Goldie Pants - 41

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

meeeeeeeeeeeeeeey fetili azi avem o sarbatorita moooooooooooooama da' ce vechime areeeeeeeeeeeeee
da vaz ca nemik nu zice o fi de la prea
mult hoxigen???
killeru s-a prezentat la usa mea cu o invitatie ca sa fac???
poci ca sa refuz?? io cre ca baetii lu sarbatorita pregatex un
party acu habar n-am daca sarbatorita o sa fie prezenta da baetii ei sigur
vor fi






joann bine ati revenit

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

sarbatorita

presimtesc ca se pregateste un megaparty la ce miscari de trupe iaste in ograda ei

mj espica cine e si ce cauta langa ha?

parpal mai vrei bipuri?

lisa ce ai facut cu dovada care dovedeste pi unde a umblat JoAnn si cu cine? ca la mine nu mai iaste

momentan camirile de luat videri raporteaza



www.youtube.com/watch?v=-9TqO_TYCrw&feature=related" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Sarbatoritooooooooo,

www.youtube.com/watch?v=3gkT13P2MSo&feature=related" target="_blank">LA MULTI ANI!!!!.(a dat-o Lisa si pe spaniola putin )
Precis esti la www.youtube.com/watch?v=F1O4BtpNel8" target="_blank">private party

Lisa, iona, joann, mj

IONA, doresc bipuri in continuare , mai ca ma trezex la viata cand daschid cutia aia cu telecomanditas

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

de cine e vorba in propozitie mey???

vad ca imi suparvegheati ograda in fiecare clipa, de stiti tot ce se pregateste acilea.....de baieti nu mai zic..mi-e clar ca nu luati okii de pa ei..doar is cei mai cei

despre party....se face acum avanpremiera..si in wee restu.

ziceai ca a venit killy la usa ta?
nu cred ca azi, poate cu neste ani in urma, in ziua asta, inaintea erai glaciare.....stiu repertoriu bine

dispre vechime....ce sa zic...am spor de vechime, deci imi rotunjesc veniturili, ca la spa incepe sa isi anunte crizili efectele...banuiesc . deci macar cu sporu de vechime sa ma scot...ca alte sporuri si recompense.... alea is confidentiale, nu le poci divulga ca.....oi fi hoxigenated, da is o lady totusi

ca sa nu ziceti ca va tratez cu mana goala....desi voi ati venit.....cu gandu la piscina si jacuzzi.....iaca







Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

oana

Citat:
lisa ce ai facut cu dovada care dovedeste pi unde a umblat JoAnn si cu cine?

ionaaaaa acu de ziua oanei ma pui sa aduc dovezili cu joann? da di ce tre sa fiu tot timpul io aia rea? acu..ce sa fac? daca paparazzi www.youtube.com/watch?v=STiaj8wl2EM&feature=related" target="_blank">asa a surprins-o pe joanna.....
parpal
mj pe unde esti? cu killeru cumva iti face translation la envitatie sau ce?
pe noi va rugam sa ne scuzati, dar nu ramanem la party...deoarece BAD e putin racit

www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=PlayList&p=D1C36AF4E9D5BFFB&playnext_from=PL&playnext=1&index=62" target="_blank">"I become the stars and the moon. I become the lover and the beloved.
I become the victor and the vanquished. I become the master and the slave.
I become the singer and the song. I become the knower and the known.
I keep on dancing and then, it is the eternal dance of creation.
The creator and creation merge into one wholeness of joy."

www.youtube.com/watch?v=3vX1q_464vQ&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ&feature=related" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=oNLcEEgXRLU&feature=related" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=slxYSVXOE9w&feature=related" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

www.youtube.com/watch?v=bGCM00gpYag&feature=player_embedded" target="_blank">play-replay




asta ca sa imi refac nivelu de hpxigen ca am pierdut mult aseara la partyyyy

dovada cu JoAnn inca o cuget.....mai incolo imi dau cu parerea

dispre cum traduce killeru....ma indoiesc, da acum poci eu sa ii frang visele si iluziile tocmai la miss DD o las sa spere ca visul a fost real


mai iau o tura de play-replay ca azi se anunta o fucking morning



Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

www.youtube.com/watch?v=g6TcJyFa7e0" target="_blank">neatza

www.youtube.com/watch?v=NdLuBlw2Fs4" target="_blank">www.youtube.com/watch?v=fRck0ZOOBRQ" target="_blank">www.youtube.com/watch?v=sUT6C2CKUPs" target="_blank">




joann acu sa te vad pe unde scoti...camesha

noi tot in tratamente suntem

o zi frumoasa

www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=PlayList&p=D1C36AF4E9D5BFFB&playnext_from=PL&playnext=1&index=62" target="_blank">"I become the stars and the moon. I become the lover and the beloved.
I become the victor and the vanquished. I become the master and the slave.
I become the singer and the song. I become the knower and the known.
I keep on dancing and then, it is the eternal dance of creation.
The creator and creation merge into one wholeness of joy."

