Pufuleti de ianuarie - februarie 2010 (52)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns cris_mario spune:

Citat:
citat din mesajul lui miremia

Pt fetele cu colaceii. Probabil stiti, dar va mai la cap. Sa nu le dati drumul micutilor direct in cada, sa-i sustineti la inceput pana vedeti ca se simt in largul lor. Eu si acum o tin pe a mea de manuta si fundulet cand o lansez.

In alta ordine de idei sper sa le placa si sa se distreze! Astept impresii.

Mirela fericita de Mara Ioana


abia astept...yupiiiiii
multam muuult

Andreea Alexandra Elena 02.02.2010+Mario Andrei 16.08.2005+Andrei Daniel 09.09.2000
www.flickr.com/photos/43981940@N03/" target="_blank">poze
o printesa grabita...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris_mario spune:

Citat:
citat din mesajul lui rox_y

si...danasor...ai o sematura beton!


31.12.2009 Roxi de Diana

Poze
Bebe Diana
Poze botez




eu am ratat din postarile tale,sau nu ai spus? unde lucr sorul de aare spectacol? dk poti spune ofc

Andreea Alexandra Elena 02.02.2010+Mario Andrei 16.08.2005+Andrei Daniel 09.09.2000
www.flickr.com/photos/43981940@N03/" target="_blank">poze
o printesa grabita...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris_mario spune:

are vreo 30 min de knd s-a linistit....timp in kre am intins niste rufe...am strans altele,am "montat" carutul ... ptr ca s-a uscat(l-am spalat dimi) si am calcat 2 tricouri si 1 per pant....urmeaza runda 2 cu muuulte alte rufe de calcat....

Andreea Alexandra Elena 02.02.2010+Mario Andrei 16.08.2005+Andrei Daniel 09.09.2000
www.flickr.com/photos/43981940@N03/" target="_blank">poze
o printesa grabita...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nik0le spune:

cristies, miremia

Fii-mea urla de vreo ora si ceva, orice i-as face. Cu mici pauze. Si n-am mancat nimic aiurea, in afara de ciocolata obisnuita. Pe aia cu 75% cacao n-am curaj s-o incerc. Ma dor urechile.

Nico de Isabela (2007) si Irina (01.02.2010)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristies spune:

Citat:
citat din mesajul lui Nik0le

cristies, miremia

Fii-mea urla de vreo ora si ceva, orice i-as face. Cu mici pauze. Si n-am mancat nimic aiurea, in afara de ciocolata obisnuita. Pe aia cu 75% cacao n-am curaj s-o incerc. Ma dor urechile.

Nico de Isabela (2007) si Irina (01.02.2010)





Eu am descoperit un mod de-al calma cand zbiara. Il pun in carut si il imping si il trag prin casa. Se calmeaza si chiar in unele cazuri adoarme. Nu inteleg de ce...

_
Cristina, de gargaritz Alexis.

Povestea zilei de 6.01.2010

Cresc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rox_y spune:

si...mi-am adus aminte de kg in plus....sotul meu are ce are cu burtica mea..nu-i place si gata..si tot ma bate la cap cu asta...cateodata ma supar cateodata"nu aud", nici io nu incap in anumiti pantaloni..dar cu timpul trece sper ca la vara sa fie bine.

si io as manca ciocolata si multe altele dar ma abtin pt fetita...ca dupa aceea o sa mananc cat vrea io

si am mai vrut sa zic ceva dar a venit soacra mea iubita si m-am apucat de pove..si am uitat...

31.12.2009 Roxi de Diana

Poze
Bebe Diana
Poze botez

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris_mario spune:

Citat:
citat din mesajul lui cristies

Citat:
citat din mesajul lui Nik0le

cristies, miremia

Fii-mea urla de vreo ora si ceva, orice i-as face. Cu mici pauze. Si n-am mancat nimic aiurea, in afara de ciocolata obisnuita. Pe aia cu 75% cacao n-am curaj s-o incerc. Ma dor urechile.

