sint niste copii veseli si sociali.

Binecuvintarea mea: traiesc in Canada. Merg citeodata pe autobanda si vad cerul senin si cite un steag mare, cu frunza de artar, fluturind, si ma apuca mindria. "Yeah, I am Canadian!" Iubesc Toronto'ul si tara care m-a adoptat din prima, care m-a primit si mi-a acordat o sansa sa ma implinesc. Moamaaa... ce patrioata sint!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Happy_in_TO spune:

Gabi_K, felicitari pentru rezultatele bune si coronita! Ce frumoasa traditia cu purtarea coronitei! M-am bucurat pentru tine ca ai fost in vizita la iubitul tau si l-ai revazut. Am vazut pozele cu mincare si am salivat. Tipul tau este ca un teddy bear si are un aer de om bun si pasnic.

Ciarli sper ca sinteti bine si tu si papusile tale frumoase. Este normal sa simti ca inca il mai iubesti. Pentru ca in timp lucrurile negative se diminueaza in amintirea noastra, iar cele pozitive se maresc. E o iluzie optica Ia zi cum merge cu personal trainerul :)))

Morgano atit??? Semnat si iesit fara un cuvint? Teaser! (nu stiu cum se spune in romaneste... atitatoare?? suna aiurea!)

Lala asa sint copiii: cad, de accidenteaza si fac buba. Sa nu te simti vinovata, o sa treaca! Pup nascucul lovit!

Yasmine ma uitam asa, la chestia aia cu prietenii si am vazut o poza cu o tipa superba in copac la numele tau. Tu esti zina din copac??

Mamagiuliei sinteti bine?

Yagmur cred ca v-ati mutat pina acum. A fost ok? Cum iti place noul loc? Sper ca baietelul tau s-a acomodat repede si ca sinteti bine amindoi!

Adinag
cum mai sinteti cu sanatatea? Sper ca bine si sper ca va bucurati se vara si soare.

Noideea
pentru tine si puii tai.

Conchita
te cu drag si imi este dor sa te citesc.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Yasmine spune:

Citat:
citat din mesajul lui Happy_in_TO

Gabi_K, felicitari pentru rezultatele bune si coronita! Ce frumoasa traditia cu purtarea coronitei! M-am bucurat pentru tine ca ai fost in vizita la iubitul tau si l-ai revazut. Am vazut pozele cu mincare si am salivat. Tipul tau este ca un teddy bear si are un aer de om bun si pasnic.

Ciarli sper ca sinteti bine si tu si papusile tale frumoase. Este normal sa simti ca inca il mai iubesti. Pentru ca in timp lucrurile negative se diminueaza in amintirea noastra, iar cele pozitive se maresc. E o iluzie optica Ia zi cum merge cu personal trainerul :)))

Morgano atit??? Semnat si iesit fara un cuvint? Teaser! (nu stiu cum se spune in romaneste... atitatoare?? suna aiurea!)

Lala asa sint copiii: cad, de accidenteaza si fac buba. Sa nu te simti vinovata, o sa treaca! Pup nascucul lovit!

Yasmine ma uitam asa, la chestia aia cu prietenii si am vazut o poza cu o tipa superba in copac la numele tau. Tu esti zina din copac??

Mamagiuliei sinteti bine?

Yagmur cred ca v-ati mutat pina acum. A fost ok? Cum iti place noul loc? Sper ca baietelul tau s-a acomodat repede si ca sinteti bine amindoi!

Adinag
cum mai sinteti cu sanatatea? Sper ca bine si sper ca va bucurati se vara si soare.

Noideea
pentru tine si puii tai.

Conchita
te cu drag si imi este dor sa te citesc.

live and let live


HAPPY eu sunt in copac, dar Doamne e atit de demult, de fapt e ireal de demult, pe vremea aceea dansam tango, stii ce vreau sa spun, acum valsez, si figura, chiar cu 10 kile im plus fata de atunci, imi sta mai bine la vals.
Binecuvantarea mea ... nu stiu, TOT, am niste parinti de milioane, am o relatie excelenta, am niste copii perfecti, din pacate azi merg la controlul dinainte de operatia de bila, mi s-a desoperit saptamana trecuta litiaza biliara, urmeaza operatia, si totusi, ma simt perfect, imi fac munca cu placere, ma bucur de familie si prieteni, si nu in ultimul rand va am pe voi aici, prezente la orice ora din zi si din noapte, nu-mi doresc nimic mai mult. Sa va dea Dumnezeu sanatate!

>>Daruieste lumii un zambet shi toata lumea iti va zambi!<< Charlie Chaplin
Corinna, Andreas Noël, Yasmin Serena si Mara Letizia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Happy_in_TO spune:

Stiu cum e cu tangoul, nu mai vreau asa ceva. Vreau si eu un vals frumos

Mergi la inceput