| Citat: |
| citat din mesajul lui allexxia_m uitati www.impactingorj.com/actualitate/Concediu-de-maternitate-obligatoriu-de-20-de-saptamani-platite-integral-2895.html" target="_blank">AICI link-ul cu privire la noile norme UE privind concediul de maternitate 14+ |
13+ 
Minunate sunt lucrurile tale Doamne!
Crisuletzul, nu s-a impuns nimeni cu nimeni. poate nu s-a inteles. toata lumea e bine si comunicarea si mai buna!
suntem fete intelepte, asta face diferenta! 

Ana
14
alexxia,muciumesc pt parola....aia de gmail eu am facut-o!

Doura nu te supara pe mine....nu am gandit...
Ma duc in lume
9+
mai ceva...aveti grija ca in prima pagina unde sunt enumerate capitolele,cap 27 e trecut de 2 ori....in loc de cap 28!
ma duc sa termin de papat!
9+
buna 
am intrat cateva minute sa vad ce mai fac fetele, dar nu pot tine pasul, la cat am de recuperat

offf...grea faza asta cu statul in pat

pe burta nu mai pot sta, fundul e vanat de la atatea injectii, spatele ma doare ...lista poate continua...
abia astept sa treaca 10 zile sa merg la ecograf sa vad ce face bebe![]()
va doresc o seara placuta la toate 










10+
Aaaa sa-mi fie rusinica
, nu am felicitat fetele care au fost la eco azi si au adus numai vesti bune 
bebelu&Doura

Ana
13+ 
Minunate sunt lucrurile tale Doamne!
Minunea mea
JoAnn, pupam si noi mamica si burtica!
asteptam vesti de la tine! numai ganduri bune din partea noastra! 

Ana
14
