*LMA!*Puiuti de Randunici 2008 !! (407)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ramo_cata spune:

Citat:
citat din mesajul lui Nicoleta

A facut primul pishu la olita, din picioare!!! Se tinea cu mana de puta si am zis sa incerc... Nu a facut mult, dar e de bine!! si ce fericit era apoi!

---------------------------------------------------------------------------------------------------
Nu te ingrijora pentru oamenii din trecutul tau. Exista un motiv pentru care ei nu se afla in prezentul tau.
andru a facut juma de pishu la olita si juma pe jos..asa imi face aproape de fiecare data cand reusesc cat de cat sa-l pun pe olita..il intreb "vrei sa faci pishu la olita?"
raspunde:da..sta cateva secunde ,face putin apoi zice"tata=gata" ..se ridica ,se duce in diverse locuri:dupa usa,langa jucariile lui sau patutz si gata face si restul de pishu..intr-o seara a facut pishu in cele 2 olite,putin intr-una,putin in cealalta si putin pe covor...asa sa fie tot tacamul...

RAMI mamica fericita de puiutz mic si iubit ANDREI
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramo_cata spune:

Citat:
citat din mesajul lui VALENTINA C

Si sotul meu e bugetar

valentina cu Matei ( 10.04.2008) si Luca ( 5.02.2010);
si al meu e bugetar ,eu somera ..vai de viata noastra ce ne asteapta...cand am ajuns la salariu de 10 mil simteam ca sunt nerealizata,ca e putin ,acum sunt socata de ce se intampla in tara asta,de ce vremuri traim,de cat de repede se duc banii atunci cand mergi sa cumperi mancare si cand te uiti in plasa constati ca n-ai cumparat mai nimic...cand am ramas gravi cu andru imi doream nespus de mult sa-mi gasesc un alt job ..nici in cele mai urate vise ale mele nu m-am vazut somera la 29 de ani,nu m-am gandit ca nu o sa am unde sa muncesc,ca o sa-mi fac griji pentru ziua de maine,am simtit ca imi este mai greu ca atunci cand am terminat facultatea si nu aveam exeprienta...macar atunci ziceam "deh n-am experienta ,inceputul e mai greu"..dar acum pe ce sa mai dau vina?!?? pe tara in care traim ,pe dobitocii care ne conduc si care au facut din romania o tara fara viitor

RAMI mamica fericita de puiutz mic si iubit ANDREI
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CristinaGoji spune:

Marina ma bucur pentru vestile bune!
Ioana Doamne ajuta sa fie bine samburica si sa fie o brunetica focoasa cu gene lungi!

Gudinde multam ca te-ai gandit la mine Eu am avut circumstante atenuante. Vladut o tot dormit ultima vreme la amiaza si atunci cand doarme, mai devreme de 12 nu se culca. Azi iar o dormit, da l-am lasat la NatGeo Wild, ca-i fan si mi-a dat liber cateva minute.

Dudurutza draga, daca tot te prinzi asa repede la facut tort, iafa-mi si mie un tort dieticos, ca si io-s la cura continua si trage o fuga pana-n Floresti aci la mine. Fac cinste cu un gratar.

Olgutza ma bucur pentru tine ca nu ai sifilis

ramo_cata fata suparata! Eu m-as uita la clipuri si alte link-uri, da zau ca nu mi-a dat decat foarte putin ragaz copkilu.

Cleme am primit si eu acum o schema de tratament pentru constipatia Dariei, Lepicol cate 1/2 lingurita dimineata si 1/2 seara timp de 3 saptamani, dupa care 1 saptamana pauza. Daca in saptamana aia iar se constipa, Duphalac, asta nu mai stiu cat, dar cred ca scrie pe prospect. Deocamdata insa nu vad mari rezultate nici de la Lepicol.

Valentina pai virozele intr-adevar nu ai ce sa le faci, decat sa astepti sa treaca, nu exista tratament impotriva virusilor, decat vaccinuri si anti-doturi.

Nico, ramo_cata la mai multe pishu in olita!

No, super, am reusit sa citesc tot! Ma duc la micul naturalist , poate mai revin daca se culca la ore omenesti.

Mami de Daria (21.04.2008) si Vladic (17.10.2006)
Vladic
Daria

"We do not stop playing because we grow old; we grow old because we stop playing."

Author unknown

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bitza037 spune:

hai ca am ajuns si eu la spartul targului:

Vali, excat de prima geanata iti ziceam ca mi-a placut aici la Grand Arena......am innebunit cand am vazut-o.....

Cleme.....iti zic si tie 2 vorbe imediat, ca acum trebuie sa ma duc pana la buicatarie ca ave un musafir

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Simo27 spune:

Buna seara

Aparatul de waffe l-am luat de pe Marketonline,dar cum am vazut ca nu mai au pe site aparat de waffe,in schumb au mai multe produse Disney.
http://www.price.ro/specificatii_ariete_disney_maxi_waffle_196_133578.htm
Olga,dupa cum vezi e chiar figura lui Michey!
Mie waffele mi-au iesit mai inchise la culoare ca am avut zahar vanilat burbon!

Mda,la ritmul in care ati scris si eu citesc din 2 in 2!
Vali,te inteleg perfect cum e doar cu un copil in casa,dar eu avandu-o pe mami aproape imi AUD mai des gadurile
Sanatate bebelusului grasut



mami de David, Sam si Siluan

"Exista un singur copil cel mai frumos din lume,si fiecare mama il are"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Simo27 spune:

Ah,am uitat:
Noi maine ne internam ca sa facem un nou set de analize.Sa va zic drept,sunt speriata si stresata ca abia isi revensie dupa internare...acum iar o sa fie plangacios si o sa aibe dureri!si eu pe langa el

Noapte buna

mami de David, Sam si Siluan

"Exista un singur copil cel mai frumos din lume,si fiecare mama il are"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nicoleta spune:

Simo, curaj, hai ca va fi scurt! Cum mai este Micu?

---------------------------------------------------------------------------------------------------
Nu te ingrijora pentru oamenii din trecutul tau. Exista un motiv pentru care ei nu se afla in prezentul tau.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CristinaGoji spune:

Simo te imbratisez cu drag! Stiu cum tre' sa-ti fie inima...incredere ca totul va fi bine!

Mami de Daria (21.04.2008) si Vladic (17.10.2006)
Vladic
Daria

"We do not stop playing because we grow old; we grow old because we stop playing."

Author unknown

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nicoleta spune:

Ramo, lasa ca nu se vor insura cu scutecul la fund! Ia sa vezi tu ce barbatoi vor ajunge!!

Sa aveti o zi frumoasa maine: stiti, doar, ca incepe week-endul!

La multi ani, Simonette!

---------------------------------------------------------------------------------------------------
Nu te ingrijora pentru oamenii din trecutul tau. Exista un motiv pentru care ei nu se afla in prezentul tau.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bitza037 spune:

Stela, si eu ti-am zis de influcid,asa ca o floricica din buchet este si pentru mine

Cleme cum ma sa fii invizibila?? daca citesti mai din urma ai sa vezi ca le-am rugat pe fete sa ne interesam,poate reusim sa te ajutam cu un job

Simo iti tin pumnii pentru maine, sunt sigura ca o sa fie bine

Mergi la inceput