FIV in Ungaria 104

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns adipapazi spune:

aristica, kaali este in partea BUDA a orasului. du-te la helios sau korall, nu dai gres.

trenurile: daca te duci numai tu, e la voia norocului. dar: te duci frumusel la nas, ii dai ceva de genu 10-20 roni si te lasa sa stai singura. presupun ca si nedorita colega de cuseta va vrea sa stea tot singura. asa am facut eu odata si am boierit tuta sola pana la budapesta. vezi ca trenul care pleaca seara din bucuresti are intarziere garanata.

Adi +9

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adipapazi spune:

sonya, si ce zice PK? e fericit ca are acuma materie prima sa lucreze cu tine?

Adi +9

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sonya_mea spune:

Citat:
citat din mesajul lui adipapazi

sonya, si ce zice PK? e fericit ca are acuma materie prima sa lucreze cu tine?

Adi +9


Adi materie prima e cam putina la mine dar speram ca va da tot ce e mai bun din ea la FIV. Astept urmatorul cm pt a repeta hormonalele si in functie de ele imi va prescrie stimularea.
Acum stau si ma gandesc daca nu ar fi bine sa ma repet niste analize pe langa cele hormonale..... chiar nu stiu ce sa fac, sa repet si pap testul/clamydia/micoplasma, sa fac si cele de trombofilie....are rost sa ma complic cu atatea analize? Ma gandesc ca daca era cazul imi zicea PK sa le fac/repet...nu? Pe de alta parte, mai bine sa fiu eu sigura ca totul e in regula .

Tu cum te mai simti, ai mai avut stari de lesin?

Mami_vreau da ocupata mai esti, nu mai intrii deloc? Cand botezi?

Samira, Speranta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns paunas spune:


ptr fetele care au facut 2 sau 3 fiv-uri consecutive cu pk :

la ce distanta unul de altul poti sa faci(luni) ? ma refer la fiv.

mercic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luck spune:

FETELE
merge cineva la PK zilele astea?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns petrutaf spune:

mami_vreau te rog sa faci modificare la mine pe prima pagina!din pacate modificarea e :SARCINA OPRITA IN EVOLUTIE !

multa bafta tuturor fetelor care fac sau se pregatesc de FIV si sarcina usoara tuturor gravidutelor!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mami_vreau spune:

hei... scuze pentru lipsa da' voi ma iertati, nu? ca doar a fost ziua mea!
va multumesc tuturor pentru urari: samira, adi, sonya, Liana, roxi25, adria42, gabrielarusu, aristica

am facut si modificarile pe prima pagina... daca trebuie sa mai modifci ceva sa ma anuntati!

roxi ma bucur ca s-a micsorat chistul... acum ai cale libera spre bebe!

sonya ma bucur ca esti ok! de azi esti la job?
eu am facut RMN-ul dar inca nu am luat rezultatul... ca abia luni seara a fost gata si nu am ajuns inca la bucuresti... dar merg vineri sa il iau si trec si pe la d-na dr. sa i-l arat...

ngh asteptam vesti de la prima consultatie...

adi

samira ma bucur ca macar de ziua mea ai aparut! ne e dor de tine si de felul tau unic de a povesti asa ca te asteptam la discutii! sper ca esti ok!

multa bafta tuturor fetelor care sunt focuri!

Laura


mutatia MTHFR C677T heterozigota

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mami_vreau spune:

Citat:
citat din mesajul lui saboupetruta

mami_vreau te rog sa faci modificare la mine pe prima pagina!din pacate modificarea e :SARCINA OPRITA IN EVOLUTIE !

multa bafta tuturor fetelor care fac sau se pregatesc de FIV si sarcina usoara tuturor gravidutelor!


offfff... imi pare tare rau!!!! suntem alaturi de tine!!! cand ai aflat? Doamne, ce dura e viata asta!!!!

Laura


mutatia MTHFR C677T heterozigota

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns violeta70 spune:

Salutari tuturor unguroaicelor

Dumnezeu si Maicuta Domnului au grija de noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sonya_mea spune:

Citat:
citat din mesajul lui saboupetruta

mami_vreau te rog sa faci modificare la mine pe prima pagina!din pacate modificarea e :SARCINA OPRITA IN EVOLUTIE !

multa bafta tuturor fetelor care fac sau se pregatesc de FIV si sarcina usoara tuturor gravidutelor!


Petruta imi pare tare rau, suntem langa tine si ne rugam sa treceti peste necazul asta

Mergi la inceput