LMA: Matei si mami Cris !!! Mai-Iunie 2009(76)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns bettyR spune:

Coraly, merci de sugestie! Noi stam in Plopilor si in weekenduri tot asa ieseam in parcul mare si binenteles la parcul cu masinute ca acolo vrea Andreea. Dar in ultima vreme, am tot schimbat.

Lauraa,felicitari pentru maselute! Ce avansate sunteti, Alexandra are doar 2 de jos si fff umflata sus, se vad prin gingie, plange si maraie dar nu ies odata sa scape saracuta.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nicuratze spune:

La multi ani si din partea noastra tututor sarbatoritilor:
SOFIA,RAZVAN si DOMINIC!!Multa sanatate tuturor.

ALYNTA,m-au topit baietii tai,filmuletele si eroii sunt super!!

PHILIP,v-am admirat pe toti,am vazut ca toti baietii au plecat la pescuit!

IOANA,,felicitari pentru primii pasi!

Elena,mama Andrei (11.06.2009 ) si a lui Radu (21.10.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laurraa spune:

buna fetele!!!!

am avut o plimbare mai lunga in parc am stat si la terasa si la 21.30 intram in casa; am dat nurofen, nu prea a mancat mandra astazi of,scapam noi si cu maselutele astea

ioana,ooo,avem mergareata noua!!! bravo
ganesha, lasa ca o sa creasca Amir si o sa "barfim" noi nora ce ti-a furat mandrete de baiat care te-a tinut atat treaza si cu tzitzi mereu in gura sanatate multa
nicuratze, ce mai faci?

cu ce vor cei de la conducere sa faca nu am cuvinte, "bine" macar ca se aplica retroactiv....sau asa speram

somnik dulce

mami fericita de Maya Teodora (17.05.09) binecuvantarea si minunea noastra
poze cu noi si printesa ***www.onetruemedia.com/shared?p=925437d7a0f0c96a6a0847&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">filmulete Maya***www.onetruemedia.com/shared?p=834e5a3921b68aa10112f5&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank"> albinutze mai iunie 09]****povestea nasterii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alic spune:

Laurra, felicitari pentru primii pasi! ti-am spus c-o sa mearga Maya repejor?
4 maselute??? oo...sa nu fie de deochi, ce harnicuta!

Otilia, la faza cu ROR-ul am intrat intr-o ceata deasa de tot

Alynta, asa e, motul l-am taiat la iarba verde!

Narcisica, imi pare rau pt Mihnea, poate o sa se rezolve de la sine intre timp! pupam mititelul sa se faca bine!
in ce priveste comunicatul, n-am cuvinte, sunt dezamagita si ingrijorata

MamicaOana, superb montaj... si titlul deosebit...

Andata, nu-mi poate rpimi mintea ce spun nesocotiti astia

Philip, scrobul l-ai gatit clasic? prajeala?

Beca, felicitari pentru mergareata!

eu sunt mahnita rau cu legile astora, unde mai pun ca al meu sot e bugetar...oare ce ne asteapta?

---------------------------------------------------
ALICe, mamic de bebic Natalic (2 mai 2009)
---------------------------------------------------
adresa pt albumul de mot alicebirladeanu@rdslink.ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns SoriLea spune:

Multumim mult de tot pt urari pt fiecare.

Am petrecut frumos, iar Razvan a dansat tot timpul, ne-am amuzat copios

Am sa revin cu poze.

pt intreg stupul, fug la somnic ca sunt zombbi si acum se trezeste Razvan.



Lucrul important este acesta...sa fii capabil in orice moment sa sacrifici tot ce ai, pentru ce ai putea sa devii. Charles Dubois


SoriLea - Mamica fericita a ingerasului RAZVAN - IONUT

http://lb1f.lilypie.com/O8Ccp3.png"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns philip spune:

alic, il fac in tigaie fara ulei.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Relusha spune:



`neata,

ne mai tineti minte.....?

Doamne rau e fara voi....

in primul rand vreau sa urez LA MULTI ANI cu sanatate, fericire, sa cresteti mari si cuminti tuturor celor care au implinit deja un anisor....cu gandul am fost alaturi de voi, stiind ca in 17 aprilie se da startul la petreceri....

noi am stat in tara mult mai mult decat ne-am propus...am plecat pentru 3 saptamani si am stat 3 luni...asta e cauza absentei....

acuma sa va spunem si despre noi cate ceva...am umbla toata ziua, dar nu singurel ci tinandu-se cu manuta de mami sau de tati, papa cam tot ce primeste.... vorbeste toata ziua pe limba lui....cand "e la greu" isi aduce aminte cum se spune MAMA! ....

intreg stupul si incerc sa recuperez atat cat voi putea....


Mirela, mamica fericita de RADU-DEIAN (07.06.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LauraOana spune:

relusha ne-ai lipsit!! toate am tot intrebat de tine dar nu stia nimeni ce si cum..stiam ca ai plecat sa iti dai licenta. atat.

Mami de Sebastian Gabriel 30.Mai.2009 http://b1.lilypie.com/1dPfp2.png
www.hi5.com/friend/photos/displayPhotoUser.do?photoId=3271029365&ownerId=174883471&albumId=275705303" target="_blank">Burtica si Sebastian

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LauraOana spune:

SoriLea asteptam pozici proaspete cu basketballistul..

eu sunt total in ceata cind vine vorba de aniversarea lui sebastian...nu cunosc asa multe mamici ..deci daca o sa fie maxim 3 copii la ziua lui sebastian e mult ...si probabil 2 din cei 3 nu au sa vina..asa ca va ramine sebastian doar cu un partener de joaca de ziua lui ..nici nu imi vine sa ma apuc sa organizez ceva...

Mami de Sebastian Gabriel 30.Mai.2009 http://b1.lilypie.com/1dPfp2.png
www.hi5.com/friend/photos/displayPhotoUser.do?photoId=3271029365&ownerId=174883471&albumId=275705303" target="_blank">Burtica si Sebastian

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Serialbastre spune:

Beca, felicitari pentru micuta mergareata!
Lauraa, nu mai zi ca e puturoasa fata, vezi ca a facut deja cativa pasi singurica, are si maselute! Bravo!
LauraO, nici la noi nu vor fi copii de varsta ei. Vor fi doua fetite, dar mai mari, de 4, respectiv 6 ani. Mai asteptam niste prieteni cu o fetita de 9 luni, dar nu stim daca ajung.

Mai scrisesem un mesaj legat de ce se intampla in Romania zilelor noatre, dar l-am pierdut si numai am nervi sa mai scriu odata. Mi-e groaza de ce zile ne asteapta si noi mai eram si in curs sa facem un credit.
Acum ma gandesc poate ar fi bine sa ma interesez de cresa si sa ma intorc la servici, desi fiind bugetara nu cred ca e mare scofala.

Andreea si Cezara - Ilinca (2.06.2009)

Mergi la inceput