Copilasi din 2002 *77* Acum scolari !!!

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Nicoleta spune:

Praji, praji, unde??

Noi avem un week.end tare lung, incepand cu dupa-amiaza de azi. :) Nu ne invidiati, prognoza meteo suna naspa. Si duminica pleaca A in Romania, pentru o saptamana. Si se pare ca in iunie pleaca in India...

---------------------------------------------------------------------------------------------------
Nu te ingrijora pentru oamenii din trecutul tau. Exista un motiv pentru care ei nu se afla in prezentul tau.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabi_K spune:

Citat:
citat din mesajul lui Nicoleta

Praji, praji, unde??

Noi avem un week.end tare lung, incepand cu dupa-amiaza de azi. :) Nu ne invidiati, prognoza meteo suna naspa. Si duminica pleaca A in Romania, pentru o saptamana. Si se pare ca in iunie pleaca in India...

---------------------------------------------------------------------------------------------------
Nu te ingrijora pentru oamenii din trecutul tau. Exista un motiv pentru care ei nu se afla in prezentul tau.


Cristina numa'n soapta a pomenit de praji, te-a si trezit

Gabi+Robert(20.05.1997)+Lili(17.05.2002)
www.dropshots.com/kincses3#" target="_blank">poze noi www.dropshots.com/kincses4#" target="_blank">poze si mai noi
www.dropshots.com/kincses5#" target="_blank">poze cele mai noi
Povestea nasterii: Lili si Robert

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nicoleta spune:

Azi am dat tarcoale unei cioco amarui (in ce hal am ajuns ), dar nu am cumparat-o! Luni sper sa am -1, ca daca nu...

---------------------------------------------------------------------------------------------------
Nu te ingrijora pentru oamenii din trecutul tau. Exista un motiv pentru care ei nu se afla in prezentul tau.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabi_K spune:

daca nu, atunci marti... daca nu, mai bine arunci cantarul si nu te mai stresezi. Faci miscare, mananci putin, si cu asta basta.
Ce usor e, asa-i, mai ales ca am langa mine o cutie de schoko-kussen si ma sarut la greeeeu cu ele noroc ca-i mica cutia, si o mancam cu colega impreuna

Gabi+Robert(20.05.1997)+Lili(17.05.2002)
www.dropshots.com/kincses3#" target="_blank">poze noi www.dropshots.com/kincses4#" target="_blank">poze si mai noi
www.dropshots.com/kincses5#" target="_blank">poze cele mai noi
Povestea nasterii: Lili si Robert

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katty spune:

Neata!

Vad ca va luptati cu ispitele (Nicoleta, esti tare pe pozitii , Gabi_K, si tu esti tare pe pozitii cu cutia de shoco langa tine )! Superr!

Eu nu ma laud cu nimic! Maine e ziua surorii mele, sambata suntem invitati la ei, duminica iar, la Insula copiilor, asa ca e iar rost de petreceri si de non-cure de slabire, eu oricum renuntasem!

Stiti ca azi e sarbatoare mare? E Inaltarea Domnului, au trecut 40 de zile de la Pasti!!!
Hristos s-a inaltat!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina22 spune:

'neatza!

Katty-insemna ca pot sa ma pun sa adun ornamentele de Pasti de prin casa.Mersi de informatie
Mai, mai ce de petreceri!! Sa-ti traiasca surioara!!

Gabi-mai ai shoco




C+C=Andrei

Cel mai greu lucru de pastrat e echilibrul.
(Jean Grenier)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabi_K spune:

Citat:
citat din mesajul lui cristina22

'neatza!

Katty-insemna ca pot sa ma pun sa adun ornamentele de Pasti de prin casa.Mersi de informatie
Mai, mai ce de petreceri!! Sa-ti traiasca surioara!!

Gabi-mai ai shoco




C+C=Andrei

Cel mai greu lucru de pastrat e echilibrul.
(Jean Grenier)



Nu mai am. Le-am invins

La multi ani pt sora ta Katty! Distractie placuta!

Gabi+Robert(20.05.1997)+Lili(17.05.2002)
www.dropshots.com/kincses3#" target="_blank">poze noi www.dropshots.com/kincses4#" target="_blank">poze si mai noi
www.dropshots.com/kincses5#" target="_blank">poze cele mai noi
Povestea nasterii: Lili si Robert

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cristina_C spune:

Salut

La multi ani surorii tale, Katty!
Ea e mamica Anei?

Cristina, deci am si eu sanse sa vad Tanar si nelinistit la vara Din curiozitate, la al catelea episod s-a ajuns?

Gabi, ai dreptate, daca nu slabim pana maine, slabim pana poimaine sau raspoimaine, ca timp avem. De exemplu ieri n-am mancat decat seara o felie de pizza. Am stat de la 2 dupa amiaza pana la 8, deci 6 ore la consulat, jumatate din timp in picioare si am reusit sa-mi fac doar mie pasaport. Problema e ca trebuie sa mai mergem o data miercurea viitoare pentru Robert din cauza ca nu ne-am gandit sa-i traducem in romana viza de sedere de pe pasaportul vechi. Dar o sa le avem cel tarziu la jumatatea lui iulie, exact cu,m trebuie, gata, nu mai ratam vacanta!

Nicoleta, vremea e la fel de nashpa si aici. Stii ca azi e si ziua tatalui? Invatatoarea lui Robert s-a ocupat si de asta,
fiecare copil a scris o felicitare mica pusa intr-un cosulet facut din 2 inimioare.
Analize cat mai bune si voua si ma bucur ca baietii au depasit usor momentul!
In Croatia n-am fost niciodata dar am auzit ca e foarte fain, buna alegere, poate o sa ajungem si noi intr-una din verile urmatoare.

Sinzi, mersi pentru informatii! Parca as vrea si eu sa aiba grupa A.
Gata, maine mergem la analize. Sa ne tineti pumnii!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katty spune:

Cristina_C, mercic de urarile adresate sorei mele, da, sora mea e mama Anei! Cu ei ne vedem, si fiindca nu face la Visinesti si se aduna deja mai multi invitati, plus copii, vom face, daca vremea permite la iarba verde, duminica la insula Copiilor in Herastrau, daca nu, acasa la ei!
Felicitari ca ati rezolvat o parte dein problema cu pasaportul, e bine ca se rezolva si pentru Robert, si, si mai frumos ca nu mai ratati vacanta in Romania!
Nu stiam ca azi e ziua tatalui, asa ca la multi ani tuturor taticilor nostri! E peste tot sau numai la voi?

Gabi_K, sar'na de urari!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nicoleta spune:

Adevarat s-a inaltat!

Salut.

Pai ispite sunt multe, nu stiu daca voi rezista tuturor ispitelor culinare... Uite azi, am mancat mici... facuti pe gratar, cu legume. Dimineata, o mandarina. Sper sa mananc light pe seara...

Cristina ma bucur ca uite, se rezolva treburile cu pasapoartele. Nu am stiut ca este Ziua Tatalui!

Katty, la multi ani sorei! Ce de distractie pe voi! Super!

Gabi, observ ca la tine revine lupta asta cu cioco... Ia mai evita-le tu, cadeti la pace!!











---------------------------------------------------------------------------------------------------
Nu te ingrijora pentru oamenii din trecutul tau. Exista un motiv pentru care ei nu se afla in prezentul tau.

Mergi la inceput