FIV in Ungaria 104

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns cristal1995 spune:

ngh: sigur in iunie este PK la clinica, pentru ca si noi vom fi acolo. Eu voi avea echo in ziua 5 de stimulare pe 14 iunie si cred ca vom bantui prin Budapesta pana pe 1 iulie. Poate ne vedem acolo.
Fetelor, stiti vorba aia cu "Cate bube rele, toate-n.... babei mele"?! Eu sunt aia. Tocmai ce incepusem AC-urile, toate analizele bine-merci, am descoperit nodul la san asa ca, vreau-nu vreau, pe 31 mai ma operez!!!! PK a zis ca nu afecteaza fiv-ul in continuare (daca nu sunt probleme-gen tumora maligna), dar ca el prefera sa ma operez inainte de stimulare

Cam asta e, cu DD inainte, trebuie sa fie totul bine!
Cine mai este in Budapesta intre 14 iunie si 1 iulie?
Pupici

Aly-"2010 va fi un an norocos... pentru noi 2"


MTHFR-Mutatia A1298C genotip heterozigot, Proteina S la limita superioara, nici o sarcina, 6 FIV+inca 2 ET

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sunshine4ever spune:

Adaca Doamne ce veste. Sincere condoleante pentru pierdere si din partea mea. DD sa ii dea putere sa treaca peste aceasta pierdere.
Sti cumva mai multe detalii? Am cunoscut-o si eu pe ea, desi nu am avut nevoie de traducataore. Este o femeie de treaba.

in asteptarea unui ingeras


Fiv1-hiperstimulare, Fiv2-nereusit, MTHFR A1298C heterozigot, cardiolipina pozitiv, PAI1(675 4G/4G) homozigot, mutatia V34L pozitiv-genotip heterozigot

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ella28 spune:

Cristal ce fel de nodul este? Este de dimensiune mare, prezinta risc? te

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aristica spune:

cristal1995 si noi vom fi in Budapesta pe la sfarsitul lui iunie. Poate batem orasul impreuna! Sper ca nodulul sa fie benign si sa-l extirpi fara complicatii

Cand voi fi mamica, JUR sa nu-mi ranesc pruncii nici cu vorba, nici cu mana, nici cu fapta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristal1995 spune:

Ella, aristica: Prof Peltecu a zis ca el crede ca nu prezinta nici un risc, ca este un fibroadenom (un fel de fibrom), are 2 cm in diametru si ca el e sigur ca la varsta mea sunt cazuri 1 la un milion sa fie malign.... Acum, vom vedea.
Pupici si abia astept sa colindam impreuna in Budapesta, mie imi place enorm de mult orasul.


Aly-"2010 va fi un an norocos... pentru noi 2"


MTHFR-Mutatia A1298C genotip heterozigot, Proteina S la limita superioara, nici o sarcina, 6 FIV+inca 2 ET

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns paunas spune:

aristica

de ce faci eco la ficat ?
unde scrie in lista de analize lucru asta?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luck spune:

ANI
Condoleante si Dumnezeu sa-l ierte !!!
chiar nu pot sa cred
bytzi
chir imi era dor de tine !!!
Cum esti?
cristal
Doamne Ajuta sa fie bine , sa incepi in forta si ...nu se stie precis dar nu e exclus sa fiu si eu pe acolo.Tare mi-as dori sa fim impreuna.
Cu ce faci stimulare?
adria
vad ca nu ai activat mesajul privat asa ca te rog in direct , crezi ca daca iti da PK reteta si iti depun banii in cont ma poti ajuta sa-mi cumperi merional si sa mi-l dai in drumul tau spre casa?
Multumesc !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tannoo25 spune:

Ani, condoleante !
Dumnezeu sa-l ierte !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tannoo25 spune:

Citat:
citat din mesajul lui adaca
Ade cea mai fericitasi DARIUS, CAIUS(15.09.2005) si RARES(13.12.2007)www.flickr.com/photos/14340770@N02" target="_blank">GAZELE MELE

frumoase GAZELELE tale
(modifica cuvantul din semnatura ta )

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adria42 spune:

Multumesc mult la toate fetele pt incurajari!
Un singur ovul bun dupa punctie, restul au fost prea mici. Sa vedem maine daca se fertilizeaza...

Luck, nu stiu daca trec prin orasul tau cand ma intorc. Eu merg spre Iasi.

Mergi la inceput