Burtici cu buburuze de ian-feb 2011 (3)

Raspunsuri - Pagina 17

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns bebelusi spune:

Bebelu imi cer mii de scuze dar nu am vazut adresa, te rog sa imi dai si mie PM cu parola. Eu zic sa o folosim doar pe cea facuta de tine ca altfel ne incurcam. eu am vrut doar sa ajut. Sorry

Mami puiutului Vlad Mihai si bebe mic de 5+

Cutiuta cu bijuterii


"Cel mai mare dar primit de o femeie in viata este acela ca poate da nastere"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bebelu86 spune:

lasa acu asa
deja am trimis pe ea cate ceva
o sa schimb si pe prima pag
ramane a ta.
nu e probl stai linistita


http://davf.daisypath.com/WBynp2.png
Albumele noastre

In momentele fericite iubeste-l pe Dumnezeu!
In momentele dificile cauta-l pe Dumnezeu!
In momentele de liniste adora-l pe Dumnezeu!
In momentele dureroase ai incredere in Dumnezeu!
In toate momentele multumeste-I lui Dumnezeu!
Cand Iisus a murit pe cruce, El se gandea si la tine!

Eu-zice Domnul, te voi invata,si-ti voi arata calea pe care trebuie s-o urmezi ,te voi sfatui si voi avea privirea indreptata asupra ta
Cu ajutorul Bunului Dumnezeu, Fecioarei Maria si Sf. Nectarie sunt 7+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bebelusi spune:

Pot sa dau vina pe gravideala???data viitoaree voi fii mai atenta la detalii.

Fetelor eu sunt fara Vladut o saptamana si zici ca sunt fara maini si fara picioarenu imi vine sa fac nimic, e casa pustie fara el

Mami puiutului Vlad Mihai si bebe mic de 5+

Cutiuta cu bijuterii


"Cel mai mare dar primit de o femeie in viata este acela ca poate da nastere"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bebelusi spune:

super informatiile de pe contul comun, sa intrati sa le vedeti

Mami puiutului Vlad Mihai si bebe mic de 5+

Cutiuta cu bijuterii


"Cel mai mare dar primit de o femeie in viata este acela ca poate da nastere"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bebelu86 spune:

cum mai gasesc cate ceva le pun acolo.
k aici nu mai sti la ce pag si cap sunt.
asa pe mail le vedem imediat.


http://davf.daisypath.com/WBynp2.png
Albumele noastre

In momentele fericite iubeste-l pe Dumnezeu!
In momentele dificile cauta-l pe Dumnezeu!
In momentele de liniste adora-l pe Dumnezeu!
In momentele dureroase ai incredere in Dumnezeu!
In toate momentele multumeste-I lui Dumnezeu!
Cand Iisus a murit pe cruce, El se gandea si la tine!

Eu-zice Domnul, te voi invata,si-ti voi arata calea pe care trebuie s-o urmezi ,te voi sfatui si voi avea privirea indreptata asupra ta
Cu ajutorul Bunului Dumnezeu, Fecioarei Maria si Sf. Nectarie sunt 7+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bebelu86 spune:

gata am modificat si pe prima pagina

imi inchipui ca e greu fara copil langa tine.
dar de ce nu e aksa?

http://davf.daisypath.com/WBynp2.png
Albumele noastre

In momentele fericite iubeste-l pe Dumnezeu!
In momentele dificile cauta-l pe Dumnezeu!
In momentele de liniste adora-l pe Dumnezeu!
In momentele dureroase ai incredere in Dumnezeu!
In toate momentele multumeste-I lui Dumnezeu!
Cand Iisus a murit pe cruce, El se gandea si la tine!

Eu-zice Domnul, te voi invata,si-ti voi arata calea pe care trebuie s-o urmezi ,te voi sfatui si voi avea privirea indreptata asupra ta
Cu ajutorul Bunului Dumnezeu, Fecioarei Maria si Sf. Nectarie sunt 7+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Irinukaaa spune:

Foarte interesante informatiile de pe contul comun! Ne place
Raluca nu arunca catelullll ca e prea scumpel...
bebeusi cati anisori are Vlad? Sa inteleg ca parintii tai stau in alt oras si din aceasta cauza nu poti merge la el nu? Un de la noi ca sa-ti mai treaca din dor!

7+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bebelu86 spune:

iti zic eu ca nu mai e asa scump cand chitaie incontinuu k vrea sa fie bagat in seama si tu ai treaba.
am spalat hainele, s-au uscat si le-am pus pe canapea sa le strang.
nici bine nu le-am pus ca s-a si urcat si s-a asezat direct pe ele.


http://davf.daisypath.com/WBynp2.png
Albumele noastre

In momentele fericite iubeste-l pe Dumnezeu!
In momentele dificile cauta-l pe Dumnezeu!
In momentele de liniste adora-l pe Dumnezeu!
In momentele dureroase ai incredere in Dumnezeu!
In toate momentele multumeste-I lui Dumnezeu!
Cand Iisus a murit pe cruce, El se gandea si la tine!

Eu-zice Domnul, te voi invata,si-ti voi arata calea pe care trebuie s-o urmezi ,te voi sfatui si voi avea privirea indreptata asupra ta
Cu ajutorul Bunului Dumnezeu, Fecioarei Maria si Sf. Nectarie sunt 7+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Irinukaaa spune:

Si eu am pisicute... stiu cum e! Doar ca pe noi ne innebunesc dimineata pe la 5... e o alergatura si o joaca, de te apuca durerea de cap! Dar sunt copiii nostrii dragi si scumpi si ii iertam zilnic!

7+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamutz spune:

Pana acum doar am citit si azi m-am hotarat sa si scriu.
UM 31.03.2010
DPN 07.01.2011
7+

Mergi la inceput