Goldie Pants - 41

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

mey liso am zis eu ca tre sa fiu out of it pt baeti mey, ca numai asa ma plac??? sunt out of it pen'ca asa vrea creiru meu si asa am eu chef understand??

hoxigenu nu e delicatesa mey, e ceva ce respiram toti, fiecare cat si cum poate. nush ce vi s-a pus pata pe mine. cand erati voi oxigenate, nu v-am zis nemic. sau e interzis blondelor??? sau nu mai puteti de ciuda ca la mine are un special efect?


oricum ar fi, nu ma dau la baietii din alte ograzi, am suficient si tot ce vreu aci la mine. tendintele astea de expasiune ce le vehiculati sa fie undeva in subconstientu vostru....si deci asta sa fie un scop ascuns al vostru pe care mi-l bagati mie pe gat


mey miss DD, cred ca musai sa merji la munte sa te mai oxigenezi, ca vad ca nu precepi nemic din ce ti se esplica . n-am zis eu ca se teme cineva de mine...tu ai urlat in gura mare sa ascunda lisa baietii DECI NU imi pune in discurs ce nu am zis si nu am sustinut. TU le zici, tu le sustii.... stai calma ca pe fondurili europene vine si lotul de visini, ca vad ca ai nevoie de ei, ca o dai mereu la ascuns pe dupa ei

cat despre "dansu" din era glaciara....nu e la mine, e la tine. tu tot faci referire la era aia. seteaza-ti mey GPS-ul sa te aduca in timp real. killeru e aci cu mine, nu te vrea, nu te prefera....deci ia-ti gandu de la el..... sau vrei sa iti mut eu gandul in alta parte?

cat despre baietii ce ii defilasi tu ca sa ma aduca in simtiri . eventual sa le explic eu cum si ce se simte....desi nu cred ca ai vrea

P.S. n-avea grija rochiilor mele, are cine sa le tina evidenta si sa le testeze... la intidere si destindere

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

mey acu io nu ma pricep la gipiesuri da tot e bine ca tu cunosti termenu de timp real, na doar esti mai evoluata ca daca acu o duzina de capitole GP sau chiar 2 duzini sau o fi mai multe poate , noi dexcoperiram hoxygenu si ne oxygenaram la greu iar pa radaru tau abia acu aparu’ e clar ca avem o problema de timp real. Sa nu fie espirat hoxygenu ala de-l rexpiri tu mey de iti da simptomili astea
Nu-sh sa zic daca metodili noastre din galciatiune nu cumva e mai evoluate decat alea modernili ali tali da na, stii vorba aia e bine si mai tarziu......decat never ever.....io una cre ca ai pozat prea multa vreme in virgina ca sa mai schimbi ceva acu..... oricum insixta ca cine stie de unde sare dansu.....
cat dexpre visini daca gradinaritu pe bani europeni e mai nou biznisu tau, poate gasim un spatiu liber in gradinili noastre si comandam la tine sa ne amenajezi livada de visini desi la timpu tau real..... mi-e ca ne aduci deja dulceatza dar stii ceva? ar fi mai indicat sa fie topingla noi se consuma maxim, cre ca nu stii ezact cum e cu topingurili astea da no problem, o sa vina vremea sa dexcoperi si tu sicretili lor poate peste inca vreo cateva duzini de capitole, adeka in timpu tau real .........so no rush take your time

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

dupa cum vedeti nevelu hoxigenului la noi pi strada iaste la maximu maximului ...dar daca la oana a avut un asemenea efect si vrea sa fie out of it la mine altfel stau lucrurile
mey fetile daca tot e liber postu de lady io m-am decis vreau sa candidez habar n-am cu ce se mananca da stiu ca vreau s-o fac si pe asta si ma gandesc ca e mai bine sa dispar din lumina reflectoarelor o vreme,bineinteles impreuna cu baietii mei si
vecinii pt. asta am inchiriat insula lu un pretin foarte bun...chiria am platit-o in functie de nr,persoanelor pe are le iau cu mine ezact ca la intretinere...cate persoane e trecute pt.atatea platesti






www.youtube.com/watch?v=-9TqO_TYCrw&feature=related" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

mey si ziceau astia la horoscop ca saptamana asta interlocutorii nu o sa ma priceapa si uite ca e adevarat

mey n-am descoperit oxigenu acu, stiu ca l-ati consumat mult si bine pana acum, ca si mine de altfel. ce nu precepi tu mey miss DD iaste ca, acum a aparut un ingredient special, care in combinatie cu oxigenu ma face out of it

n-am pozat in vergina mey..ma confunzi cu sister . n-as incapea in aceeasi propozitie, eu si cuvantu aiesta....ca nah, nu ne mai potrivim...dupa cum ti-am spus, vremuri moderne, obiceiuri noi


blonda sunt si voi fi intotdeauna, de coroana de nu o sa ma dezic never, ba chiar e una din mandriile mele. alturi de rochiile scurte si apa plata cu lamaie

nush de ce ai tu senzatiunea ca am ramas in urma.....probabil ca te-ai ratacit intr-o bucla temporara, da aste e din cauza ca te uiti cu benoclu la killeru, si nu te protejezi cu . e drept ca atat e de fromos si de minunat, ca iti da senzatia tari.....pacat pt tine ca masoara doar fustili mele..... pune-ti baietii sa iti defileze mey, ca ziceai ca ei te aduc in simtiri,..cred ca doar pe tine te aduc....(pe mine baietii mey cand defileaza...ma scot din simtiri )


cu visinii, o livada iti aduc daca vrei, ca ai facut un obicei din a te ascunde dupa ei . pentru tine fac orice, si dulceata si visinata, numai sa te stiu cu okii in ograda ta


nici nu m-am declarat bine out of it, ca deja si s-a depus candidatura pt lady.... iona, eu te sustin si accept sa vin la ceremonie sa iti inmanez coroana de lady. nu se mananca...te nasi o ba pentru asta. da tu ai stofa buna, deci nu imi fac griji...ca te descurci

insa miss DD nu e convinsa ca poci fi si altfel...da nu-i bai, are vreme lunga de aci incolo sa se convinga

si tot nu am preceput....ce ai impotriva outofit-ului meu, mey miss DD??? ca nu le-am cerut la ai tai baieti sa ma scape de inocenta. ce ai tu ca ma hoxigenez eu??? banuiesc ca te roade invidia pentru starea mea de spirit, da asta rezolv-o cu baietii tai....daca nu is capabili, cauta pe la PR , spune-i la lisa sa faca o delicatesa...fa ceva!!!




Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

mey io una nu stiu pe cine si despre ce vrei sa convingi tu cu atatea cuvinte da zi inainte ca le zici bine

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:


socializare...socializare...socializare...
nu dejaba am luat 10 cu felicitari la arta discursului


ahh..si era sa uit...special secret ingredient+hoxigen



Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

Citat:
mey liso am zis eu ca tre sa fiu out of it pt baeti mey, ca numai asa ma plac??? sunt out of it pen'ca asa vrea creiru meu si asa am eu chef understand??

oana io ma straduiesc din rasputeri sa pricep ce zici tu acilea nush cum de nu ti-ai dat seama pana acum..da io demult nu mai mai chinui sa traduc ce zic..si asa fiecare intelege ce si cum vrea sau cum trage nadejde sa se intample
si cum am obosit sa cetesc atat prefer sa-mi "ies din simtiri" bineinteles alaturi de mandretile mele in timp ce voi jucati ping pong cu creatura aia din era glaciara




www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=PlayList&p=D1C36AF4E9D5BFFB&playnext_from=PL&playnext=1&index=62" target="_blank">"I become the stars and the moon. I become the lover and the beloved.
I become the victor and the vanquished. I become the master and the slave.
I become the singer and the song. I become the knower and the known.
I keep on dancing and then, it is the eternal dance of creation.
The creator and creation merge into one wholeness of joy."

www.youtube.com/watch?v=3vX1q_464vQ&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ&feature=related" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=oNLcEEgXRLU&feature=related" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=slxYSVXOE9w&feature=related" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

ah , am uitat sa zic pentru mine oxigenul asta iaste delicatesa!!!!! punct





www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=PlayList&p=D1C36AF4E9D5BFFB&playnext_from=PL&playnext=1&index=62" target="_blank">"I become the stars and the moon. I become the lover and the beloved.
I become the victor and the vanquished. I become the master and the slave.
I become the singer and the song. I become the knower and the known.
I keep on dancing and then, it is the eternal dance of creation.
The creator and creation merge into one wholeness of joy."

www.youtube.com/watch?v=3vX1q_464vQ&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ&feature=related" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=oNLcEEgXRLU&feature=related" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=slxYSVXOE9w&feature=related" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

mey lisa nu mai traduc nemic...iau totul cu iaste

despre creatura aia...la mine in teren nu ajunge, ca n-am temperatura potrivita pt ea. la mine e mai hot atmosfera..asa ca sta la miss DD doar

in rest....

Whisper softly and the world just disappears
Take me higher and just wipe away my fears
Wrap me up in all your love
That’s the oxygen I need, yeah



Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

mey da tie ti-a murit laudatorii pune mey acilea foaia matricola si toate titlurili ca sa nu-ti mai tocesti fingerili atata ca noi oricum cetim din 2 in 3

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput