Goldie Pants - 41

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

mey le-as pune, da nu vreau sa zici mai apoi ca din outofit....dau in fitze


e destul ca apreciezi cum notili bune se oglindesc in comportamentul meu. e mai mult decat aprecierea foii matricole

laudatori...ce-or fi aia? la ce folosesc??? azi nu imi fuje gandu atat de departe...



Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Ce-i aci? revolutie? Am performat toate actiunile de mai sus plus noua mea vetamina personalizata:

in timp ce v-am observat conversatiile, ca altufel sigurat nu preceam nimic.

First, vreu sa va zic ca la sediul GSS a venit o plangere de la protectia creaturilor din era glaciara. Zice ca a interceptat zboruri de creaturi dar era tot aceeasi, dansu Cica legea zice ca nu e voie. Ca sa faci asa ceva, trebuie sa ai creatura cu acte, drept animal de companie. Vor sa dea GSS in judecata ca nu v-au fost reglementate actiunili oana si mj NOT . Lisa, trebuie sa iei problema in mana . Cica reprezentantul legal al GSS tre sa le faca pe oana si mj sa isi faca acti pi animal. Cica PET Comun le si vad impartindu-l. Oricum, cica asta e www.joreviews.com/wp-content/uploads/2009/07/iceage3_nov21.jpg" target="_blank">propunerea lor. Numai bine, si pet-urile fac ca si ele, minus ghinda.
Daca iti inchizi biznisul, ma vad obligata sa adaug retete proprii de delicatese in medniul meu de vetamine si ierburi, amestec si vei avea populatia pe constiinta. Am neste retete ca mi-e frica sa vi le arat chiar si voua.
Iona, daca pleci pi insula lu pretenu ce crezi ca rezolvi? Nimic, iti zic eu. Cine crezi ca e in juriu de acordare a titulaturii de lady? Tot NOI

Joann unde ai desparut?



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

neatza

deci:
parpal io accept propunerea de a incerca sa le conving pe mj si oana sa-si legalizeze relatiile cu creatura din era glaciara bietul de el..tre sa aiba si el o stapana iubitoare sau daca sunt doua e si mai bine
avand in vedere ca acum e in perimetru lu mj, propunerea mea e urmatoarea:
1. vineri, sambata si duminca creatura va sta la mj
2. luni, marti si miercuri la oana
3. schimbul se va efectua pe domeniul public, mai exact la SPA, in zilele de luni, respectiv joi, la amiaz si evident cu martori, pentru a vedea ca petu e tratat corespunzator de catre stapane sunt absolut convinsa ca nu vor fi problems
referitor la biznisu cu delicatesi...am mai reflectat si nu vreau sa il inchid nu vreau sa am pe constiinta toata populatia....voi imi sunteti de ajuns





iona, joann

www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=PlayList&p=D1C36AF4E9D5BFFB&playnext_from=PL&playnext=1&index=62" target="_blank">"I become the stars and the moon. I become the lover and the beloved.
I become the victor and the vanquished. I become the master and the slave.
I become the singer and the song. I become the knower and the known.
I keep on dancing and then, it is the eternal dance of creation.
The creator and creation merge into one wholeness of joy."

www.youtube.com/watch?v=3vX1q_464vQ&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ&feature=related" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=oNLcEEgXRLU&feature=related" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=slxYSVXOE9w&feature=related" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

play-replay


mey ca imi facurati . da asta e, m-a tras miss DD in era galciara, imi asum faptili mele mey, ca doar deep deeep inside am feeling de lady .

deci propun asa ca sa ne dea protectiunea animalelor custodie comuna mie si la mj, pentru creatura. insa miss DD, tu iasti cea care a invocat prima era glaciara, deci rogu-te asumati 65% din raspundere pentru creatura. ma repet...la mine e hot hot atmosphera, deci p'aci nu are multi purici de facut, ca nici ghinde nu cresc, nici la sanius nu mergem des

mey lisa, conditiunili tale tre sa le studieze avocatu meu si sa vad mai apoi daca ma sfatuieste sa le accept ori ba(asta cand o termina de holbat la fusta mea scurta...tinand cont ca e scurta, sper sa termine repede analiza materialului, deoarece croiul e simplu....analizeaza doar cu privirea mey....nu va ganditi la altceva). o sa va comunic deciziunea

ma tot gandesc de ieri si am ajuns la concluzia ca tre sa imi iau si eu un baiet la PR. am nevoie de cineva care sa imi programeze treburili si sa emita comunicate de presa cand nu poci eu sa raspund la intrebarile derecte....oare cin sa fie???

