Pufuleti de ianuarie - februarie 2010 (56)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns cris_mario spune:

cris.d,mamidepuiuti
am uitat sa va zic: nu mai vrea suzi dkt la zile mari....e mult mai gustoasa mana stanga(dreapta e stricata) 4 degete o data

Andreea Alexandra Elena 02.02.2010+Mario Andrei 16.08.2005+Andrei Daniel 09.09.2000
www.flickr.com/photos/43981940@N03/" target="_blank">poze
o printesa grabita...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris.dogarel spune:

HAPPYELA, io nu mai am virus de dat, dar cik in scoli e...din beshug. succes!la slabit, nu la prins virusi.

ALEXUTZZA,. MAINE cik ploua (2 siteuri), dar joi e ok vremea. IOR??? pe la 11-12?

MARIUCASARA,. DUs scotian? Ai intzarcat?

repet strigarea, PLATEAAAAA, uer ar iu???

Cris, mami de Ema (13/01/2010), si Ana(4/4/2003)

poze

povestea noastra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris_mario spune:

la multe lunite si mai apoi anisori puilor de azi Ana Miruna,Sara Maria si Bogdan Cristian

Andreea Alexandra Elena 02.02.2010+Mario Andrei 16.08.2005+Andrei Daniel 09.09.2000
www.flickr.com/photos/43981940@N03/" target="_blank">poze
o printesa grabita...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris_mario spune:

cum e dusul scotian?

Andreea Alexandra Elena 02.02.2010+Mario Andrei 16.08.2005+Andrei Daniel 09.09.2000
www.flickr.com/photos/43981940@N03/" target="_blank">poze
o printesa grabita...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iulenca spune:

Citat:
citat din mesajul lui cris_mario

cum e dusul scotian?

Andreea Alexandra Elena 02.02.2010+Mario Andrei 16.08.2005+Andrei Daniel 09.09.2000
www.flickr.com/photos/43981940@N03/" target="_blank">poze
o printesa grabita...




una calda una rece...

buna dimineata fetelor, multumim de cafea

MARIUKU PUI DE IULENKA - POVESTEA NASTERII

VARSTA MARIUKU

www.flickr.com/photos/64178045@N00/sets/" target="_blank">PUIUTII MEI VLADIMIR SI MARIUKA

www.webshots.com/user/iulenca" target="_blank">TOT PUIUTII MEI IUBITI

www.dropshots.com/iulenca" target="_blank">MARIUKU MIK

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris_mario spune:

Citat:
citat din mesajul lui iulenca

Citat:
citat din mesajul lui cris_mario

cum e dusul scotian?

Andreea Alexandra Elena 02.02.2010+Mario Andrei 16.08.2005+Andrei Daniel 09.09.2000
www.flickr.com/photos/43981940@N03/" target="_blank">poze
o printesa grabita...




una calda una rece...

buna dimineata fetelor, multumim de cafea

Iulenca

MARIUKU PUI DE IULENKA - POVESTEA NASTERII

VARSTA MARIUKU

www.flickr.com/photos/64178045@N00/sets/" target="_blank">PUIUTII MEI VLADIMIR SI MARIUKA

www.webshots.com/user/iulenca" target="_blank">TOT PUIUTII MEI IUBITI

www.dropshots.com/iulenca" target="_blank">MARIUKU MIK


ms de explicatie

Andreea Alexandra Elena 02.02.2010+Mario Andrei 16.08.2005+Andrei Daniel 09.09.2000
www.flickr.com/photos/43981940@N03/" target="_blank">poze
o printesa grabita...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris_mario spune:

destul am stat ... ma apuc de ceva treaba pe aici...kt sta micuta macar btw a inceput sa stea fff mult in balansoar

Andreea Alexandra Elena 02.02.2010+Mario Andrei 16.08.2005+Andrei Daniel 09.09.2000
www.flickr.com/photos/43981940@N03/" target="_blank">poze
o printesa grabita...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristies spune:

Neata!!!
Merci de cafea Cris.mario! Harnicutza si cu noaptea'n cap... Felicitari pentru somnul printesei. Nu mai retin daca ai gasit firma de inchiriat vesela, am gasit eu una relativ aproape de tine (pana in big e un complex nou de gherete, dar ii poti gasi si la nuntadevis.ro.)

Noi am dormit mult mai bine decat cu o noapte inainte, si datorita aspiratului (care oricum se lasa cu zbierete) cat si faptului ca i-am pus o paturica sub cap sa stea mai sus si sa nu se mai inece... Cam naspa solutia, dar a functionat.

Mamidepuiuti, ne-ai lipsit.

Cris.dogarel, ai gasit vaccinul? Eu am vazut pe usa unei farmacii, daca vrei intreb.

Dastefa, am citit postul tau... cuvintele sunt de prisos... pentru micuta Miruna!

Mariucasara, felicitari!!!!!!! Esti foarte tare!!!!!!!!!(cine iti face masajul?)

Nik0le, nu este ce ma asteptam, dar asta iti creste si mai mult actiunile pentru ca inseamna ca atitudinea ta e nativa. Mi-ar fi placut sa cunosc mai multi oameni ca tine!

Alexutzzza felicitari pentru cumintenie. Synflorix-ul asta e continuarea vaccinului de doua luni sau ce? Imi place de mor poza care se termina cu 10...

Happyela, ce tare e in poza...87. Are o pozitie de balerina.

Miremia, tu ce scoala faci (daca poti sa spui)? Am gasit pe DC un subiect cu dieta Montignac, dar deja sunt scrise 138 de capitole.

Lorex, da la antidepresiv ma gandisem. Faptul ca esti dependenta de ea o sa-l treaca cu vederea.

Larisel, tu cand incepi marea mutare?

Va las si ma duc la gaza ca iar si-a bagat toate degetele in guritza ...

_
Cristina, de gargaritz Alexis.

Povestea zilei de 6.01.2010

Cresc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariucasara spune:

Citat:
citat din mesajul lui cris.dogarel

MARIUCASARA,. DUs scotian? Ai intzarcat?



Cris, mami de Ema (13/01/2010), si Ana(4/4/2003)

poze

povestea noastra


Nu chiar...mai mulg cate 30-40 ml de 2-3 ori pe zi si ii servesc lui Sebi pe post de aperitiv. Dusul scotian il fac doar pe zonele cu probleme adica fese, aripioare, coapse si abdomen inferior. In rest fac dus normal cu apa calda.

Mamica de Sara(22.11.2006) si Sebi (27.01.2010)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexutzzza spune:

Citat:
citat din mesajul lui haircut

Am fost prima
Nu s-a mai intamplat din sarcina...ce vremuri...no-spa si leneveala si papa si mangaieri pe burtica

Multumim Miremia de capitol, sa fie plin cu vesti bune!Felicitari pentru puiutza linistita!

Alexuzzza, atunci cand am inceput eu sa intru pe forum, la odisee, am fost tare impresionata de pozele de la nunta ta, imi amintesc ca ii aratam entuziasmata sotului ce fain a fost. Sa fie si la botez cel putin la fel de frumosfelicitari pentru vaccin si pentru falcutele curajoase!



de Maia Ilinca (29.01.10)


Multumim! Sa stii ca jucariile Lamaze sunt super ieftine comparativ cu preturile pe care le au la noi. Eu le-am descoperit dupa ce am achizitionat Elefantul roz din minublu cu 100 de RON si pe site e numa'68 RON si oricum mie mi se pare ca merita banii ca au o multime de atractii ptr bebelusi, am vazut jucarii mai simpliste care-s f scumpe, in genere mie jucariile si toata artileria de produse ptr bebei mi se par f scumpe

de Yannis


AMR 7 kile.... si nu vor sa plece singure

Mergi la inceput