LMA Ghiocei de martie-aprilie 2009 !! *203*

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns claudela spune:

Eu vin cu o cafeluta, voi veniti cu povestile...
Am admirat si eu ghioceii, sunt atat de frumosi si haiosi!


POVESTEA MIRUNEI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dyana27 spune:

neatza fetele; deci ce fac eu acuma??? plang ca proasta; ca voiam sa merg la cumparaturi azi si tocmai m-a sunat surioara ca ar vrea sa se duca sa se vopseasca si nu stie daca mai ajungem.... evident i-am zis sa se duca, ca doar nu sta dupa fundu' meu.... si cand am inchis telefonul am inceput sa plang; cat de idioata pot sa fiu?????? sunt atat de "neiesita" incat plang ca nu ajung sa cumpar salam (vorba vine...)???

Diana- mami super fericit de mutzunel incredibil David Gabriel 1 aprilie 2009
UN ANISOOOOOOOOOOOR!!!!
dezMOTZarea
cum am venit pe lume

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bianca2503 spune:

Neata,

vazut poze cu IAN SI DAVID. Frumosi, frumosi!

OLGA, asa da surpriza. Asa ni se intampla si noua plecam intr-o directie si ne trezim la Poola.

DYANA, in loc sa plangi mai bine te-ai ambitiona sa conduci singura. Asa iesi la cumparaturi cand vrei tu. Si eu vreau sa ii dau lui Vladimir sa manance si sa dam o tura sa ii schimb sandalele. V-as lua cu mine insa in masina pe care o am acasa acum am doar 2 locuri si in spate am bicicleta.

Dar, ambitie ai, curaj poate iti mai trebuie. NU e greu! Nu mai plange, ia-l pe David, pune-l in carut si da o tura de cartier macar.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns inna30 spune:

neatza mai fete cucuiete..sarut mana, m-ati facut sa rosesc ..glumesc, fusei odata mai iubitele si io..acu a mai imbatranit "baba", multumesc .Noi suntem bine, azi ne ducem la vaccin si iar ni se inrosesc ochisorii..inebunesc cu alergiile lui andy ca nu stiu la ce face conjunctivita alergica...a inceput si puful de la plopi..o fericireeee.
va pup..revin ca nu ma lasa copchilul..face crize cand ma vede la comp..cum ma asez pe scaun inebuneste..daca stau pe pat e ok..numai pe tatsu il lasa..scriu intre urlete...e asa de smecher..are ceva cu mine..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bianca2503 spune:

LA MULTI ANI CELUI MAI MIC PITIC! Multa sanatate si putere mamicii lui frumoase.

PS: Anca eu astept continuarea povestii cu absolventa de Geologie plecata pe platforma petroliera din DUbai.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns inna30 spune:

oli- superbe pozele...Davidutul e scump tare dezbracat cum ura el in masina...superbeee

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns inapreda spune:

'Mneata la toate tufetele cucuiete,

de cafea, de abia atept sa beau si eu una
Ian doarme si eu il pazesc
Ieri am fost la gratare cu lume multa la cineva in curte; a fost mai cuminte decit ma asteptam; a tot patrulat pe acolo pina s-a ostenit rau de tot; a papat bine, bine (inclusiv ceapa; acasa primeste si usturoi in spanac ) iar la 21.30 l-am adus rupt acasa; credeam ca o sa doarma mult; da de unde! Pe la 5 s-a apucat de moshmondit prin pat si de abia la 8.30 a adormit la loc.
Acu' astept sa se trezeasca sa-l fac o tura de parc Noi locuim in parc, asa ca nu mi=e greu deloc




Gina lu' Ian
Ian are 1 an!
Ian 1 an +



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns m_monique spune:

La multi ani bb3!
sa fi sanatos si sa-i aduci ancai multe bucurii. si sa ramai tot asa de norocos!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gianina34 spune:

La multi ani! Robert Adrian - cel mai cuminte ghiocel
Anca - multi multi pupici si tie mama curajoasa si puternica

Gianina - mami de micsunica-balerina Andreea - 13 aprilie 2009
avem 1 anisor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns inapreda spune:

Dyana, iti inteleg frustrarea; nici eu nu conduc. INCA
Eu as urma sfatul Biancai si m-as duce la cumparaturi undeva pe=aproape; daca o fi existind "aproape" in Bucuresti


Gina lu' Ian
Ian are 1 an!
Ian 1 an +



Mergi la inceput