Nico de Isabela (2007) si Irina (01.02.2010)





Eu am descoperit un mod de-al calma cand zbiara. Il pun in carut si il imping si il trag prin casa. Se calmeaza si chiar in unele cazuri adoarme. Nu inteleg de ce...

_
Cristina, de gargaritz Alexis.

Povestea zilei de 6.01.2010

Cresc


alexandra numai asa se linisteste knd e super agitata...dar imping si trag EXAGERAT de tare

Andreea Alexandra Elena 02.02.2010+Mario Andrei 16.08.2005+Andrei Daniel 09.09.2000
www.flickr.com/photos/43981940@N03/" target="_blank">poze
o printesa grabita...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rox_y spune:

Citat:
citat din mesajul lui cris_mario

Citat:
citat din mesajul lui rox_y

si...danasor...ai o sematura beton!


31.12.2009 Roxi de Diana

Poze
Bebe Diana
Poze botez




eu am ratat din postarile tale,sau nu ai spus? unde lucr sorul de aare spectacol? dk poti spune ofc

Andreea Alexandra Elena 02.02.2010+Mario Andrei 16.08.2005+Andrei Daniel 09.09.2000
www.flickr.com/photos/43981940@N03/" target="_blank">poze
o printesa grabita...



am spus..dar probabil nu ai vazut...pt tine mai zic odata :)
nu lucra..(adica lucra la firma noastra)..dar e actor amator..si in timpul liber mai are o repetitie ..un spectacol...singura trupa de teatru din oras...si nici nu avem un teatru normal....ca constructie zic in oras

31.12.2009 Roxi de Diana

Poze
Bebe Diana
Poze botez

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nik0le spune:

Citat:
citat din mesajul lui cristies

Citat:
citat din mesajul lui Nik0le

cristies, miremia

Fii-mea urla de vreo ora si ceva, orice i-as face. Cu mici pauze. Si n-am mancat nimic aiurea, in afara de ciocolata obisnuita. Pe aia cu 75% cacao n-am curaj s-o incerc. Ma dor urechile.

Nico de Isabela (2007) si Irina (01.02.2010)





Eu am descoperit un mod de-al calma cand zbiara. Il pun in carut si il imping si il trag prin casa. Se calmeaza si chiar in unele cazuri adoarme. Nu inteleg de ce...

_
Cristina, de gargaritz Alexis.

Povestea zilei de 6.01.2010

Cresc


Multumesc pentru sfat, cristies! S-a linistit acum, isi suge degetul. Si l-a descoperit de cateva zile si sunt fericita, am scapat de suzetaaa! Va spuneam eu ca ma streseaza ca vrea suzeta, ca trebuie sa am grija sa o am mereu cu mine, ca trebuie sa fie curata, ca trebuie sa am grija sa nu cada pe jos... multe d-astea.

Nico de Isabela (2007) si Irina (01.02.2010)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris_mario spune:

Citat:
citat din mesajul lui rox_y

Citat:
citat din mesajul lui cris_mario

Citat:
citat din mesajul lui rox_y

si...danasor...ai o sematura beton!


31.12.2009 Roxi de Diana

Poze
Bebe Diana
Poze botez




eu am ratat din postarile tale,sau nu ai spus? unde lucr sorul de aare spectacol? dk poti spune ofc

Andreea Alexandra Elena 02.02.2010+Mario Andrei 16.08.2005+Andrei Daniel 09.09.2000
www.flickr.com/photos/43981940@N03/" target="_blank">poze
o printesa grabita...



am spus..dar probabil nu ai vazut...pt tine mai zic odata :)
nu lucra..(adica lucra la firma noastra)..dar e actor amator..si in timpul liber mai are o repetitie ..un spectacol...singura trupa de teatru din oras...si nici nu avem un teatru normal....ca constructie zic in oras

31.12.2009 Roxi de Diana

Poze
Bebe Diana
Poze botez




imi cer scuze k nu am vazut/retinut ... super tare

Andreea Alexandra Elena 02.02.2010+Mario Andrei 16.08.2005+Andrei Daniel 09.09.2000
www.flickr.com/photos/43981940@N03/" target="_blank">poze
o printesa grabita...

Mergi la inceput