FIV in Ungaria 104

Raspunsuri - Pagina 14

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns cristal1995 spune:

adria: sper sa fie embrionul norocos si sa ramana cu tine toata viata!
Luck: ar fi chiar o bucurie imensa sa fim impreuna!!! Fac stimulare cu deja celebrul Menopur (pentru mine este celebru ), 4 fiole pe zi (2 diminata si 2 seara) primele 5 zile. Atunci voi avea avea echo si vom ajusta doza...
Pupici la unguroaice

Aly-"2010 va fi un an norocos... pentru noi 2"


MTHFR-Mutatia A1298C genotip heterozigot, Proteina S la limita superioara, nici o sarcina, 6 FIV+inca 2 ET

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns borzasimo spune:

Doamne, nu imi vine sa cred. Dumnezeu sa-l ierte si sa-l odihneasca in pace, santem alaturi de ea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pogonici1977 spune:

AMR 11 zile pana la operatia de scoaterea trompelor............ura

si apoi voi socoti pana la FIV...

anul 2010 va fi anul meu de reusita.... caci doamne doamne ne va ajuta si vom fi si noi parinti

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adaca spune:

tannoo25 eram tare nedumerita de ce vrei sa schimb cuvantul gazele mele de la semnatura gaze = buburuze, gargarite, etc.
simoborza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luck spune:

adria
Doamne Ajuta si te asteptam cu vesti despre embrionasul norocos.
Daca nu treci o sa vin eu sa ne intalnim undeva pe unde treci.
Crezi ca poti sa-ti activezi PM?
cristal
eu am un chist , daca se elimina pana la CM o sa incep tratam la acest CM , daca nu o sa iau AC,probabil 16 zile , dupa care incep tratamentul.
Acum depinde cand vine CM , ca nu ma stiu ...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxi25 spune:

adria, ne poti povesti cum s-a desfasurat punctia, cat a durat, ai avut dureri dupa, sangerari, ce tratament ai luat si iei, etc

multumim

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns BoboMom spune:

Petruta Doamne ajuta sa fie bine data viitoare si sa treci cat mai repede peste incercarea asta grea!

Adipapazi, si eu pateam asa mai ales la inceputul sarcinii - citeam numai intamplari neplacute (in fine, nu numai, dar multe) la odisee, motiv pentru care am hotarat sa ma retrag o perioada, pt ca imi facea foarte rau sa aflu vesti de-astea. Fa cum e mai bine pentru tine si pt bebei (sunt doi, nu?)

Luck

Cristal, multa bafta si sanatate!

Va pe toate si va tin pumnii!

Laura de Nicholas James 9 Noiembrie 2009
Poze
Poze botez si nu numai
www.youtube.com/watch?v=2rJh5IWto3M" target="_blank">Filmulete

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns leny2007 spune:

buna!!!la toate fetele,si CONDOLEANTE,DOAMNEI ANY,sa-i dea Dumnezeu putere pentru a trece peste aceasta grea pierdere,Any sunt alaturi de tine.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirela2 spune:

any de la Szeged????????
doamne fereste, imi pare rau si condoleante

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adipapazi spune:

petruta, imi pare tare rau pt ce s-a intamplat si iti multumesc din suflet pt incurajari. Doamne ajuta sa treci peste asta si sa ai putere si incredere in sansa ta!

cristal, nici nu stii cat de mult ma voi gandi la tine. o sa zic o rugaciune pt tzitzicile tale.

mirela, te urmaresc! cu sufletul la gura!

va pupa fata

Adi +10

Mergi la inceput