Burtici cu buburuze de ian-feb 2011 (3)
Raspunsuri - Pagina 18
bebelu86 spune:
iti dai seama k il iert...dar pe moment ma socate din sarite.
si mai ales acu de cand sunt gravida...ma enerveaza imediat,
dar numai el. nu stiu de ce. 
http://davf.daisypath.com/WBynp2.png
Albumele noastre
In momentele fericite iubeste-l pe Dumnezeu!
In momentele dificile cauta-l pe Dumnezeu!
In momentele de liniste adora-l pe Dumnezeu!
In momentele dureroase ai incredere in Dumnezeu!
In toate momentele multumeste-I lui Dumnezeu!
Cand Iisus a murit pe cruce, El se gandea si la tine!
Eu-zice Domnul, te voi invata,si-ti voi arata calea pe care trebuie s-o urmezi ,te voi sfatui si voi avea privirea indreptata asupra ta
Cu ajutorul Bunului Dumnezeu, Fecioarei Maria si Sf. Nectarie sunt
7+
bebelu86 spune:
tu cand iti schimbi semnatura?
cand termini o sapt sau cand incepi ? 


http://davf.daisypath.com/WBynp2.png
Albumele noastre
In momentele fericite iubeste-l pe Dumnezeu!
In momentele dificile cauta-l pe Dumnezeu!
In momentele de liniste adora-l pe Dumnezeu!
In momentele dureroase ai incredere in Dumnezeu!
In toate momentele multumeste-I lui Dumnezeu!
Cand Iisus a murit pe cruce, El se gandea si la tine!
Eu-zice Domnul, te voi invata,si-ti voi arata calea pe care trebuie s-o urmezi ,te voi sfatui si voi avea privirea indreptata asupra ta
Cu ajutorul Bunului Dumnezeu, Fecioarei Maria si Sf. Nectarie sunt
7+
bebelu86 spune:
Mamutz bine ai venit printre noi
te trec in listuta
scrie repede inca vreo 5-6 mesaje sa te vedem in timp real.




http://davf.daisypath.com/WBynp2.png
Albumele noastre
In momentele fericite iubeste-l pe Dumnezeu!
In momentele dificile cauta-l pe Dumnezeu!
In momentele de liniste adora-l pe Dumnezeu!
In momentele dureroase ai incredere in Dumnezeu!
In toate momentele multumeste-I lui Dumnezeu!
Cand Iisus a murit pe cruce, El se gandea si la tine!
Eu-zice Domnul, te voi invata,si-ti voi arata calea pe care trebuie s-o urmezi ,te voi sfatui si voi avea privirea indreptata asupra ta
Cu ajutorul Bunului Dumnezeu, Fecioarei Maria si Sf. Nectarie sunt
7+
bebelusi spune:
Fetelor eu stau in Sibiu iar Vladut e la parintii mei la Rio de Caracal, pentru ca noi am fost plecati we asta in Bucuresti iar we viitor mergem iar in Bucuresti pentru ca nasim
, asa ca nu avea sens sa ne trambalam cu el la parinti si inapoi de 2 ori. Apropo cine sta aproape de Marriott poate vine sa ma vada
, mi-ar placea
Mami puiutului Vlad Mihai si bebe mic de 5+
Cutiuta cu bijuterii
"Cel mai mare dar primit de o femeie in viata este acela ca poate da nastere"
bebelu86 spune:
mamutz bine ai venit printre noi
scrie inca vreo 5-6 mesaje sa scapi de moderare si sa te vedem si noi in timp real 




sarcina ursoara sa ai si bb sanatos
http://davf.daisypath.com/WBynp2.png
Albumele noastre
In momentele fericite iubeste-l pe Dumnezeu!
In momentele dificile cauta-l pe Dumnezeu!
In momentele de liniste adora-l pe Dumnezeu!
In momentele dureroase ai incredere in Dumnezeu!
In toate momentele multumeste-I lui Dumnezeu!
Cand Iisus a murit pe cruce, El se gandea si la tine!
Eu-zice Domnul, te voi invata,si-ti voi arata calea pe care trebuie s-o urmezi ,te voi sfatui si voi avea privirea indreptata asupra ta
Cu ajutorul Bunului Dumnezeu, Fecioarei Maria si Sf. Nectarie sunt
7+
bebelu86 spune:
Bebelusi petrecere frumoasa si sa va traiasca finutii.
deci e cam departe de tine baiatu..hai k iti mai tinem noi de urat, chiar dc nu putem fi k baietelu tau 




mamutz esti in listuta
http://davf.daisypath.com/WBynp2.png
Albumele noastre
In momentele fericite iubeste-l pe Dumnezeu!
In momentele dificile cauta-l pe Dumnezeu!
In momentele de liniste adora-l pe Dumnezeu!
In momentele dureroase ai incredere in Dumnezeu!
In toate momentele multumeste-I lui Dumnezeu!
Cand Iisus a murit pe cruce, El se gandea si la tine!
Eu-zice Domnul, te voi invata,si-ti voi arata calea pe care trebuie s-o urmezi ,te voi sfatui si voi avea privirea indreptata asupra ta
Cu ajutorul Bunului Dumnezeu, Fecioarei Maria si Sf. Nectarie sunt
7+
Irinukaaa spune:
Ne bucuram ca ti-ai facut curaj si te-ai alaturat grupului nostru, mamutz.
Eu schimb semnatura cand implinesc/ incep acea saptamana. In fiecare duminica, in cazul meu, se termina saptamana, iar luni o schimb ca incepe alta nou-nouta! 


Asa mi s-a parut normal... voi cum faceti?
7+
bebelusi spune:
irinuka si eu la fel
Mami puiutului Vlad Mihai si bebe mic de 5+
Cutiuta cu bijuterii
"Cel mai mare dar primit de o femeie in viata este acela ca poate da nastere"
bebelu86 spune:
Irina eu pana acu schimbam in mom in care inchemiam o sapt . adica dc azi incheiam a 7-a sapt, treceam 7+.
azi am 7 sapt incheiate de la um.
http://davf.daisypath.com/WBynp2.png
Albumele noastre
In momentele fericite iubeste-l pe Dumnezeu!
In momentele dificile cauta-l pe Dumnezeu!
In momentele de liniste adora-l pe Dumnezeu!
In momentele dureroase ai incredere in Dumnezeu!
In toate momentele multumeste-I lui Dumnezeu!
Cand Iisus a murit pe cruce, El se gandea si la tine!
Eu-zice Domnul, te voi invata,si-ti voi arata calea pe care trebuie s-o urmezi ,te voi sfatui si voi avea privirea indreptata asupra ta
Cu ajutorul Bunului Dumnezeu, Fecioarei Maria si Sf. Nectarie sunt
7+
sunshine4ever spune:
Buna fetelor Kitzy este mutata intr-un salon mai decent , deci e mult mai bine.Nu mai are pete stand in pat si azi i s-a facut eco unde s-a vazut embrionul si s- auzit inimioara. DD ajuta in continaure.
in asteptarea unui ingeras
Fiv1-hiperstimulare, Fiv2-nereusit, MTHFR A1298C heterozigot, cardiolipina pozitiv, PAI1(675 4G/4G) homozigot, mutatia V34L pozitiv-genotip heterozigot
