Copilasi din 2002 *77* Acum scolari !!!

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns katty spune:

Neata!

Sinzi, multam fain de explicatii, eu am inteles tot ce-ai zis tu acolo, ti-am zis ca mi-a placut partea asta in liceu! Cu prima ocazie cand ii mai luam sange lui Andrei o sa cer si grupa sanguina, acum mi s-a trezit curiozitatea! O sa-mi salvez explicatiile tale, si voi vedea atunci!
Ai vazut ce tare sunt? Cu AB??? Sunt foarte primitoare, dar nu pot dona decat la cei cu AB, ca si mine!

Cristina22, cu vaccinurile, s-ar putea sa nu se fi dat banii de catre Ministerul Educatiei, ca sa se aduca in scoli, ei stiu mai bine, ideea e ca (,) copii nostri sunt neimunizati, ce-o mai insemna si asta numai un doctor poate spune ce se intampla fara aceste rapeluri! Super vacanta v-ati organizat!

Nicoleta, si voi v-ati ales ca lumea vacanta in Croatia! Cat despre analize, normal ca n-aveai de ce sa dai atatia bani sa-i faci si grupa sanguina!

Laura, !!!!!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina22 spune:

Laura-bine ca v-ati revenit cu dintisorii.

Nico-Lido de Jesolo si asta numai si numai pt autostrada, ca altfel mergeam la noi.Nimic de fitze, preturi foarte mari si calitate la cazare...1*sau 2* la marea noastra, la ei e vorba de 3*.


C+C=Andrei

Cel mai greu lucru de pastrat e echilibrul.
(Jean Grenier)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nicoleta spune:

Cristina, am vazut poze pe google, foarte bine arata! Noi mergem intr.-o zona fara hotel, fara lume multa... sper sa nu se fi "modernizat" intre timp, ca noi vrem liniste. Deh, ca pensionarii.

---------------------------------------------------------------------------------------------------
Nu te ingrijora pentru oamenii din trecutul tau. Exista un motiv pentru care ei nu se afla in prezentul tau.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabi_K spune:

neatza!
Noi inca nu ne-am hotarat de concediu, probabil vom merge undeva in apropiere, ca suntem cam satui de drumuri lungi.
Concediul meu e oricum in bucati, deja mi-am scos o saptamana in februarie, acum iar imi scot o sapt., sa vedem cu restul de 2 saptamani ce facem.
La noi e simplu cu grupele sanguine, exu' 0+, Robert 0-, eu A-, Lili A-. Copiilor le-au facut analizele la maternitate, noi cu exul fiind incompatibili chiar si cu cu Rh-ul.

Gabi+Robert(20.05.1997)+Lili(17.05.2002)
www.dropshots.com/kincses3#" target="_blank">poze noi www.dropshots.com/kincses4#" target="_blank">poze si mai noi
www.dropshots.com/kincses5#" target="_blank">poze cele mai noi
Povestea nasterii: Lili si Robert

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina22 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Gabi_K
noi cu exul fiind incompatibili chiar si cu cu Rh-ul.

Gabi+Robert(20.05.1997)+Lili(17.05.2002)
www.dropshots.com/kincses3#" target="_blank">poze noi www.dropshots.com/kincses4#" target="_blank">poze si mai noi
www.dropshots.com/kincses5#" target="_blank">poze cele mai noi
Povestea nasterii: Lili si Robert




C+C=Andrei

Cel mai greu lucru de pastrat e echilibrul.
(Jean Grenier)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nicoleta spune:

Gabi, tare!!

---------------------------------------------------------------------------------------------------
Nu te ingrijora pentru oamenii din trecutul tau. Exista un motiv pentru care ei nu se afla in prezentul tau.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nicoleta spune:

Pe mine ori vaccinul de ieri, ori vremea asta inchisa, ori amandoua... ceva m-a zapacit! Sunt asa de blegita! Uf!

---------------------------------------------------------------------------------------------------
Nu te ingrijora pentru oamenii din trecutul tau. Exista un motiv pentru care ei nu se afla in prezentul tau.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabi_K spune:

Nico, cea mai buna solutie e

Gabi+Robert(20.05.1997)+Lili(17.05.2002)
www.dropshots.com/kincses3#" target="_blank">poze noi www.dropshots.com/kincses4#" target="_blank">poze si mai noi
www.dropshots.com/kincses5#" target="_blank">poze cele mai noi
Povestea nasterii: Lili si Robert

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nicoleta spune:

Gabi, daca doar asa imi trece... ma duc!

---------------------------------------------------------------------------------------------------
Nu te ingrijora pentru oamenii din trecutul tau. Exista un motiv pentru care ei nu se afla in prezentul tau.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina22 spune:

shhh, ca doarme Nico...shhh...

da' ma laud in shoapta:am facut ieri salata de icre, in premiera si mi-a iesit:DELICIOASA.
Aaaa, si praji cu zmeura, cu aia am dat-o in bara, ca eram cu okii la Tanar si nelinistit si am pus lapte in albusurile care trebuiau batute spuma si puse deasupra...

C+C=Andrei

Cel mai greu lucru de pastrat e echilibrul.
(Jean Grenier)

Mergi la inceput