Goldie Pants - 41

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

play-replay
(nu va mai dau linkul ca vad ca o luati razna de la hoxi...si va vin numai idei colosale)



JoAnn escplicatiunea ta cu camesha...sa zicem ca o inghit, da cu noduri rau di tat . e sora cu placa aia cu era glaciara

miss DD observa la tine o usoara inclinatie spre glaciatiune....da nu precep cum se impaca cu soarili tau. ca de soare nu ti desparti...iar daca il duci in glaciatiune....se topeste treaba inainte sa iasa ceva mie imi da cu virgula si cu minus. probabil pentru ca nu mi+am luat inca masterul in comunicare si socializare....dar lucrez din greu la asta.....mi-e teama ca imi dau astia si diploma de doctorat la final...mi-o vara pe gat, la cat efort depun

lisa sa inteleg ca biznisu tau nou se axeaza pe tranduceri....adica daca ii spun eu la miss DD ca NU a fost glaciatiune, si ea nu precepe...ii traduci tu...si atunci intelege si ma aproba cum ca nu a fost da se exista inregistrari de atunci

mey parpal, incepe sa imi fie ciuda ca nu m-am facut si eu cinderella sa fie si la mine mereu soare si stele pe cer...rainbow cam dupa ploaie apare, e drept...cu soare...

iona de biznisu cu aluni nu se aud raportari? daca tot m-am apucat azi de rapoarte... adeca alunii aia plantati nu ne aduc nici un beneficiu....nici o imagine de la vecini, nici o idee...nemic???

is weekend



Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Ce m-am speriat azi dimineata. M-am trezit cu
www.divercitycafe.ro/wp-content/gallery/jay-sean-war-single/jay-sean.jpg" target="_blank">acesta si www.monden.info/wp-content/uploads/2009/03/lil-wayne6.jpg" target="_blank">acesta in fata casei; si-au pus boxili si aparaturili si au inceput sa cante o dedicatiune de la Black, White, Metal, PurpleShirt, YoungP &Co. Nu am reusit sa ii inregistrez pt. voi decat www.youtube.com/watch?v=Jdy4J9Zhqcc&feature=related" target="_blank">audio:





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

www.michaeljacksonforsale.com/picture/Gallery4219.jpg" target="_blank">
M , I love you most.
www.youtube.com/watch?v=NEZ0iywbmhc" target="_blank">I'm too lost inwww.michaeljacksonforsale.com/picture/Gallery4217.jpg" target="_blank">you.
You www.youtube.com/watch?v=r5RkYS8EeL4" target="_blank">'re poison running through my veins
You're poison, I don't want to break these chains


www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">www.youtube.com/watch?v=PVM9hd38WY4" target="_blank">www.youtube.com/watch?v=bdjqcSCObuc" target="_blank">

www.youtube.com/watch?v=NdLuBlw2Fs4" target="_blank">www.youtube.com/watch?v=fRck0ZOOBRQ" target="_blank">www.youtube.com/watch?v=sUT6C2CKUPs" target="_blank">www.youtube.com/watch?v=NEZ0iywbmhc" target="_blank">www.youtube.com/watch?v=r5RkYS8EeL4" target="_blank">
fetili





mey da ce de cuvinte folosesti asa la prima ora meeeeeeeeeeey cand dadeam noi replay la hoxy si cand recitam p'acilea versurili tu jucai la pitici te dadeai ca esti o mare lady
io nu am decat a va ura SA FITI TRADUSE BINEEEEEEEEEEEEEEEEE( adeka succesuri in noul biznis)

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

mey miss DD...recitai versurili cand eu eram la pitici treaba iaste ca eu nu le recit doar....nu te-ai prins ca iaste acolo si un ingredente sicret...care face hoxigenu asa . pe ala siguuuur nu l-ai avut si n-o sa-l ai....ca iaste unicat deci....nu conteaza cand, ci cuuum

cuvinte mari la prima ora, iaste de la cursurile mele de master mey, nu citisi ca astia imi propun sa iau si diploma de doctor honoris causa evident, la grupa mea de blonde asa ca INCA nu te simti amenintata NU INCA


tzinderella draga...cu tot rispectu cuvenit pentru tine.....daca mai vad mult miscarea aia cu camesha de la baietii tai, zau ca nu ma mai poci abtine...si o incerc si eu cu camesha mea. problema e ca vreau sa o fac perfect....si sa nu ma trezesc ca exersez on and on cu maestru...adeca baietu tau. zau ca nu mai poci sa ma abtin....

despre cei 2 ce ti se pozitionara in fata casei, da-le si adresa mea

ma intorc la dosare si rapoarte.....pana nu imi pierd mintile di tat

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

meeeeeeeeeeeeeey ceteste instructiunili ca www.youtube.com/watch?v=BKkCqJULAwo" target="_blank"> hoxygenu nu se bea ce la tine e in stecluta?? e lichid mey??ce ingrediente mey???, cineva te saboteaza duamne fereste mey ai grija de la prea mult hoxy sa nu dai in alte alea
io amenintata ???? de cine mey? cum ?? cand???

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

meeeeeeyyyyyy miss DD oi fi eu blonda.....da stiu compozitia hoxigenului. cand am zis mey ca il beau?.....ti-am mai spus in trecut ca in sticlili astea e apa cu lamaie....

hoxigenu il inspir mey...si ma inspira....iar ingredientu secret e separat, combinat cu inspiratu de hoxigen...ajungi deep deep inside. acum stiu ca iaste ntrebare capcana...ca vrei sa iti spun dispre ingredientu sicret....da nu ma prinzi...not here, not now

e sicret forever meyyyy

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Oana, pe baetii tai trebuie sa ii rogi sa invete miscarea cu camesa..tu nu ai de ce..oricum nu ti-ar iesi never ever
Maestru, nu mai da lectii de muuult, ca de aia e maestru sa se relaxeze. Daca vrei sa inveti neaparat, contatam un personator din ala, sau un ren . Imi pare rau, mai mult nu pot face pt tine in acest sens.

Despre cei doi cantatores..io ti-i trimit cu corier rapid ca mie nu mi-i trebuie , da' deloc...fa ce vrei cu ei..dar nu garantez ca iti vor canta nimic. Vorba aia...ei canta numai platiti pt dedicatiuni. Asa ca....tot la baetii tai trebuie sa apelezi pt asta.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

Citat:
citat din mesajul lui oana_n
treaba iaste ca eu nu le recit doar....nu te-ai prins ca iaste acolo si un ingredente sicret...care face hoxigenu asa .


da acilea ce e meeeeeeeey??? apa plata cu lamaie dupa comportamentili tali, n-as zice. mey revino-ti in simtiri ca nu e bine ce se petrece cu tine ori o fi ca-ti lipseste glaciatiunea si d'aia iasti atat de nelinistita de la o vreme??

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

miss DD "face hoxigenu asa" adik special....."" asta era alta propozitie. din graba mi-a scapat punctul , sau poate din alte cauze...


cat despre revenirea in simtiri...never ever...not now
ce, nu iti place de mini asa? ti cred ca ma vrei lady, ca sa sed cuminte si in banca mea, da nu mai poci...am lasat naibi cumintenia...ca are rochita prea lunga si nu imi vine bine, nu ma mai prinde nici coloarea

si da mey...e apa plata cu lamaie...ia orice sticla si du-o la analize sa vezi ce iese. nu consum alcool din principiu meu. ce sens are sa consum, cand ingredientu meu sicret, imi da senzatii mult mai hot si deep . stiu ca vrei sa afli ce iaste....da n-ai sanse

si fiindca am descutat destuld e VIP-uri sa trecem la next class....ce zici tu de glaciatiune??? acolo erai cand se intampla www.youtube.com/watch?v=Mi5eZMFSHlQ&feature=related" target="_blank">asta . oricum merita consideratie, ca nu a folosit galbinu, ci rosu...ca sa nu te tradeze di tat CT. sau poate ii place rosu, ca e mai pasional

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

www.youtube.com/watch?v=1134Gs6RiN0&feature=related" target="_blank">buna


meeeeeeeeeeeey fetili da ce'i acilea ati ajuns sa studiati compozitia la delicatesi??? mey atata timp cat is pe piata, e clar ca nu's nocive cu conditia sa nu se faca escesss
mj multam pentru urarile de bine
cat despre biznisul nou, am zis ca iaste un proiect sunt inca in plin studiu de fezabilitate decizia nu am luat-o...tre sa analizez si potentialele riscuri dar oricum io succesuri am in tot ceea ce fac deci de traduceri am sa ma okup in continuare cine zice ca tre musai sa fie autorizate?? pot fi si neautorizate daca beneficiile sunt mai mari asa



www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=PlayList&p=D1C36AF4E9D5BFFB&playnext_from=PL&playnext=1&index=62" target="_blank">"I become the stars and the moon. I become the lover and the beloved.
I become the victor and the vanquished. I become the master and the slave.
I become the singer and the song. I become the knower and the known.
I keep on dancing and then, it is the eternal dance of creation.
The creator and creation merge into one wholeness of joy."

www.youtube.com/watch?v=3vX1q_464vQ&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ&feature=related" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=oNLcEEgXRLU&feature=related" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=slxYSVXOE9w&feature=related" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput