Burtici cu buburuze de ian-feb 2011 (3)
Raspunsuri - Pagina 19
bebelu86 spune:
MAgduta multumim pt vestile minunate
Doamne ajuta sa fie bine pana la sf celor 40 de sapt si dupa si mai bine







http://davf.daisypath.com/WBynp2.png
Albumele noastre
In momentele fericite iubeste-l pe Dumnezeu!
In momentele dificile cauta-l pe Dumnezeu!
In momentele de liniste adora-l pe Dumnezeu!
In momentele dureroase ai incredere in Dumnezeu!
In toate momentele multumeste-I lui Dumnezeu!
Cand Iisus a murit pe cruce, El se gandea si la tine!
Eu-zice Domnul, te voi invata,si-ti voi arata calea pe care trebuie s-o urmezi ,te voi sfatui si voi avea privirea indreptata asupra ta
Cu ajutorul Bunului Dumnezeu, Fecioarei Maria si Sf. Nectarie sunt
7+
Irinukaaa spune:
Hai ca m-ai pus si pe mine pe ganduri. Cum ai UM langa mine mi-e mai usor sa calculez
. Ai intr-adevar 7 saptamani incheiate, deci azi 7+ (0 zile), maine vei avea 7+ (1 zi)...
De-aia am considerat eu ca e ok sa modific cand se term sapatamana si incepe alta noua. Oare gresesc eu?
Ti-am zis eu ca m-ai bagat in ceata :))

pentru kitzy si multi-multi 

!!!
7+
aditzaC spune:
madutza ..multumim sa ii spui ca ii tinem pumnii
, doamne ajuta
la ce spital este internata ?
D-zeu, Fecioara Maria , Sf Nectarie si Sf Spiridon m-au binecuvantat cu 
sunshine4ever spune:
I-am transmis si azi felicitarile si cuvintele de lauda , va multumeste mult de tot.
Aditza , Kitzy este internata la Clinica de Ginecologie I din Cluj.
in asteptarea unui ingeras
Fiv1-hiperstimulare, Fiv2-nereusit, MTHFR A1298C heterozigot, cardiolipina pozitiv, PAI1(675 4G/4G) homozigot, mutatia V34L pozitiv-genotip heterozigot
aditzaC spune:
magdutza..am inteles !
mamutz..bine ai venit !sarcina usoara
cum va mai simtiti fetelor?
D-zeu, Fecioara Maria , Sf Nectarie si Sf Spiridon m-au binecuvantat cu 
numeioana spune:
Kitzy, super! Tine-o tot asa!
Eu greata....greata....
Ioana,David si samburica
Mergi cu incredere in directia visurilor tale. Traieste viata pe care ti-ai imaginat-o.
numeioana spune:
Kitzy, super! Tine-o tot asa!
Eu greata....greata....
Ioana,David si samburica
Mergi cu incredere in directia visurilor tale. Traieste viata pe care ti-ai imaginat-o.
bebelu86 spune:
fetele am facut CAPITOL NOU 


astept sa fie moderat si ne vdm acolo




http://davf.daisypath.com/WBynp2.png
Albumele noastre
In momentele fericite iubeste-l pe Dumnezeu!
In momentele dificile cauta-l pe Dumnezeu!
In momentele de liniste adora-l pe Dumnezeu!
In momentele dureroase ai incredere in Dumnezeu!
In toate momentele multumeste-I lui Dumnezeu!
Cand Iisus a murit pe cruce, El se gandea si la tine!
Eu-zice Domnul, te voi invata,si-ti voi arata calea pe care trebuie s-o urmezi ,te voi sfatui si voi avea privirea indreptata asupra ta
Cu ajutorul Bunului Dumnezeu, Fecioarei Maria si Sf. Nectarie sunt
7+
mamutz spune:
Multumesc
E un bb asteptat cam multi ani si numai cu ajutorul lui Dumnezeu si a Sf Nectarie s-a intamplat minunea.
Eu din fericire nu ma plang de greturi, ma omoara lipsa totala de energie si pofta de mancare (sper sa nu ma pricopseasc cu prea multe kg in plus).
mamutz spune:
Si ma ingrijoreaza durerile de burta, insa avand in vedere ca medicul meu nu e deloc ingrijorat ar trebui sa stau linistita. Nu sunt dureri incat sa simnt nevoia sa iau un calmant, ma inteapa ba ovarul stang, ba cel drept, ba pe sus, ba pe jos si nu continuu, cand si cand. Mai pateste cineva asa.
