Goldie Pants - 41

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

mey lisa nu vreu sa ti dezamagesc, da ce explicitez eu aci nu iaste delicatessa.....si nu iaste din meniul tau

iaste o chestie ce imi aparetine doar mie, si e o forma de esprimare cu ingredientu sicret

singura treaba pe bune, iaste ca sunt OUT of IT....pentru o vreme luunga de aci incolo

deci, ar fi bine sa aveti grija cu mine

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Uite, oana ca sa iti revii in simtiri si sa nu mai fii endividioasa, killeru si ebony stiu ceva miscari cu www.youtube.com/watch?v=4bEw5FZewQI&feature=related" target="_blank">camesa, dar nu ca si Black & White, dar invata ei pana la urma (never ever).

..poate gasesti si ceva www.youtube.com/watch?v=0GX9ECQDoGY&feature=related" target="_blank">hoxy pe aci...daca nu..www.youtube.com/watch?v=MB17RFcJ4_I&feature=related" target="_blank">asta sigur e a ta.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

da di ce sa ma dezamagesti oana? chiar deloc mey ce esplicitezi tu acolo nu tre sa fie din meniul meu, duamne fereste mi-e clar si de la ce ti se trage aceasta libertate/forma de esprimare a ta io decat pot sa-ti urez vreme luuuuunga de OUT OF IT

www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=PlayList&p=D1C36AF4E9D5BFFB&playnext_from=PL&playnext=1&index=62" target="_blank">"I become the stars and the moon. I become the lover and the beloved.
I become the victor and the vanquished. I become the master and the slave.
I become the singer and the song. I become the knower and the known.
I keep on dancing and then, it is the eternal dance of creation.
The creator and creation merge into one wholeness of joy."

www.youtube.com/watch?v=3vX1q_464vQ&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ&feature=related" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=oNLcEEgXRLU&feature=related" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=slxYSVXOE9w&feature=related" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

mey parpal...tu zici ca m-ai linsitit cu camesha aia?

la mine a rasarit rainbow....deci azi aveti grija ce imi serviti, ca sa nu va plangeti mai apoi ca nu sunt o lady

mj astept sa vad cce esplicatii dai in calitate de purtatoare de cuvant a lu CT


lisa de la ce crezi tu ma rog fromos ca mi se targe???? de la lamaie???

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

io nu stiu cine iaste VIPurili si cine iaste next clasu' acilea daca vrei sa dixcuti cu piaru' lu CT fa o solicitare si vei primi raspuns in termen despre rochia rosie/galbena nu-sh ce vreai sa zici, da la cat de hoxy iasti crede-ma nici nu ma obosex sa inteleg
stiu sigur ca mereu ai avut pa sub rochili lungi fustili scurte sau deloc da ti-a plakut sa pozezi in duamna acu ca ti-ai dat arama pa fata inteleg de ce lipsa glaciatiunii ti s-a urcat la neuron
lisaaaaaaaa pune lacatili la delicatesuri ca nu e a buna cu eventual vezi si de blueshirtu si parpalshirtu sa fie in siguranta ca io si cu baetii mey si cu inca cineva ne retragem la o cabana in munti

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

oana io nemik nu mai zic poti sa ma rogi cat vrei

ce lacat mj io cre'ca mai degraba imi declar singura falimentul ca nu-i a buna dar nu inainte de a incerca sa calmez spiritili cu un www.youtube.com/watch?v=QpNB8Y7UXDU&feature=related" target="_blank">ceai
despre parpalshirtu nu stiu nemik, e la purple dar fromosii mei sunt toti intr-un perimetru safe impreuna cu mine



www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=PlayList&p=D1C36AF4E9D5BFFB&playnext_from=PL&playnext=1&index=62" target="_blank">"I become the stars and the moon. I become the lover and the beloved.
I become the victor and the vanquished. I become the master and the slave.
I become the singer and the song. I become the knower and the known.
I keep on dancing and then, it is the eternal dance of creation.
The creator and creation merge into one wholeness of joy."