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

www.michaeljacksonforsale.com/picture/Gallery4219.jpg" target="_blank">
M , I love you most.
www.youtube.com/watch?v=NEZ0iywbmhc" target="_blank">I'm too lost inwww.michaeljacksonforsale.com/picture/Gallery4217.jpg" target="_blank">you.
You www.youtube.com/watch?v=r5RkYS8EeL4" target="_blank">'re poison running through my veins
You're poison, I don't want to break these chains


www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">www.youtube.com/watch?v=PVM9hd38WY4" target="_blank">www.youtube.com/watch?v=bdjqcSCObuc" target="_blank">

www.youtube.com/watch?v=NdLuBlw2Fs4" target="_blank">www.youtube.com/watch?v=fRck0ZOOBRQ" target="_blank">www.youtube.com/watch?v=sUT6C2CKUPs" target="_blank">www.youtube.com/watch?v=NEZ0iywbmhc" target="_blank">www.youtube.com/watch?v=r5RkYS8EeL4" target="_blank">
fetili

okii mei vrea sa vaza plangerea si vrea sa stie ezact cine e anonimilii care a semnat-o
conversatiili noastre nu trebe musai intelese daca va tine pe aproape io zic ca e totusi un castig nu??
mey daca va preocupa asa mult soarta creaturilor glaciare di ce nu il luati voi pe dansu in plasament?? uite io una nu stiu sa ingrijex asa ceva. va cedez cu drag custodia comuna cu , ea e mai duamna, mai calma, mai si mai, cea mai asa ca problema s-a rezolvat.
io nu am contractat niciun reprezentant, asa ca va rog sa nu faceti presupuneri si planuri in numele si pe timpul meu. ok? propunerea puteti sa v-o insusiti asa ca tineti creatura la voi ezact asa cum ati propus, daca tot ati fost contactate si ati luat problema in mana, cred ca moralmente sunteti obligate sa faceti astaaltfel la urmatoarele alegeri nu veti mai fi votate sa reprezentati GSS, trebe sa dati ezemplu pozitiv
ca tot v-ati insusit si pe baetii lu ankutza io una stiu ca maxim meritati un bonus, iaca petu, creatura glaciara va apartine. ce zici ? e bine ? ? stiu ca la cat de fete bune sunteti veti avea grija sa se simtesca maxim de bine pentru cre ca nu trebe sa va faceti griji, cre ca va cedeaza si ea custodia cu drag
asa ca fiti absolutamente convinse ca rezolvati problemili GSSului. io una promit sa nu mai fac
meeeey lisa si parpal ce bine ca are cin sa reprezinte interesili lu GSSului nu-sh ce ne-am face fara voi
na, ca sa luara cuvintili multe la mine

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

mey miss DD daca pt tine nu tre sa faca altii presupuneri, de ce tu faci pentru mine????
asuma-ti creatura ca tu ai pomenit de era glaciara si te laudai cu ea!!!! nu o trimite in plasament, ia-o la tine.....poate asta iti mentine vie speranta ca odata, candva.....era galciara revine, si killeru iti face mai mult decat o vizita. ca doar speranta iti ramane in cazul asta, ca never ever nu o sa vezi infaptuindu-se asa ceva

e a n-oara cand fuji si nu iti asumi faptili si vorbele....deci atunci cand CT te traduce, are si el dreptu sa nu isi asume asta, daca tu asa procedezi

despre baetii lu anka, ce voiai sa facem daca au fost parasiti? sa le punem eticheta de "forever suffering" si sa le dam ceai cu lamaie intravenos, ca sa se opreasca din plans??? mey daca anka vroia sa aiba dreptu sa se planga, trebuia sa le precizeze soarta cand a disparut fara urma. sau macar sa salute sau sa dezaprobe din cand in cand personal deciziile baietilor ei

daca anka te-a mandatat sa ne reprosezi asta, atunci afla ca nu ma simt cu nemic datoare sa esplic treburili mele cu parpalshirtu sau blueshirt...sa ia legatura cu PR-ul meu, si sa se programeze la interpelare

observi ca imi pastrez filonul de lady, si nu descut cu terte persoane biznisurili mele de pleasure cu baietii ce ma cauta insistent



Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

mey daca vrei sa paxtrezi cuxtodia n-ai decat sa-ti fie de bine, faptili bune iti vor fi recompensate intr-o zi nu uita sa folosesti maxim cardu de CT VIP client
vei fi data ezemplu pozitiv de asumare a faptilor si vorbilor, mai mult chiar, ti se va ridica statuie, am dat directive sa fie cu fusta scurta musai, acu se cauta spatiu liber sa punem pedestalu
despre buleshirt si parpalshirt cand am zis nu te-am avut in vedere, iar despre ankuta din partea mea numai de bine
despre restu ....imi place ca ai haz, dar cum am mai spus....no rush take your time

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Whaaaaattt, adica cum crezi tu oana ca purpleshirt te cauta? Iar te viziteaza personifi?????

Eu nu stiu ce face Lisa, dar io una nu mi-am asumat responsabilitatea lu GSS. eram pe la sediu si a venit postmanu...
Animal de companie nu doresc, ca www.webdesign.org/img_articles/7072/BW-kitten.jpg" target="_blank">am si nu se intelege cu veveritele cu colti. S-apoi, ce vina am eu dc voi ati adus o biata creatura taman din alta era?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

mey miss DD m-am decis sa isi scriu cu toping, ca vad ca altfel de inscrisuri nu precepi. acu nu e vina mea ca la scoala privata unde ai termenat tu, asta era sistemu ce vi l-au predat.


deci nu-am ce custodie sa iau, ca nu eu am inceput cu problema glaciatiunii. remember??. daca ai uitat de unde iaste inceputurile acestei trebi, cred ca esti muult mai in spate ca mine. deci, eu a trebui sa zic treaba cu take your time

nu folosesc firma aia a ta, dejaba bagi aci reclama agresiva. VIP is prin alte zone si pentru alte persoane. nu circul din principiu cu taxiu....is mai eco de felul meu, daca nu merg cu elicopteru sau avionu personal, folosesc picioarele, ca de aia am fuste scurte sa le expun (si mersu pe jos face picioru fromos, asta ca pont )deci daca e in faliment Chimp Taxi ala....cauta alta solutie de reclama si revitalizare, ca eu nu investesc acolo

nu te deranja sa imi faci statuie, nu onorez astfel de initiative. statuile mi le construiesc singura in sufletele celor care ma aleg


despre faptili mele bune, nu le contabiliza, ca ai sansa sa termini hartia de pe planeta, si nu e necesar sa mai taiem alti copaci, ca sa ai unde sa consemnezi balanta faptelor mele. are cine se ocupa de ele, si crede-ma...e cel mai bestial sistem de recompensa din cate se exista si de la ei vreau recompensarea

despre parpalshirtu si blueshirtu, ma repet, iaste biznisuri de pleasure, daca ei isi asuma sa vorbeasca despre parteneriatul nostru, sa o faca. eu nu divulg nemic, ca nu sunt adepta palmaresului .

despre anka, nu cred ca e necesar sa specific de bine, de rau, sau de orice altceva. cand o vrea sa stie, o sa intrebe, nu imi trambitez convingerile tot pe sistem eco (salvez risipa de energie, cand interlocutoru' e neinteresat de opinia mea)

imi iau timp suficient, tocmai pe sistemul "enjoy the moment". zau ca nu ma grabesc, savurez calatoria in sine, nu ma dau in vant sa ajung repede la destinatie

www.youtube.com/watch?v=4CaQPGrfIcE" target="_blank">just look. n-ai avut si n-o sa ai never




still in the rainbow

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

Citat:
citat din mesajul lui mj_girl
mey daca va preocupa asa mult soarta creaturilor glaciare di ce nu il luati voi pe dansu in plasament?? uite io una nu stiu sa ingrijex asa ceva.

mey mj am studiat indelung problema si am ajuns la concluzia ca desi esti modesta nicaieri nu-i iaste mai bine decat la tine....ii place cum jonglezi cu el de fapt se vede pe fata lui cat de bine se simte (io una never n-am avut pet si oricata bunavointa i-as arata....sigur va simti ca nu-l suport si ca mi-e frica de el )
moralmente, obligatia noastra ca tot ai mentionat ca suntem fete inimoase e sa-i gasim un loc in care sa se simta bine, iar ograda ta e cea mai primitoare ia si tu ezemplu de la oana care'si asuma consecintele faptelor sale si nu se axcunde pe dupa visini ca tine si fa macar o data in viata ta o fapta buna
Citat:
ca tot v-ati insusit si pe baetii lu ankutza

blueshirtu si parpalshirtu nu mai sunt demult "baietii lu anka" motivele le stim f bine, nu tre sa le mai invoc...faptul ca mori de envidie ca n-ai reusit sa cuceresti pe niciunul din ei si ca au simtit adiere de true love in alte ograzi decat a ta nu-ti da dreptul sa-i aduci in astfel de dixcutii mey, daca radiaza de fericire si sunt mai stralucitori decat ai tai e din cauza ca noi ii facem sa fie asa
nu mi-am asumat responsabilitatea lu GSS oricand sunteti libere sa alegeti alt reprezentant io ma pot reprofila, orice nou domeniu de activitate e o provocare pentru mine


www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=PlayList&p=D1C36AF4E9D5BFFB&playnext_from=PL&playnext=1&index=62" target="_blank">"I become the stars and the moon. I become the lover and the beloved.
I become the victor and the vanquished. I become the master and the slave.
I become the singer and the song. I become the knower and the known.
I keep on dancing and then, it is the eternal dance of creation.
The creator and creation merge into one wholeness of joy."

www.youtube.com/watch?v=3vX1q_464vQ&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ&feature=related" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=oNLcEEgXRLU&feature=related" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=slxYSVXOE9w&feature=related" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput