Goldie Pants - 41

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

care e treaba mey cu "in the closet" al meu?? al tau??sau al cui o fi? ai pus monopol pa espresie
despre imaginatia mea mey asa iaste maxim sigur ca n-am nemik in comun cu monotonia si rutina never ever
nu am vrut sa zic nici intrun caz www.youtube.com/watch?v=QLumPf-9z1Y" target="_blank">personal calificat ca la cate malpraxisuri se-ntampla in ultima vreme, e mai de incredere o pretina esperimentata (mai ales ca asistenta in cauza are antecedente )

ce sa tranzlationez mey lisa nici de goagal tranzleit nu ai auzit??? si apoi io nu m-am referit la cineva anume tu la cine te-ai gandit, ha??


www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

Citat:
citat din mesajul lui mj_girl
ce sa tranzlationez mey lisa nici de goagal tranzleit nu ai auzit??? si apoi io nu m-am referit la cineva anume tu la cine te-ai gandit, ha??

ce treaba are goagli tranzleitu??? lasa mey, ca are cine sa ma traduca
nush la cine te-ai referit tu si nici n-am timp sa gandex prea mult acum

www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=PlayList&p=D1C36AF4E9D5BFFB&playnext_from=PL&playnext=1&index=62" target="_blank">"I become the stars and the moon. I become the lover and the beloved.
I become the victor and the vanquished. I become the master and the slave.
I become the singer and the song. I become the knower and the known.
I keep on dancing and then, it is the eternal dance of creation.
The creator and creation merge into one wholeness of joy."

www.youtube.com/watch?v=3vX1q_464vQ&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ&feature=related" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=oNLcEEgXRLU&feature=related" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=slxYSVXOE9w&feature=related" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

mey io stiu ca are cin' sa te traduca da ca si recunosti asta duamne fereste pai tu ai zis ca esti the one and only pentru baetii tai mey da lasa daca nu ai timp, nu te mai gandi acu la asta

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

vei mey, duamne fereste da ce am zis? ca io la nemik care sa te shokeze asa nu m-am referit nush ce ai inteles...dar daca la tine se okupa killeru de traduceri...e fix treaba ta si poate a lu beietii tai am priceput deja ca nu-ti place monotonia

www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=PlayList&p=D1C36AF4E9D5BFFB&playnext_from=PL&playnext=1&index=62" target="_blank">"I become the stars and the moon. I become the lover and the beloved.
I become the victor and the vanquished. I become the master and the slave.
I become the singer and the song. I become the knower and the known.
I keep on dancing and then, it is the eternal dance of creation.
The creator and creation merge into one wholeness of joy."

www.youtube.com/watch?v=3vX1q_464vQ&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ&feature=related" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=oNLcEEgXRLU&feature=related" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=slxYSVXOE9w&feature=related" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

nu mey ai zis ca are cine sa te traduca asta se stia deja doar ca niminea nu a strigat in gura mare
killeru traduce pe altcineva mey da asta nu e treaba ta

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

mey da ce aveti azi cu mine??? m-ati vazut sepsi si descheapta si ati zis sa ma dati jos de pe piedestal???


hey....in primu rand...JoAnn astept cu enteres sa vad pe unde scoti maneca de la camasa, guleru si nasturii chiar....ca nu e a buna astept deci sa vaz daca sun la avocat o ba

cat despe killeru....ce traduceri...ce transleituri...ce impresii aveti mey voi?
vi s-a urat cu binele....nu uitat ca la ce hoxigen am in neuron...nu va vad prea bine, daca se isca un nou scandal....

killeru nu traduce pe nimeni mey....ocupatia lui de baza iaste ca is my lover, ii e supersuficient si nu vrea altceva.....nu are alte preocupari deci nu mai insinuati


nu ma obligati sa trec la alt calibru



from the rainbow land

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

mey mj nu e vorba de monopol...in nici un caz pe espresie o dat de 2 ori merje dar deja e prea mult folosita si asta se numeste apropo sau abuz? si crede-ma ca nu vreu sa fac apropouri sau sa abuzez si io de espresia come together

malpraxis? in prim domeniu meu de activitate? si la ce esperienta am nu se ezista dar daca tu ai cunostinta de asa ceva......e cam grave

www.youtube.com/watch?v=-9TqO_TYCrw&feature=related" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JoAnn spune:

Citat:
citat din mesajul lui oana_n

hey....in primu rand...JoAnn astept cu enteres sa vad pe unde scoti maneca de la camasa, guleru si nasturii chiar....ca nu e a buna astept deci sa vaz daca sun la avocat o ba




mey oana...acu na...dovezili e dovezi...
faza e ca dovezili...e vechi
esplicatia e ,ca au fost facute in perioada cand domnul respectiv era la mine...acu long time ago
nu este la conostinta mea ,enteresele care au dus la publicarea lor in acest moment

multumita??? am scos camasa intacta, nesifonata,cu guleru´ apretat, fara maneci rupte sau nasturi lipsa????

acu daca ma gandex , baietii mei nu au mai defilat de mult...

Ebony jr

Shadow

Whisper







10+
www.youtube.com/watch?v=DcB8py9JWF4" target="_blank">
Forever,Michael

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

vai, vai mj e clar ca nu mai iaste un sens general valabil la espresiili si cuvintili din ziua de azi fiecare interpreteaza ce si cum vrea iaca de asta io decat vroiam sa va zic de noul meu proiect de biznis care iaste deschiderea unui cabinet de traduceri autorizate ori n-ai vazut ce fromos am interpretat io si BAD aseara la parti in spanish? chiar daca el era putin racit si a trebuit sa ne retragem mai devreme

cat despre killeru ei bine... ai dreptate mey nu e nici treaba mea nici a ta e numai a lui si a lu pe cine vrea el sa traduce

oana, niminea nu insinueaza nemik da daca ai nevoie de reprezentant...just

www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=PlayList&p=D1C36AF4E9D5BFFB&playnext_from=PL&playnext=1&index=62" target="_blank">"I become the stars and the moon. I become the lover and the beloved.
I become the victor and the vanquished. I become the master and the slave.
I become the singer and the song. I become the knower and the known.
I keep on dancing and then, it is the eternal dance of creation.
The creator and creation merge into one wholeness of joy."

www.youtube.com/watch?v=3vX1q_464vQ&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ&feature=related" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=oNLcEEgXRLU&feature=related" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=slxYSVXOE9w&feature=related" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:



OOOOOOOOOOOOO ce problems aveti, cine pe cine traduce si de ce. Numai la mine este soare toata ziua, stam la plaja; noaptea este cer senin si instelat ca toata noaptea stam si numaram stelele

Lisa, ma ofer cu neste traduceri specilizate daca deschizi biznis. Daca esti interesata, iti voi da si lista de limbi straine din care stiu sa traduc...dar zic atat..prima e chineza

Joann, bine ca ai revenit sa dai esplicatii, ca deja te vedeam prin tribunale pt. daune morale si alte cele.

Oana, iona, mj





Mergi la inceput