FIV in Ungaria 104

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns aristica spune:

gabrielarusu mercic, imediat ma apuc de redactat mail Sti cumva cum se ajunge de la gara la vila?
adipapazi ce scumpa esti cu indicatiile pentru nas Asa voi face, in stilul pur romanesc. Chiar cu trenul de seara vom pleca, pe 31 mai. Cum e la 9 saptamani? Ai greturi, ameteli, pofte?
mami_vreau daca nu-s indiscreta, de ce ai facut RMN ? (sa stii ca nu-i bai daca nu-mi raspunzi). Sti, eu acum am vazut ce ai tu la semnatura...sper sa nu fie nimic grav si sa va puteti indeplini si voi, tu si sotul tau, visul
petruta , draga de tine, te imbratisez cu drag, pe tine si pe toate fetele care traiesc aceeasi poveste

Cand voi fi mamica, JUR sa nu-mi ranesc pruncii nici cu vorba, nici cu mana, nici cu fapta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aristica spune:

Pentru voi toate



Cand voi fi mamica, JUR sa nu-mi ranesc pruncii nici cu vorba, nici cu mana, nici cu fapta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxi25 spune:

luck, eu merg la prima eco pe 19 mai, miercurea viitoare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxi25 spune:

petruta, imi pare rau, multa sanatate si putere pt a trece peste

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mami_vreau spune:

Citat:
citat din mesajul lui aristica
mami_vreau daca nu-s indiscreta, de ce ai facut RMN ? (sa stii ca nu-i bai daca nu-mi raspunzi). Sti, eu acum am vazut ce ai tu la semnatura...sper sa nu fie nimic grav si sa va puteti indeplini si voi, tu si sotul tau, visul


ce am la semnatura e o problema de trobofilie dar nu e nimic grav sau nerezorvabil...

eu am facut rmn deoarece ma pregatesc de operatie de hidrosalpinx si exista si suspiciune de adenomioza si endometrioza... dar voi vedea cu siguranta in urma operatiei.

Laura


mutatia MTHFR C677T heterozigota

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns paunas spune:

aristica
ai facut analizele? unde si cat costa?

revin cu aceeasi intrebare:care este pauza care tb facuta intre 2 fivuri recomandata de dr.PK.

PTR TOATE FETELE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabrielarusu spune:

Buna,
Aristica, i-mi pare rau dar nu stiu sa-ti raspund, noi am fost cu masina, poate celelalte fete te poate lamuri.

mami_vreau , te-ai hotarat pana la urma cu ce dr. vei face operatia? multa, multa bafta.

sper viitoare mamica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mami_vreau spune:

Citat:
citat din mesajul lui paunas

revin cu aceeasi intrebare:care este pauza care tb facuta intre 2 fivuri recomandata de dr.PK.


2-3 luni

Laura


mutatia MTHFR C677T heterozigota

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabrielarusu spune:

mami_vreau, ti-am trimis un e-mail

sper viitoare mamica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mami_vreau spune:

Citat:
citat din mesajul lui gabrielarusu
mami_vreau , te-ai hotarat pana la urma cu ce dr. vei face operatia? multa, multa bafta.


pai inca oscilam intre elvira bratila la euroclinic si ion ionut la giulesti... dar nu cred ca voi putea sa fac la giulesti ca pleaca dr in concediu la jumatatea lunii iunie si mai e si tevatura asta in sistemul sanitar romanesc...

Laura


mutatia MTHFR C677T heterozigota

Mergi la inceput