www.youtube.com/watch?v=3vX1q_464vQ&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ&feature=related" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=oNLcEEgXRLU&feature=related" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=slxYSVXOE9w&feature=related" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

www.michaeljacksonforsale.com/picture/Gallery4219.jpg" target="_blank">
M , I love you most.
www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">
www.youtube.com/watch?v=PVM9hd38WY4" target="_blank">
www.youtube.com/watch?v=bdjqcSCObuc" target="_blank">

www.youtube.com/watch?v=NEZ0iywbmhc" target="_blank">www.youtube.com/watch?v=r5RkYS8EeL4" target="_blank">
fetili

lisa mey iaca www.youtube.com/watch?v=Hv3aCcMtt2I" target="_blank">ce am gasit cat despre raceala lu BAD mey de tratamentili alea cu aspirina nu auzisi daca dozili administrate deja de tine nu a avut efect apeleaza si tu la o pretina mai priceputa
daca la partyli d'aseara nu ne vazurati okii p'acolo nici mie, nici lu baetii mey si nici lu killeru asta nu e din cauza ca purtam oki de soaredaca sa stie repertoriu e bine ca nu trebe sa ma obosex sa dau esplicatii amanuntili e mai safe sa le keep it in the closet
poate asta vrea sa-nsemne mey iona tu la ce te-ai gandit??

parpal, oana, joann
doar azi nu e friday




www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

neazta

Citat:
amanuntili e mai safe sa le keep it in the closet

mey mj of course........in the closetu tau
iar la ce m-am gandit io nu spun ca la ce imaginatie bogataaaaaa ai nu e nevoie

Citat:
daca dozili administrate deja de tine nu a avut efect apeleaza si tu la o pretina mai priceputa

in traducere la www.youtube.com/watch?v=QLumPf-9z1Y" target="_blank">personal calificat vrea sa spuna mey lisa si referitor la
Citat:
da di ce tre sa fiu tot timpul io aia rea

tu singura ti-ai pus eticheta de bad girl

parpal daca maine nu defileaza b&w sa-ti iei adio de la bipuri cre ca mai ezista ceasuri cu ....cuc

Citat:
dovada cu JoAnn inca o cuget

oana iaca inca o www.youtube.com/watch?v=otQQqz2C3ug&feature=related" target="_blank">dovada la ce sa cugeti..incepand de la min 5:20

JoAnn asta e paparozzo iaste de vina

www.youtube.com/watch?v=-9TqO_TYCrw&feature=related" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

Citat:
citat din mesajul lui mj_girl
lisa mey iaca www.youtube.com/watch?v=Hv3aCcMtt2I" target="_blank">ce am gasit cat despre raceala lu BAD mey de tratamentili alea cu aspirina nu auzisi daca dozili administrate deja de tine nu a avut efect apeleaza si tu la o pretina mai priceputa

mey mj e bine de stiut pe cine ma pot baza la nevoie dar nu iaste cazul, trust me cel putin in domeniul asta nu iaste persoana mai calificata sa-l trateze pe BAD
cat despre ce ai gasit pls translationeaza ca sunt prea ocupee la ora asta din cauza de tratament ma gandesc chiar sa multiplic dozili
titulatura...ei bine...mi-o asum

www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=PlayList&p=D1C36AF4E9D5BFFB&playnext_from=PL&playnext=1&index=62" target="_blank">"I become the stars and the moon. I become the lover and the beloved.
I become the victor and the vanquished. I become the master and the slave.
I become the singer and the song. I become the knower and the known.
I keep on dancing and then, it is the eternal dance of creation.
The creator and creation merge into one wholeness of joy."

www.youtube.com/watch?v=3vX1q_464vQ&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ&feature=related" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=oNLcEEgXRLU&feature=related" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=slxYSVXOE9w&feature=related" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput