HAIDETI SA PROTESTAM SI NOI!

Raspunsuri - Pagina 51

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ade24 spune:

s-a terminat emisiunea pe tv.
Continua pe net...chiar daca prind nu mai are impact si nu ma mai aude nimeni.
Tremur de nervi! Imi vine sa urlu!

Mami fericita de Ania-Olivia , 23.12.2008

Poze aniversare Olivia
Poze Olivia Mos Craciun

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ariadna33 spune:

a fost jenant Turcescu... jenant, jenant, jenant... a inceput seria interviurilor cu un mos care se plangea ca elevii vin la liceu cu masina... apoi a urmat o frustrata din state care bineinteles a spus ce au scris in 80 pagini aici pe forum... si tot asa...

***************** Cand prezentul va fi trecut, visele vor deveni realitate*****************

mamy de gemenasi dragalasi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irinabobe spune:

nici eu nu am reusit sa prind ori era ocupat ori suna si nu raspunde

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ade24 spune:

Ma intreb daca cei care au vorbit au sunat ei sau au fost sunati...............

Mami fericita de Ania-Olivia , 23.12.2008

Poze aniversare Olivia
Poze Olivia Mos Craciun

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns My_Lady0091 spune:

fete intrati aci....http://forum.realitatea.net/showthread.php?p=825576&posted=1#post825576 si scrieti tot ce va doare...

_
ALINAde Marie Rebecca Ayanna
Mariuca la tara
VIATA MEA PANA LA CAPAT...

" Sunt o pana de vultur pe coama unui leu/
O crusta de sare sub unghia unui zeu..."
Sum,esse,fui-by me

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns balanta_tm spune:

Eu zic sa nu ne descurajam ca niste persoane neavenite (inclusiv Turcescu) s-au intors impotriva noastra. Trebuie sa ne pastram energia pt proteste, si, de ce nu, daca va fi nevoie, sa actionam in instanta.


11+
mutatia MTHFR C677T heterozigota + mutatia protrombinica (G20210A) heterozigota + mutatia PAI 4G/4G homozigota
insuficienta venoasa cronica bilaterala

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns d_melli spune:

Turcescu a fost de toata jena.
Eu nu reusesc sa imi revin cand vad atata rautate la oameni.Nu ii intereseaza decat sa moara capra vecinului.Cand le mai vad si pe astea ca in Franta e altfel , in state e teroare , in China e ..., bai frate noi trraim in Romania, ce aveti cu noi, vedeti-va de hamburgherii vostri , de croisantii vostri si lasati-ne pe noi in pace, dc nu din solidaritate macar din bun simtul celor 7 ani de acasa (sau poate spuneti ca si pe ala l-ati capatat in diaspora!).

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ancutza_Bro spune:

eu cred ca o iau razna...am vazut emisiunea lui Turcescu...ce-i cu aceste conceptii comuniste frate? cum adica : "noi am trait si fara pampers, cu scutece, si nu am mai murit"?

pai si stramosii nostri au trait la lumanare si nu au mai murit...ce ne trebuie acum lumina, nu?

au mers cu caruta, ce ne trebuie acum masina?

in loc sa ne bucuram ca evoluam suntem niste inculti si inapoiati



_
ANCA mamica fericita de SABINA IOANA (03.11.2009)
Fulgusorul meu iubit

The virtue of true love is not by finding the perfect person but loving the imperfect person perfectly !!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vias spune:

fetelor, va spun din toata inima ca as fi vrut sa spun mai mult, DAR timpul a fost de la inceput stabilit, 1 min si 30 sec.
Ce poti sa spui mai mult????

Cami, de Flavius Cristian in
-------------------------------------------------------------

ingerasul Darius-Andrei

Poveste si POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ade24 spune:

Citat:
citat din mesajul lui d_melli

Turcescu a fost de toata jena.
Eu nu reusesc sa imi revin cand vad atata rautate la oameni.Nu ii intereseaza decat sa moara capra vecinului.Cand le mai vad si pe astea ca in Franta e altfel , in state e teroare , in China e ..., bai frate noi trraim in Romania, ce aveti cu noi, vedeti-va de hamburgherii vostri , de croisantii vostri si lasati-ne pe noi in pace, dc nu din solidaritate macar din bun simtul celor 7 ani de acasa (sau poate spuneti ca si pe ala l-ati capatat in diaspora!).

Cel mai destept intotdeauna cedeaza!



Tu crezi ca de bine ce le merge vin si ne baga noua gheara in git? Le-am spus si pe celalalt topic:de ce au plecat daca li se pare ca la noi este asa bine? Sa vina inapoi sa scoata ele tara din criza ca vad ca au tolba plina de solutii.

Mami fericita de Ania-Olivia , 23.12.2008

Poze aniversare Olivia
Poze Olivia Mos Craciun

Mergi la inceput