Aspirante optimiste > 20 ani (493)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns PaulaFrida spune:

Neatza fetelor
Poftiti la www.fattyweightloss.com/wp-content/uploads/frappuccino.jpg" target="_blank">cafelutza si papica
anaxena frumoase pozele,Maria seamana f.bine cu tati ei,e frumusica foc,are niste ochisori
JoAnn cum sa nu ne amintim e tine?dar noi nici nu te-am uitat imi pare tare rau ca ai fost in asa situatiema bucur ca e bine bebicul,sa stea cuminte acolo la mami lui in burtica pana la 9 luni si sa creasca mare si sanatos
Va pe toate si va doresc o zii minunata

Inca 2 luni de tratament si chemam barza sa n-il aduca pe

Marriage ticker
TTC ticker

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns PaulaFrida spune:

cami aici sunt,va pregateam papica si cafelutza si mai si citeam,ca ati avut un spor la scris,dar ma bucur cand am mult de citit

Inca 2 luni de tratament si chemam barza sa n-il aduca pe

Marriage ticker
TTC ticker

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madutza_bra spune:

'Neata fetele!

aseara bineinteles ca am stat pana tarziu la fini , si acum sunt cheauna . M-am trezit de la 7:30 pt ca au venit niste muncitori sa ne puna gazon si plantutze in curte . Eu aveam numai flori si acum vor fi si multi boschetei printre florile mele . Maine fac poze si le pun.

Sherbi, e dulce foc David al tau. Sti, mobilier verde ca la David in baie am si eeeeu .

JoAnn, imi pare rau ca ai patit asa, important este ca sunteti bine si tu si bebelusul. Stai cumintica in pat . Multa sanatate!

anca, roxy, camcris, cosmi, bebelu, aditza, mara, ama, iony, doula, mandreeac, oana, paula , talida , ana

...sper ca nu am uitat pe nimeni

Sa aveti o zi frumoasa!

Povestea nasterii

Mada, mami fericita de Cristian - 29.12.2008

Poze

---------------------------------------------
Ceea ce nu te doboara , te intareste!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns PaulaFrida spune:

Sherbi frumoase pozele,David e tare frumos,are cu cine sa semene ca la ce mami si tati are,n-avea cum sa fie altfel

Inca 2 luni de tratament si chemam barza sa n-il aduca pe

Marriage ticker
TTC ticker

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camcris spune:

paula acum pot sa ma apunc de mancat linistita vad ca sunt putine fete prezente deci sigur ne ajunge la ditai portia , hai ca mai oprim si la pofticioase





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns PaulaFrida spune:

angi bine-ai venit printre aspirante,sedere placuta la noi si sa dea DD sa se intample minunea cat de repede

Inca 2 luni de tratament si chemam barza sa n-il aduca pe

Marriage ticker
TTC ticker

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns PaulaFrida spune:

Cosmy iti tin pumnii sa fie totul bine marti la dr
Si la noi a fost furtuna aseara ca doar suntem vecine

Inca 2 luni de tratament si chemam barza sa n-il aduca pe

Marriage ticker
TTC ticker

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns PaulaFrida spune:

cami pofta mare

Inca 2 luni de tratament si chemam barza sa n-il aduca pe

Marriage ticker
TTC ticker

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oanab04 spune:

Neata fetelor, Paula multumesc de cafea, macar asa virtual sa mai beau si eu cate o cafea, ca de cand nu mai fumez nici cafeaua nu mai are nici un farmec ii dau cu apa plata de dimineata asa.
Va pup pe toate, azi nu stiu daca o sa am prea mult timp, da intru eu mai dupamamiaza.



Cel mai mult in viata imi doresc un spatiu in care sa-mi astern gandurile, barbatul iubit alaturi de care sa-mi astern noptile si un copil in care sa-mi astern viitorul...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madutza_bra spune:

'neata, Oana !

Povestea nasterii

Mada, mami fericita de Cristian - 29.12.2008

Poze

---------------------------------------------
Ceea ce nu te doboara , te intareste!


Mergi la inceput