Burtici cu buburuze de ian-feb 2011 (3)
Raspunsuri - Pagina 17
bebelusi spune:
Bebelu imi cer mii de scuze dar nu am vazut adresa, te rog sa imi dai si mie PM cu parola. Eu zic sa o folosim doar pe cea facuta de tine ca altfel ne incurcam. eu am vrut doar sa ajut. Sorry
Mami puiutului Vlad Mihai si bebe mic de 5+
Cutiuta cu bijuterii
"Cel mai mare dar primit de o femeie in viata este acela ca poate da nastere"
bebelu86 spune:
lasa acu asa
deja am trimis pe ea cate ceva
o sa schimb si pe prima pag
ramane a ta.
nu e probl stai linistita 






http://davf.daisypath.com/WBynp2.png
Albumele noastre
In momentele fericite iubeste-l pe Dumnezeu!
In momentele dificile cauta-l pe Dumnezeu!
In momentele de liniste adora-l pe Dumnezeu!
In momentele dureroase ai incredere in Dumnezeu!
In toate momentele multumeste-I lui Dumnezeu!
Cand Iisus a murit pe cruce, El se gandea si la tine!
Eu-zice Domnul, te voi invata,si-ti voi arata calea pe care trebuie s-o urmezi ,te voi sfatui si voi avea privirea indreptata asupra ta
Cu ajutorul Bunului Dumnezeu, Fecioarei Maria si Sf. Nectarie sunt
7+
bebelusi spune:
Pot sa dau vina pe gravideala???data viitoaree voi fii mai atenta la detalii.
Fetelor eu sunt fara Vladut o saptamana si zici ca sunt fara maini si fara picioare

nu imi vine sa fac nimic, e casa pustie fara el
Mami puiutului Vlad Mihai si bebe mic de 5+
Cutiuta cu bijuterii
"Cel mai mare dar primit de o femeie in viata este acela ca poate da nastere"
bebelusi spune:
super informatiile de pe contul comun, sa intrati sa le vedeti
Mami puiutului Vlad Mihai si bebe mic de 5+
Cutiuta cu bijuterii
"Cel mai mare dar primit de o femeie in viata este acela ca poate da nastere"
bebelu86 spune:
cum mai gasesc cate ceva le pun acolo.
k aici nu mai sti la ce pag si cap sunt.
asa pe mail le vedem imediat.




http://davf.daisypath.com/WBynp2.png
Albumele noastre
In momentele fericite iubeste-l pe Dumnezeu!
In momentele dificile cauta-l pe Dumnezeu!
In momentele de liniste adora-l pe Dumnezeu!
In momentele dureroase ai incredere in Dumnezeu!
In toate momentele multumeste-I lui Dumnezeu!
Cand Iisus a murit pe cruce, El se gandea si la tine!
Eu-zice Domnul, te voi invata,si-ti voi arata calea pe care trebuie s-o urmezi ,te voi sfatui si voi avea privirea indreptata asupra ta
Cu ajutorul Bunului Dumnezeu, Fecioarei Maria si Sf. Nectarie sunt
7+
bebelu86 spune:
gata am modificat si pe prima pagina ![]()
imi inchipui ca e greu fara copil langa tine.
dar de ce nu e aksa?
http://davf.daisypath.com/WBynp2.png
Albumele noastre
In momentele fericite iubeste-l pe Dumnezeu!
In momentele dificile cauta-l pe Dumnezeu!
In momentele de liniste adora-l pe Dumnezeu!
In momentele dureroase ai incredere in Dumnezeu!
In toate momentele multumeste-I lui Dumnezeu!
Cand Iisus a murit pe cruce, El se gandea si la tine!
Eu-zice Domnul, te voi invata,si-ti voi arata calea pe care trebuie s-o urmezi ,te voi sfatui si voi avea privirea indreptata asupra ta
Cu ajutorul Bunului Dumnezeu, Fecioarei Maria si Sf. Nectarie sunt
7+
Irinukaaa spune:
Foarte interesante informatiile de pe contul comun! Ne place 

Raluca nu arunca catelullll ca e prea scumpel...
bebeusi cati anisori are Vlad? Sa inteleg ca parintii tai stau in alt oras si din aceasta cauza nu poti merge la el nu? Un
de la noi ca sa-ti mai treaca din dor!
7+
bebelu86 spune:
iti zic eu ca nu mai e asa scump cand chitaie incontinuu k vrea sa fie bagat in seama si tu ai treaba.
am spalat hainele, s-au uscat si le-am pus pe canapea sa le strang.
nici bine nu le-am pus ca s-a si urcat si s-a asezat direct pe ele.





http://davf.daisypath.com/WBynp2.png
Albumele noastre
In momentele fericite iubeste-l pe Dumnezeu!
In momentele dificile cauta-l pe Dumnezeu!
In momentele de liniste adora-l pe Dumnezeu!
In momentele dureroase ai incredere in Dumnezeu!
In toate momentele multumeste-I lui Dumnezeu!
Cand Iisus a murit pe cruce, El se gandea si la tine!
Eu-zice Domnul, te voi invata,si-ti voi arata calea pe care trebuie s-o urmezi ,te voi sfatui si voi avea privirea indreptata asupra ta
Cu ajutorul Bunului Dumnezeu, Fecioarei Maria si Sf. Nectarie sunt
7+
Irinukaaa spune:
Si eu am pisicute... stiu cum e! Doar ca pe noi ne innebunesc dimineata pe la 5... e o alergatura si o joaca, de te apuca durerea de cap! Dar sunt copiii nostrii dragi si scumpi si ii iertam zilnic! ![]()
7+