www.youtube.com/watch?v=3vX1q_464vQ&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ&feature=related" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=oNLcEEgXRLU&feature=related" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=slxYSVXOE9w&feature=related" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:



mey daca eu nu pricep, atunci macar pt audienta salveaza-ti reputatiunea si scrie o scuza. ca realitatea am vazut-o clar...CT te-a tradus, transleit....cum preferi tu

ce treaba am eu cu PR lui CT mey? e vreun fromos si l-am ratat...cu privirea???. asta nu mi-as ierta. oricum, am linie derecta cu CT, deci n-am nevooie de inaintas sau de programare

cu rochiile mele ce ai mey? iti place modelul?? ce port pe sub ele nu poci sa zic sau sa recunosc, ca desi nu pare, mai am o farama de bun simt. aia se afla numai intre 4 oki . poci insa sa te lamuresc, cum ca un fromos pretin comun a pus mana pe foarfeca si mi le-a taiat pe toate, de o palma, a zis ca trendu asta ma avantajeazaaaaa iar eu in cumintenia mea, ma supun


ce lipsa a galciatiunii visezi ? cumva masina timpului si GPS-ul a luat-o razna si ai ajuns in era glaciara??? mey a naibii tehnica asta nu te mai increde in ea 100%. noi suntem in plina epoca moderna mey, si killeru lipseste.....de la tine din ograda mey. acolo e mereu lipsa. dejaba tot speri ca apare. da mi se pare corect, daca CT te-a tradus, sa vrei sa ii platesti cu aceeasi moneda. numai ca, nu cu killeru, gaseste pe altu. daca zici ca e asa fromos...poate baietu de la PR

mey lisa te stiam badgirl. adeca.....stau si inspir aer curat la mine in ograda si ma trezesc ca ma acuzati de falimente, de traduceri..... si voi puneti lacate, ascundeti baietii.....doamne da asa efect am asupra lor??? v-au spus ei ca nu mai pot fara mine??? e greu sa recunosti asta, da nu va ingrijorati...eu pot fara ei....am sicret ingredient....si mi-e suficient

sa inteleg ca asa cu rochie scurta si out of it, reprezint o amenintare??? va e frica ca poate trec ai vostri la mine in ograda??? mey....e unu din cele mai tari complimente

mey ce grija ai tu de blue si de parpalshirt....treaba e ca nu ii caut eu. dejaba ti duci in munti mey cu baietii si ii bagi sub lacat. ca ei ma cauta. nah....acu daca aplici metode de epoca glaciara, si noi suntem in era tehnicii moderne, ce sa iti fac

cineva ala cu care pleci banuiesc ca e dansu?

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

poi mey oana, tu dilecteaza-te cu ingredientul tau sicret ca io nu te acuz pe tine de nemik numa maine nu day play-replay si pe ceai sau mai stiu eu ce delicatesa si spui ca nu e
despre ce amenintari vorbesti tu acolo? duamne fereste, io nu ascund pe nicaieri pe fromosii mei n-am de ce oi fi io badgirl dar sunt o lady si ei ma iubeste asa nu tre sa fiu "out of it" ca sa
ca sa translationez pe limbaju tau....ei iaste in perimetru safe, adik la mine in ograda mey never nu au ce vedea altceva mai interesant in alte ograzi

www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=PlayList&p=D1C36AF4E9D5BFFB&playnext_from=PL&playnext=1&index=62" target="_blank">"I become the stars and the moon. I become the lover and the beloved.
I become the victor and the vanquished. I become the master and the slave.
I become the singer and the song. I become the knower and the known.
I keep on dancing and then, it is the eternal dance of creation.
The creator and creation merge into one wholeness of joy."

www.youtube.com/watch?v=3vX1q_464vQ&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ&feature=related" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=oNLcEEgXRLU&feature=related" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=slxYSVXOE9w&feature=related" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

mey nu am decat a ma minuna ce efecte are hoxygenu asupra lu neronu taudaca tu crezi ca ne retragem in munti de frica ta te inseli maxim, e uikend mey mergem la piknik
cat despre www.youtube.com/watch?v=FgBBa3cxenU" target="_blank">linia derecta cu CT don't worry there's no ICE stiu ca nu ai nevoie de intermediari esti cleenta VIP se stie
la cat mai multe linii mey, ture sau cum vrei tu sa le zicicu rokii scurte, lungi sau deloc niminea nu se teme de tine mey da daca te-ncalzeste putem sa ne prefacem ca nu mai putem de frica ta
iaca clatesteti si tu okii poate asa iti mai revii in simtiri







www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

Citat:
citat din mesajul lui oana_n
cineva ala cu care pleci banuiesc ca e dansu?


meeeeeeeeeeey n-am stiut ca pe dansu iti versi escesili de hoxygen il compatimex sincer de fapt se vede pe fatza lu cat de tare il fericesti

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput